All-Star Diyet Yarismasi...

Sabah: 1 yumurta
3 zeytin
1domates
1acıyeşil biber

Bu hafta çok ama çok sıkmam gerekiyor kendimi...kilo vermem durdu.öneriniz var mı canlar
Üç beyazdan uzak dur cnm. Ekmeği kes tuzu azalt
Bol su iç,bıtkı çaylarıyla destekle.yanında 30 dk kadar bır egzersız yap farkı görürsün

Üç beyazdan uzak dur cnm. Ekmeği kes tuzu azalt
Bol su iç,bıtkı çaylarıyla destekle.yanında 30 dk kadar bır egzersız yap farkı görürsün
Ekmek sıfır zaten ...bu hafta tuzu da azaltıcam...bakalım neler olucak pegasusum...bir arkadaş internetteki bir diyetle 2 haftada 6 kilo vermiş...sonra geri alır mı bilmemama yollayabilirsem sizinle paylaşmak isterim.

Ekmek sıfır zaten ...bu hafta tuzu da azaltıcam...bakalım neler olucak pegasusum...bir arkadaş internetteki bir diyetle 2 haftada 6 kilo vermiş...sonra geri alır mı bilmemama yollayabilirsem sizinle paylaşmak isterim.
Cnm Karatay yapmayı denedınmı hiç.ekmekte yemiyorsun madem.

KAHVALTI:Hergün aynı.
2 ince dilim kepekli ekmek,30 gr.taze kaşar.
domates,salatalık5 zeytin(tuzsuz)çay(şekersiz)
1.Gün:
öğle peynirli mantarlı omlet,domates,salatalık söğüş,
2,3 kaşık yoğurt.
akşam:
balık ızgara,yeşil salata.
2.gün:
öğle:
1kepek ekmekli sandviç,domates.salatalık,
1 ayran.
akşam:balık ızgara,yeşil salata.
3.gün:
öğle peynirli kepek ekmekli sandviç,
domates,salatalık,1 ayran.
akşam:ızgara bonfile,
yeşil salata.
4.gun
öğle:
Peynirli mantarlı kepekli makarna,
domates,salatalık,1 ayran.
akşam:ızgara balık,yeşil salata
5.gün:
öğle:
mantarlı peynirli omlet,domates,salatalık,meyve.
akşam:ızgara balıkveya et,salata
6.gün:
öğle:1 kase cacık,
1 dilim kepekli ekmek.meyve
akşam:ızgara balık veya et,salata
7.gün:
öğle:1 kase cacık,1 dilim kepekli ekmek.
akşam:kepekli makarna yoğurt soslu,yeşil salata
TARIF:
mantarı doğrayıp 1 yumurta ile karıştırıp 1 tatlı kaşığı sıvı yağla pişireceksiniz.Makarna 1 su bardağı
Yani diyet listesinde yeşil salata denilen yerde istediğiniz sebzeyi çiğ veya haşlama olarak 1 tatlı kaşığı yağ ile yiyebilirsiniz.bu arada balık yerine tavuk da tüketebilirsiniz.meyve yarım ve muz hariç

Bu arada öglen menümü de yazayım canlar...
Hindi goğsü ile hazirladigım havuçlu rokalı yeşil salata 1 fincan yeşil çayama doymadim

Guzelmis aslinda ama hergun balik var neredeyse o biraz zor. Canim bi gun boyunca corba icmeyi denedin mi. Ozellikle lahanali olursa super olur, evde ne sebze varsa suya at sogan fln da bol baharat, pisince blenderla tum gun ic. Benim dunku detoks da ise yaradi yarim kilo verdim. Aynen benim de kilo durmustu 1 aydir. Dun de sebze suyu ve corba tukettim sadece. Bide eger cok az yiosan bi ogun serbest dene canin ne cekiosa ye iskender fln gotur vucudun kitlemeye almis olabilir.

Bu liste bir diyetisyen listesi mi nedir hoşuma gitti ama balık yemiyorum ondan zorlar beni

Bana biraz fazla geldi ama çok dengeli dağılmış bi liste. 6 kilo bence kilosu çokmuş, yoksa verebileceğini sanmıyorum bu şekilde.

Kızlar ben de
sabah
1 haşlanmış yumurta, lor ve yeşillikten salata yaptım, salatalık ve domates, bir dilim ekmek
Öğle
1 minik çikolata (oğlum yiyordu, canım çekti)
Şu anda bi sade kahve yaptım kendime
Akşam da et ve salata yapıcam yanında yoğurtta olur
1.5 lt su içtim 2 olur akşama
Bir ara da yeşil çay içerim

Süper fikir kesinlikle deniycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…