All-Star Diyet Yarismasi...

Kizlar iki gündür fazla yedim gibi.Dun abur cubur yemedim neyseki.Evde yoktu Allahtan.Portakal birkac tane.Bugun nobet yemeği aksam.Gece bir yumurta zeytin.Az once de yarim paket bitter çikolata.su bir lt olmamıştır.Spor bir süredir yok.Haftasonu da bir paket beyaz cikolata yemiştim.Su bir lt hep
Napalim o mesele dengemi bozdu.Bugun biraz daha iyiyim ama.
Bitterden bisey olmaz ya takma kafana, bi de onu stres yapma

Kizlar iki gündür fazla yedim gibi.Dun abur cubur yemedim neyseki.Evde yoktu Allahtan.Portakal birkac tane.Bugun nobet yemeği aksam.Gece bir yumurta zeytin.Az once de yarim paket bitter çikolata.su bir lt olmamıştır.Spor bir süredir yok.Haftasonu da bir paket beyaz cikolata yemiştim.Su bir lt hep
aklınyolu1 in cezalarından koru yarabbım amin

yapmıssın bır cılgınlık afıyet olsun :)

Benden cacik olmaz bu hafta da, -400 falanim:işsiz:

Olsun cezaya kalma en azindan. :KK45:

Kizlar iki gündür fazla yedim gibi.Dun aksam yemegi sonrasi g kiyma pisirmisti ablam gece yedim biraz.Dun abur cubur yemedim neyseki.Evde yoktu Allahtan.Portakal birkac tane.Bugun nobet yemeği aksam.Gece bir yumurta zeytin.Az once de yarim paket bitter çikolata.su bir lt olmamıştır.Spor bir süredir yok.Haftasonu da bir paket beyaz cikolata yemiştim.Su bir lt hep

Dijital tartini aldin mu tulip . Buraya cok az ugruyorsun daha fazla paylasim yapsan o bile durduruyor insani. Bak N nscckts ve ben butun gun burdayiz. :KK70:

Son düzenleme:
Olsun cezaya kalma en azindan. :KK45:

Dijital tartini aldin mu tulip . Buraya cok az ugruyorsun daha fazla paylasim yapsan o bile durduruyor insana. Bak N nscckts ve ben butun gun burdayiz. :KK70:
Alacam luckycim.Nobetler sık bu siralar.Vakit bulduğum an alacam.Ben de günlük ugruyordum da o meseleler dengemi bozduydu biraz.Gunluk uğrayacam insallah.Daha etkili oluyor iradede.

Alacam luckycim.Nobetler sık bu siralar.Vakit bulduğum an alacam.Ben de günlük ugruyordum da o meseleler dengemi bozduydu biraz.Gunluk uğrayacam insallah.Daha etkili oluyor iradede.
Yarisma bitecek nerdeyse. Komsun filan yok mu orada ceksen hic almana gerek kalmaz ya da eczane de. Senin icin diyorum.
Bendeki tarti dijital de noluyo. Dun 61.5la 62.5 arasindaki tum sayilari gezdi kilomu gosterene kadar. Sabrimi siniyo
Senin yemende sıkıntı var.Tartiyi suclamayalim lutven :KK45:

Yarisma bitecek nerdeyse. Komsun filan yok mu orada ceksen hic almana gerek kalmaz ya da eczane de. Senin icin diyorum.

Senin yemende sıkıntı var.Tartiyi suclamayalim lutven :KK45:
Komşularla pek samimi degiliz luckycim.Yarin sabah nobet cikisi eczaneye bir sorayim.

Günaydın kızlar canım çok fena sıkkın bu kadar saçmalık olamaz dün 2 ögün beslendim. 1saat yürüyüş yaptım. Akşam da 1.5 kase çorba içtim sadece. Eşim kekleri çikolataları gömerken ben sade kahve soda içtim. Sonuç düne göre 1.3 kilo fazla. Bugün 64ü ucundan görürüm diyordum sonuca bakın. Oğlumun oyuncağı bile hayretler içinde
20180321_080556.jpg

Günaydın kızlar canım çok fena sıkkın bu kadar saçmalık olamaz dün 2 ögün beslendim. 1saat yürüyüş yaptım. Akşam da 1.5 kase çorba içtim sadece. Eşim kekleri çikolataları gömerken ben sade kahve soda içtim. Sonuç düne göre 1.3 kilo fazla. Bugün 64ü ucundan görürüm diyordum sonuca bakın. Oğlumun oyuncağı bile hayretler içinde
Eki Görüntüle 2126469
Eminim sende odem var. Odemi atma yollari ara derim

X