All-Star Diyet Yarismasi...

Arkadaslar bilindigi uzere yarin tarti gunumuz, bol eksilerle gelin. Ortalamamiz yuksek olsun.

@krizantem3 ' un bu hafta tarti resmi yukleyecegini sanmiyorum. Egitimdeyim demisti. O yuzden hesaplama yapilamayacagi icin iki hafta siralamaya giremeyecek.

Onun disinda her sey normal.

Not : Yarisma disi arkadaslar da tarti resmi ekleyebilir.

cok heyecanlıyım cok :)

Turuncu kisim, guncel kilon 59.4 .

verilmesi gereken kilo : 3333
Kaldi sana -3272. :KK53:

ahahahhaha :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

ıyı geceler kızlar opuyorum sızlerı
uyuyayımda kalorı yakayım belkı 10 gr daha eksılırım :KK70: :KK70: :KK70:

Son düzenleme:
sende sebze cok ıse yarayacak ıyı yaptın seker orucuna da gırıyordun dımı

Ayrica bu yarismanin bana gercekten cok katkisi oldu. roxen2303 roxen2303 sayesinde spora alistim , simdilik biraktim ama olsun. Tekrar baslamaya korkmuyorum.

Yarin seker orucuna baslayacagim tekrar.

Sarellam Sarellam benim eski yarismayla 55 lere indi , korumaya devam etti.

@fatma7454 tulipa tulipa uzun zamandir ugrasiyor. Boyle kilo gormedim onlarda. Ben biliyorum onlarin kilosunu , verdiklerini gormek ayrica guzel. :KK50:

Sen kilonu super verdin her hafta. Baslangic son mukemmel olacak. :nazar:

@_SinsireLLa_ bi seninle anlasamiyoruz ya. :deli:Sekeri biraksan bi sure olacak goreceksin.

_Makaron_ _Makaron_ senin de iyi baslangic yaptigini dusunuyorum , umarim gerisini getirirsin. :cool:

Hannaz Hannaz senin sonun belli degil. :KK70:

Ayrica bu yarismanin bana gercekten cok katkisi oldu. roxen2303 roxen2303 sayesinde spora alistim , simdilik biraktim ama olsun. Tekrar baslamaya korkmuyorum.

Yarin seker orucuna baslayacagim tekrar.

Sarellam Sarellam benim eski yarismayla 55 lere indi , korumaya devam etti.

@fatma7454 tulipa tulipa uzun zamandir ugrasiyor. Boyle kilo gormedim onlarda. Ben biliyorum onlarin kilosunu , verdiklerini gormek ayrica guzel. :KK50:

Sen kilonu super verdin her hafta. Baslangic son mukemmel olacak. :nazar:

@_SinsireLLa_ bi seninle anlasamiyoruz ya. :deli:Sekeri biraksan bi sure olacak goreceksin.

_Makaron_ _Makaron_ senin de iyi baslangic yaptigini dusunuyorum , umarim gerisini getirirsin. :cool:

Hannaz Hannaz senin sonun belli degil. :KK70:
:KK70: ahahahahha
hannazı bende kestıremıyorum cıdden
ınsan 1 gunde hem kılo alır hem kılo verır mı ya :KK70:

X