All-Star Diyet Yarismasi...

Capture+_2017-10-11-07-08-01.png

2 haftadır yerimde sayıyorum :110:
hedefimden 1 kilo gerideyim. 73 ile başladım. 66.9 kiloyum. hedef 52 ama 55-56 olsam bile çok mutlu olacam:)
senin nasıl durumlar?

Ben yerimde saymam genelde. Ya kilo alirim ya da kilo veririm. :KK70:

Artik sonuna geldim biktim diyebilirim ama benim icin asil is yarindan sonra basliyor. Simdiye kadar olan haftalarda cok ugrasmadim aslinda.

Hep beraber ugrasiyoruz. :KK8:

Benimde yaa
Kilo verme azminizi gördükçe gelesim gelmiyor:p :KK53:
Kilo vermesine veririz de . Benim de kafami baska seyler bozdu topikte.

Her gun birisi gidicem yaziyor. Sanki cocuk parki burasi. Eee ne oldu. Topigin havasi da kalmadi.

Kimsenin giresi yok , benim de. Rating icin burada degilim ben.

Cogunuzla ozelden gorusuyoruz zaten. Desteklemeye ve kilo vermeye devam . Topige hic yazilmasa da olur yani.

Kilo vermesine veririz de . Benim de kafami baska seyler bozdu topikte.

Her gun birisi gidicem yaziyor. Sanki cocuk parki burasi. Eee ne oldu. Topigin havasi da kalmadi.

Kimsenin giresi yok , benim de. Rating icin burada degilim ben.

Cogunuzla ozelden gorusuyoruz zaten. Desteklemeye ve kilo vermeye devam . Topige hic yazilmasa da olur yani.
Orası öyle de herkesin keyfi bilir.
Başlanılan birşeyin bırakılmama iradesi, kilo verme iradesinden daha önemli. Herkes başaramıyor malesef.

Orası öyle de herkesin keyfi bilir.
Başlanılan birşeyin bırakılmama iradesi, kilo verme iradesinden daha önemli. Herkes başaramıyor malesef.

Benim de moralim bozuluyor her gun demotive bir yazi gorunce.

Neymis efendim , baska topiklerde/listelerde adlar yazilacakmis, buraya iki kilo alarak gelinecekmis, ben buna sesimi cikarmayacakmisim.

Cekiliyorum/Gidiyorum diyen herkesi , yarisma disi yaptim.

Sen ve bir kac kisi seninle variz diyorsaniz devam edelim. Yoksa bu topigi de karanliklara gomelim.

Benim de moralim bozuluyor her gun demotive bir yazi gorunce.

Neymis efendim , baska topiklerde/listelerde adlar yazilacakmis, buraya iki kilo alarak gelinecekmis, ben buna sesimi cikarmayacakmisim.

Cekiliyorum/Gidiyorum diyen herkesi , yarisma disi yaptim.

Sen ve bir kac kisi seninle variz diyorsaniz devam edelim. Yoksa bu topigi de karanliklara gomelim.
Pek bi karamsarsın.:/
Valla ben kilo veremiyorum aksine alıyorum hala da gitmiyorum bende yüzsüz çıktım:-)
Diğer kızlar karar versin ben uyarım ben pek diyet yapamıyorum yani yaza anca kilo veririm çünkü kendime diyet baskısı yapınca daha da çok yiyorum

X