All-Star Diyet Yarismasi...

Alinti yapamiyorum kahretsin :))

@_SinsireLLa_ ben dikkat ettim de ne oldu. -200 :)))

Roka35 Roka35 lahana corbasina cuma gunu basliyorum . Klasik bildigin lahana corbasi ben icine patates ve havuc da katiyorum. Uc gunlugune baska bi sey yemek yok.

@nscckts sarmisak koyuyor mesela.

@nscckts dun doymadigimi hissettim yine , bir an once insulin direncimin caresine bakmam gerek.
Aaay kahvaltıda bile mi lahana çorbası:işsiz:birdaha mı düşünsem acaba

Teşekkürler. Et, balık, yağsız ya da yağı süzülmüş ton balığı, bir çay bardağı haşlanmış yeşil mercimek, tavuk. Bunlar değişimler. Ispanak yerine marul yiyebilirsin. Fazla alternatif yok. Brokoli yerine de karnabahar. İstediğin zaman sorabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olurum.
Süper ...alternatif var enazindan..lahana yerine ne yiyebilirim Aklım:kk77::KK45:

Teşekkürler. Et, balık, yağsız ya da yağı süzülmüş ton balığı, bir çay bardağı haşlanmış yeşil mercimek, tavuk. Bunlar değişimler. Ispanak yerine marul yiyebilirsin. Fazla alternatif yok. Brokoli yerine de karnabahar. İstediğin zaman sorabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olurum.
Canım şu internetteki 13 günlük olan mı...inceledim de ben yapabilirim herhalde...metabolizmam fena alıstı çünkü herzamanki diyete...şaşırtmak amaçlı olur mu sence

Arkadaslar @nscckts nin kilosunu 97 yaziyorum. Hastanede oldugu icin tarti resmine gerek yok saniyorum.

cgdmk cgdmk ve @tulipa bana emaille ulasacak.

@vorano dun yukledi.

Aksam da kupalari kimlerin kazandigini gorecegiz.

Kilo alanlar uzulmesin futbol gibi dusunun , Kazanmakta var kaybetmekte var . Benim gordugum grubun motive oldugudur. Motivasyonunuzu devam ettirdikce sorun yok. Kalan 9 hafta...

Cano ben yarışta yokum demi, benim at yolda kaldı demi :KK70:

Canım şu internetteki 13 günlük olan mı...inceledim de ben yapabilirim herhalde...metabolizmam fena alıstı çünkü herzamanki diyete...şaşırtmak amaçlı olur mu sence
Bence yapılabilir bi diyet en azından çok uzun değil. Sağlıksız deniliyor ama sebze ve proteini bol bol yiyorsun. Sağlıksız olduğunu düşünmüyorum. Kalorisi evet çok düşük ama 13 gün yapılabilir bence. Sporu önermiyorlar sadece, diyet boyunca, kalori düşük olduğu için. Ve ben ilk yaptigimda verdiğim kiloları almadım geri. Ben bol karbonhidratlı geçen bir ayın ardından yaptım.

Aslında şu anki beslenmemiz gayet sağlıklı başlarda ben de bu şekilde tıkır tıkır verdim...menün çok iyi tatlim:KK54:...bir süre sonra şaşırtmak lazım demekki...

Roka35 Roka35

Ben cok kahve tukettim. Toksinlerden arinayim diye yapiyorum. Kafeinsiz bir hayata basliyorum zaten en azindan 21 gun :))
Benim dyt. dedi ki; siyah çay ve şekersiz de olsa kahve ödem toplatıyor. Yeşil çay, kuşburnu ve ıhlamur iç. Haftada en fazla 3 fincan sade Türk kahvesi içebilirsin dedi. 1 ay sonraki listede sadece 1 orta boy fincan sütlü kahve verdi.

Bence yapılabilir bi diyet en azından çok uzun değil. Sağlıksız deniliyor ama sebze ve proteini bol bol yiyorsun. Sağlıksız olduğunu düşünmüyorum. Kalorisi evet çok düşük ama 13 gün yapılabilir bence. Sporu önermiyorlar sadece, diyet boyunca, kalori düşük olduğu için. Ve ben ilk yaptigimda verdiğim kiloları almadım geri. Ben bol karbonhidratlı geçen bir ayın ardından yaptım.
Çok efor sarfetmeden bölgesel birkaç hareketle 13 günü halledebilirmisim gibi geliyor...p.tesi başlamak istiyorum...aslında kahvaltı hariç hergün ki diyet programimıza çok uygun...hadi bakalım ben de etkisi ne olucak...salamı da hiç sevmem ve sağlıksız diye eve sokmam.ne yapsam

Benim dyt. dedi ki; siyah çay ve şekersiz de olsa kahve ödem toplatıyor. Yeşil çay, kuşburnu ve ıhlamur iç. Haftada en fazla 3 fincan sade Türk kahvesi içebilirsin dedi. 1 ay sonraki listede sadece 1 orta boy fincan sütlü kahve verdi.
Hadi yaaa biz ögretmenler her tenefüs cay içiyoruz...yaaa ben çay ve kahve hastasıyım...o zaman bitki çaylarına vurucam kendi mi...

Makaroncum sana yazmistim ama alıntı olmamiş:KK200:

Ben hep aşırı sıkı diyetler yaptım, bir süre sonra bıraktım ve çok daha fazla şekilde geri aldım. Bu nedenle metabolizmam çok kötü olmuş. Bir sürü test yaptırdım, hiç bir vitamin ya da hormonumda sıkıntı yok. Hatta jinekologa da gittim, erken menapoz tehlikesi de dahil A'dan Z'ye kontrol edin dedim. Ultrason ve kan testleri yaptırdım. Kist gibi hiç bir şey yok. Tamamen tertemizdi. Diyetisyen bana gayet rahat rahat uygulanabilir bir liste verdi her 15 günde bir de kontrol ediyor. 800 gram ya da 1 kg veriyorum o şekilde ilerliyoruz ama tamamen yağdan gidiyormuş. Şimdi spora da başlayınca hızlanacağını düşünüyorum. Bir yerden sonra verişe geçecekmişim, haydi bismillah :))

Son düzenleme:
Çok efor sarfetmeden bölgesel birkaç hareketle 13 günü halledebilirmisim gibi geliyor...p.tesi başlamak istiyorum...aslında kahvaltı hariç hergün ki diyet programimıza çok uygun...hadi bakalım ben de etkisi ne olucak...salamı da hiç sevmem ve sağlıksız diye eve sokmam.ne yapsam
Ben listedeki şekerleri, kızarmış ekmekleri ve salamlari yemiyorum. Meyve yerine de havuç yiyorum. Dün de 100 gr yoğurt hakkımı tuzsuz ayran yaptım içine çok az nane ve dereotu koyarak.

X