All-Star Diyet Yarismasi...

Boyun kac

Ellerine saglik cnm

Sonuncu olan ben

hıc yemıyorum hıc aklımdan bıle gecırmıyorum valla
bu dırencle devam edecegımı dusunuyorum
tek korkum yavas kılo vermek bu surecın yıpratıcı gecmesı benı cok yorması
Ben 2014 sonu 2015 ortası arası diyet ve sporla 18 kg vermiştim. Karatay diyetiydi. Verdim gerçekten, en son lisede o kadar incecik olmuştum. Sonra geri aldım şimdi de çok zor veriyorum. pelin- 'in de sanırım öyle olmuştu. Protein ağırlık beslenip kilo verip, sonra vermesi zorlamıştı diye hatırlıyorum. Benim sana tek tavsiyem iyi bir diyetisyen bulman. Yolun uzun senin de çünkü.

Sabah büyük kocaman bir bardağa 1 yemek kaşığı organik elma sirkesi ekleyerek içtim. Vaktim yoktu etraflı kahvaltı hazırlayamadım. Diyet peynirimle 2 dilim tam buğday ekmeğini tost yapıp yürürken yedim. 1 dk arayla servisi kaçırdım, otobüse kadar tempolu yürüdüm yarım saat. Sabah sabah yoğun başladım :)

Yupppppiiii daha da hırslıyız!
Daha da azimliyiz!
Bakınız canlarım Muttapa7555 cığım krizantem3 ciğim ve roxen2303 cim çok iyi bilirler onlar benim uzun yol arkadaşlarım, ben 69 kiloya zorla düşüp 71 - 72 kiloları görmemeye çabalıyordum, 2017 yılım öyle geçti. 2018'de Allahın izni ile, artık 69'u görmeye tahammülüm 2018'de 60'ı görmem lazım. Çoğu arkadaş 20-30 kiloları veriyor, 8-9 kiloyu bizim oynaya zıplaya vermemiz lazım.

Oyyy canım yaa... olsun nerden dönsek kardır, şu son cümlen var ya! ne doğru tesbit öyle pis bogazlılıgın sonu!
Bir düşüneceğiz hepimiz, bu benim vücudumun işine yarar mı? yemeli miyim? pis boğazlık mı ediyorum...
Pis değil tertemiz olsun inşallah midemiz.

Başarılar canım... neden veremeyesin.. neden veremeyelim.. istersek başarırız.

Canıııım tebrik ederim.... vericez inşallah ben diyetisyenin verdiği liateye geri döndüm bugün.. biliyorsun sadece o dönem kilo verebildim. 1 yıldır da aynı kilodayım demek ki hem kalıcı olmuş hemde işe yaramış bugün dosyamı buldum ve onu farkettim. Aynı sisteme geri dönüyorum. Kahvaltımı ettim.

sevgili N nscckts moralini bozma, sadece azimlen. Başaracaksın biz de sana yardımcı olacağız.. Bir arkadaş söylemiş bence de diyetisyene gidebilirsin ama maddiyata bakıyor tabiki bu da.. eğer gidemezsen de bence sana en uygun Karatay onunla bence çok rahat kilo verirsin. Karatay'ı ama kitabıyla anlayabilirsin. Mutlaka kitabını al bence. burada yapan arkadaşlardan da yardım alırsın. Şu anda hırslısın aç durabiliyorsun ama dayanamadığın noktada çok yiyeceksin(tecrübeyle sabit)..
O yüzden biraz da karnını doyurmalısın sağlıklı yiyeceklerle..

Simdi daha zor vermenin nedeni yas da olabilir diye dusunuyorum, metabolizmamiz 20 yasindaki kadar hizli degil ben hayatimda hic uzun sureli bi diyet yapmamama ragmen eskiden yedigim kadar yersem kilo aliyorum artik...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…