All-Star Diyet Yarismasi...

Bugun sabahtan yillik rutin kadin dogum kontrolune gittim. Sabah benim tarti 62.6 gosteriyodu malum. Doktorun ofisindeki tartida kiyafetli (ve ayakkabili) ustelik saclarim sirilsiklam bi sekilde 139 pound (63 kilo) ciktim. Evdeki tartinin bana biraz garezi var yani sanirim:KK70:

Kafasina vur ara sira. Disaridaki tartilar bozuk oluyor bazen. Bizim doktor da da iki kilo eksik gosteriyor.

kendımı bıldım bılelı dun ve bugun hayatımda ılk kez 2 gundur asla ama asla seker tuketmıyorum
gercekden cok zor oldu
dun alt komsum bır tabak dolusu enfes kurabıyelerden verdı
aldım asla yemedım doggruuu anneme goturup verdım

benı tanısanız bu benım ıcın bı ımkansızdı o kurabıyelerı bır oturusta yerdım yanında meyve suyuyla bır fasıl sekerlı cayla bı fasılda sekerlı kahveyle kırıntı bıle bırakmazdım

bu kez olucak hıssedıyorum

bıde bugun rezıllıgın dıbıne vurdum
malum tartı aldım bu tartı yag oranını su oranını kas oranını falan olcendenmıs
dedım bunu alım hiç ıhtıyacım yok ama :KK70: ıyısı olsun madem

geldım hevesle ayarlarını yaptım tartıldım eroor error :KK70:
esım tartıldı cok guzel tarttı tum olculerını yazdı
bende yıne erorr eroor bırtek kılomu olcuyor

acaba arızalı mı dedık klavuzuna baktık kı
belırlı bır sevıye yagın ustune cıkarsa hata verıyormus !!!!

yıne bı guzel agladım tabı :KK70:
hayatımın bı donemı ıcın bana deselerdı kı ses sısmanlayacaksın senı tartı bıle tartamayacak hata verecek yuh artık ne alaka derdım
pis bogazlılıgın sonu

:KK53::KK53:

IMG_0162.png

karatay dıyetıne baktımda 2 haftada 5 kılo verenler olmus yahu
lısteye bakınca baya da doyurucu guzel seyler var
bana cazıp geldı
Sen de bu hafta guzel bi kilo verirsin bence ama kesinlikle aralarda bisey yememen gerekio. Daha once sekerli besleniosan ve kesersen zaten farki gorursun

Sen de bu hafta guzel bi kilo verirsin bence ama kesinlikle aralarda bisey yememen gerekio. Daha once sekerli besleniosan ve kesersen zaten farki gorursun
hıc yemıyorum hıc aklımdan bıle gecırmıyorum valla
bu dırencle devam edecegımı dusunuyorum
tek korkum yavas kılo vermek bu surecın yıpratıcı gecmesı benı cok yorması

Yavas da versen onemli olan vermek. Yag kaybetmek zaten cok hizli bi surec degil ne yazik ki:KK43:
normalde bu sene mayıs basında tatıle gıdecektık ama ben dombılı oldugumdan tsunamı etkısı yaratmaktan cekındım ınsanların can guvenlıgı ıcın agustosta daha cok kılo verıp tatıle gıtmeye karar verdım
ortalama 5 ayda 25 kg dusunuyorum

dusununce gayet guzel cok tatlı
:KK70: bakalım hedefıme ne kadar yaklasabılecegım

X