All-Star Diyet Yarismasi...

Günaydın kızlar.yopyogun bır hafta gecırdım ve devam edıyor aynı yoğunluk .:KK45:tartı resmimi şuraya bırakayım gelmişken❤️Bırakamıyorum hata verıyor:KK70:
Bırazdan yukleyecegım fotografı:KK69:

31AD530F-6C0F-4F18-8CED-15D5D9CD0ADB.jpeg Demekki nostalji sevıyor site.resmi sıyah beyaz yapınca kabul ettı:KK70:
Geçen hafta 76,9 du galıba.700 gr vermişim bu hafta.az olsun benim olsun:KK70:

Ben bu sabah 1 yumurta
3 ceviz 6 badem
1 dilim peynir
1 salatalık
10 zeytin yedim

Akşam et ızgara ve salata var :)

Bu hafta 100 gr vermişim kızlar..ama demir ve B12 ilaçlarından bu kadar bile iyi:halay:
Tebrıkler cnm.❤️
Aynen devam bundan sonra hep böyle :)
bırakmamana sevındım.bende bu hafta 2 gün ekmek yedim ama bırakmadım devam edıyorum.face de Karatay sayfası var cnm.yıyıp içtiklerını atıyorlar verdıklerı kıloları felan.motıve amaçlı bak istersen.❤️

Kızlar mide rahatsızlığı yaşıyorum ve 3 farklı ilaç kullanıyorum acayip ödem yaptı diyete devam edemiyorum çok birşey de yiyemiyorum ama müsadenizi isteyerek yarışmadan çekilmek istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler sağlıklı kilo vermeler :KK19:
A AklinYolu1

Kızlar mide rahatsızlığı yaşıyorum ve 3 farklı ilaç kullanıyorum acayip ödem yaptı diyete devam edemiyorum çok birşey de yiyemiyorum ama müsadenizi isteyerek yarışmadan çekilmek istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler sağlıklı kilo vermeler :KK19:
A AklinYolu1
Canım çok çok geçmiş olsun önce sağlığını düzeltmeye bak gerisi hallolur

:KK9:Eki Görüntüle 2126536 54.6. Bu hafta güzel gitti, haftaya 53.9 u görürsem çok mutlu olucam. Kupa yine olmaz da vermiş olmama sevindim.

900 gram vermissin. Kupa adayisin bence.

Keşke kaçamak yapsaydım en son kaçamak geçen Çarşamba günüydü.
Spor olarak ilk sayfadaki leslie 30 dk. Oteki de sivi diyeti. 1 gunluk. Menu saatleriyle burada yazilacak. Hangi gunu sececegine kendin karar verebilirsin. Ikisi ayni gun olmak zorunda degil.

X