All-Star Diyet Yarismasi...

Bugunku menum B bilinmeyenkullanici
Sabah: 2 yumurta ve 2 kasik yulaftan omlet, 2 dilim fume et, 3 kk beyaz peynir
Ara: iki tane hindinstancevizi unu, yogurt ve yumurtayla yapilmis pankek
Aksam: 200 gr dana eti, firinda kabak, bol salata, 2 bardak kefir
Toplam: 1750 kalori

Spor roxen2303 1.5 saat yoga. Yoga with Tim’in 1 saatlik bi videosunu yaptim “morning yoga flow” diye, baya hosuma gitti. Ustune de kolumda durma, kafamda durma vs calistim:)

Simdi daha zor vermenin nedeni yas da olabilir diye dusunuyorum, metabolizmamiz 20 yasindaki kadar hizli degil ben hayatimda hic uzun sureli bi diyet yapmamama ragmen eskiden yedigim kadar yersem kilo aliyorum artik...
Tabii ki yaşın da etkisi vardır ama aradan sadece 2 sene geçti.

Gunaydin kizlar ,

Sonuclari kendinizle dalga gecmeniz icin yazmiyorum. Kilonuzla dalga gecin lutfen, oyle dalga gecin ki bir daha yuzleri olmasin gelemesinler.

Sabah kalktim elim latteye gitti. Ben bugun icmeyecektim ya dedim. Ona benzeyen bitkisel alternatifini iciyorum simdi, kafeinsiz.

Sonuc da latteyi birakamam ama azaltabilirim ve sekeri tamamen birakabilirim.

Bunlarin bana yarari yok zarari var. Siz de mumkunse zararli seyleri cikartiniz hayatinizdan.

Benden kamu spotu bu kadar.

Kızlar hastaneden şimdi çıktım
Doktor 42 tahlil daha istedi
Damarda kaçak varmış insülin direnci troid ve damarda kaçak
Belki ameliyat gerekir dedi
Ptesi öğleden sonra tekrar doktora gideceğim
Tüm vücut ultrason ve 7 tüp kan tahlili oldum bugün
Hala birsey yemedim ... Malum aç yapılan tahliller bugün lahana diyetine başlıyorum lahana çorbası yapacağım

Gecmis olsun ns.

Lahana corbasi iyi bir fikir mi su an sence. Su hastane islerini halletsen biraz guce ihtiyacin var .

Sekerli ve ekmekli yine yeme ama normal yemek yiyebilirsin.

20 kilo versen manken gibi olursun o da 5 aylik dis sikmaya bakar sikma canini :)

Ayy ne güzel dedin :) manken gibi
Her 10 kiloda bir resim Aticam :)

Günaydın

2014 ten beri (hamileliğim de dahil) Karatay usulü beslendim. Her konuda yardımcı olabilirim

İşte buna çok sevindim teşekkür ederim şimdi kitapcidayim kitabını alicam menülerini uygulayacağim internette göz geZdirdim baya doyurucu güzel menü günde 3 Ogün bana direk su menüsünü uygula diyebileceğiniz menü varmı
Birde neyin yaninda ne yenir ne yenmez onu bilmiyorum

Bugün gittiğim doktor profosor iç hastalıkları endokrin bölümü adam bana dediki günde 3 Ogün ye un şeker tuz asla vücuda girmeyecek ve insan vücudu yürümeye meyilli durmadan yürü bu herşeyi iyileştirir dedi sen bu kiloyu vericeksin bu belli dedi :) çok mutlu oldum

Benim de 20 kg var. Yolumuz uzun N nscckts

20 kg yağ düşündüm bı an hemen çıkarmak kurtarmak istiyorum bedenimi bu kötülükten :)

Aklım başıma geldi önümüzde uzun zaman var kendimize nasıl davranırsak hayat bize öyle davranacak şişman bakıma muhtaç düşkün bir yaşlı olmaktansa dinç imrenilecek yaş almış yaş olarak olgunlaşmış biri olmak istiyorum kızıma eziyetim olsun istemiyorum erken ölmek istemiyorum midem bağırsağım minnoş olsun istiyorum :)

Başarılar canım... neden veremeyesin.. neden veremeyelim.. istersek başarırız.

Kesinlikle başarıcaz inanıyorum

Karatay diyeti aklıma yattı diyetisyenede gitsem iş kafada bitiyor kendim karatayi uygulayacağim ptesi doktor kontrolumde 2 kilo da vermiş olacağım

Gecmis olsun ns.

Lahana corbasi iyi bir fikir mi su an sence. Su hastane islerini halletsen biraz guce ihtiyacin var .

Sekerli ve ekmekli yine yeme ama normal yemek yiyebilirsin.

Açıkçası üç gün lahana diyetinden sonra karataya başlayacağım bu lahana diyetini arınmak karataya hazırlık gibi düşündüm kendimi çok hazır hissediyorum ve hala açlık duygusu yok nasıl odaklandiysam :)

Çok acikirsam ayran bayilirsam sadece haşlanmış tuzsuz yumurta :)

Firinda balik da iyi bir secim, yumurta da . Tereyagli yumurtaya bile izin var da ekmege yok ahaha:)

Firinda balik da iyi bir secim, yumurta da . Tereyagli yumurtaya bile izin var da ekmege yok ahaha:)
1 ay yemek yemesem vücut anca kendini dengeler gibi geliyor :)
Karatay diyeti çok güzel ya resmen heveslendiriyor diyete
Ptesine kadar lahana ama :) vücut atsın toksinleri

Tamam ben de yarin basliyorum sana eslik ederim.

Latteden kisamiyorum ya. Yemisim sekerini.
1 latte iç oda ödülün olsun bence :)
Faydası yok biliyorsun onun yerine yeşil çay ıhlamur tarçın çayı iç tarçın şekeri dengeler hem

Sinir koymasak simdi. Sekerle bogustugum icin. Ah bu musli beni napti sorma. :))

Bi sor niye iciyorum latte yi

Yesil caya basliycam zaten badem sutlu.
Niye içiyorsun latteyi söyle bakiimmm :)
Ben bile şekeri bi anda kestiysem... O latte seni bu hale getiriyor biliyorsun dimi :)
Senin direncin latteyi yenecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…