All-Star Diyet Yarismasi...

Çok çok geçmiş olsun hele de çocukların hastanede yatması çok daha zor. Bizde 10 aylıkken yatmıştık. Bende senin gibi hasta olmuştum migde bulantısı kusma

Ay sorma valla canım allah kimseye göstermesin şifa versin bi yatağın tepesinde çocuğu oyalamaya çalışmak bile zor çok sağol zorla çıktım bugün bile hastaneden 1 gün daha kal diyordu kaçtım

Sarellam cok gecmis olsun. En yakin zamanda ailecek iyilesin, ilaclarinizi zamaninda alin. Biraz da diyeti askiya al, sen yarisma disi oldugun icin tarti resmi yuklemene gerek yok zaten. Bu haftayi es gec. Dinlenmene bak.

Sağol canım sağlıklı beslenemedim hasta oldum şimdi de doktora gidiyorum kan sonuçlarımi almaya bakalım o ne dicek haftaya artık katılırım inşallah aranıza takipteyim sizi

Ne cabuk başladın canım...daha ben konsantre olmaya çalısıyorum.pazartesi anca
Ben geçen hafta başlamıştım canım. Bugün 10. Günüm

Yemek yok canım bu menüde
Akşam yemeği ile öğleyi yer değiştirdim. İstersen değiştirebiliyorsun. Akşam hafif geçirmek istedim ama öğleyi bile bitiremedim. Midem çok küçülmüş ve acayip bi iştahsızlık oluştu.

D gec cikiodu ama barkod veriolar kendin bakabiliosun webten cok et fln yemiodun dimi bana b12 gibi gelio

Bence bi saglik ocagina git soyle b12 ve d vitaminini ozellikle belirt kansizlik da olabilir yada demir eksikligi. Bi suredir varsa baktir benim hayatim degismisti b12 yerlerde surundurur
Katılıyorum. Fakat d vitaminine artık sağlık ocakları bakmıyor, sgk karşılamadığı için. Geçen ay baktırmak istedim sadece b12 ye baktılar.

Kansızlığım var ama kilo yaptığı için bıraktım ilacı.. Sağlık ocağı hemen sonucu verir mi yarın gitsem
Evet hemen öğleden sonra veriyorlar ama dediğim gibi d vitaminine bakmıyorlar. Ayrıca kansızlık kilo vermeni zorlaştırır, kan ilaçları da kanını dengeledigi için kilo aldırmaz verdirir aksine. Tabi b12 ve d vitaminleri için de geçerli bu.

cgdmk hadi ya su an bakmadiklarini bilmiodum, bakmiosalar da bence bi devit ampul alsa bisey olmaz her ihtimale karsi bilen anlayan varsa solesin:)

cgdmk hadi ya su an bakmadiklarini bilmiodum, bakmiosalar da bence bi devit ampul alsa bisey olmaz her ihtimale karsi bilen anlayan varsa solesin:)
Canan hoca d vitamini fazlalığı diye bişey olmaz der (biliyorsunuz kendisi dünya d vitamini konseyi üyesi). Ama 70ten sonrası için d vitamini gerekli yerlere ulaşması ve kanda birikip tıkama, böbrek taşı yapmaması için k2 vitamini ile birlikte alınması öneriyor 70ten sonra d vitaminini. Eğer hastanede dahiliye bölümüne şu aralar gitme şansın varsa ölçtür sonra duruma göre içersin. Gidemezsen de bi d vit 3 ampul alabilirsin zeytinyağı ile.

Sabah maydonoz limon detox
Öğlen bir parça çikolata kahve.Aksam da yiyesim yok.Su bir bardak.Aksam bakalim ne yerim.Su içerim belki.Spor yapmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…