All-Star Diyet Yarismasi...

_Makaron_ kac gundur KK sohbette sikinti cekiyorum. Tam adapte olamiyorum.

Spor cok iyi tabi ki. Sana az bile :))) Kahveyi bi sure birakiyorum alternatif icecegim var zaten . bir de yesil caya sut koyup deneyecegim.

Roka35 beni kasmiyor 3 gun tam yerinde.

-------------

Kizlar hadi toparlanin biraz bu hafta daha iyi olalim.

Canım sütlü yeşil çay muhteşem oluyor...ben içine mutlaka azcık katıyorum...ama bazıları aromalı oluyor ya sallama olanların ..onlara gitmiyor..ben sadesini aldım siyah çay gibi.onu demliyorum onunla enfes oluyor.gerçi herkesin damak zevki

80 oldum bana az bile tabi

Lahana, sarımsak, taze soğan ,havuç ,patates bunları pişirip blanderdan geçirip içine haşlanmış nohut yumurta sarisiyla çırpılmış 1 bardak yogurt katip bı taşım kaynatıp piştikten sonra pul biber ve karabiber serpip yediniz mi çok lezzetli oluyor kızımın en sevdiği çorba
Bu kez patates yerine brokoli koyucam çorbaya birde ben bunu kemik suyu veya et/ tavuk suyuyla yapıyordum şimdi öyle yapamayacagiz değil mi :)

Yarın doktorun verdiği tavsiyeleri yazacağım buraya
Hem troid hem insülin direnci çıktı böbrek üstü bezlerime de bakılacak oda çok kilo aldırirmis yavaş çalışıyorsa oda varsa zaten tam olurum
Dirence karşı nasıl savaş açılır öğreneceğim

Aaay kahvaltıda bile mi lahana çorbasıbirdaha mı düşünsem acaba

Birtek ben mi seviyorum bu çorbayı :) kahvaltıda daha güzel oluyor aslında
Hadi beee görmedim. Yihuuuu Yazdığımı okudun mu, spora yazıldım trambolin var 1200 kalori dedi hoca. Haftada 4 gün dayanabilirsem gider bu kilolar

:) Trambolin aradım bugün bulamadım netden sipariş edicem

Baktım şimdi önde koruması olması lazım trambolinin. Tutunmak için. En uygunu hepsiburada'da ama tutunma yerleri yok.

Baktım şimdi önde koruması olması lazım trambolinin. Tutunmak için. En uygunu hepsiburada'da ama tutunma yerleri yok.

N nscckts aha buldum. Azıcık daha pahalı tutumbaçlısı ama diğeriyle olmaz ya. Düşersin bence.

https://www.hepsiburada.com/delta-t...in-45-inc-tutunmali-trambolin-p-SPORDELTA1975
Hah işte bu süper çok teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…