All-Star Diyet Yarismasi...

Arkadaslar N nscckts nin kilosunu 97 yaziyorum. Hastanede oldugu icin tarti resmine gerek yok saniyorum.

cgdmk ve tulipa bana emaille ulasacak.

@vorano dun yukledi.

Aksam da kupalari kimlerin kazandigini gorecegiz.

Kilo alanlar uzulmesin futbol gibi dusunun , Kazanmakta var kaybetmekte var . Benim gordugum grubun motive oldugudur. Motivasyonunuzu devam ettirdikce sorun yok. Kalan 9 hafta...

Güzel bı arınma şuan hepinizin kanı bağırsak mıde sistemi çok minnoş :)
Darısı başıma

9 hafta mıevet tam gaz tam motivasyonla devam inşallah

Alinti yapamiyorum kahretsin :))

M e g g ben dikkat ettim de ne oldu. -200 :)))

Roka35 lahana corbasina cuma gunu basliyorum . Klasik bildigin lahana corbasi ben icine patates ve havuc da katiyorum. Uc gunlugune baska bi sey yemek yok.

N nscckts sarmisak koyuyor mesela.

N nscckts dun doymadigimi hissettim yine , bir an once insulin direncimin caresine bakmam gerek.

Teşekkürler. Çok hızlısın, ben gönderdim, saniyeler içinde yuklemissin :)
Tebrikler isveçe başladım bende bu sabah ama sormak istediklerim var mesela et yetine tavuk harici ne yiyebilirim çünkü hergün et köfte bulunmuyor evde. Balık yerine ton balığı olur mu ıspanak yetine hangi sebze tüketebilirim

Teşekkürler. Et, balık, yağsız ya da yağı süzülmüş ton balığı, bir çay bardağı haşlanmış yeşil mercimek, tavuk. Bunlar değişimler. Ispanak yerine marul yiyebilirsin. Fazla alternatif yok. Brokoli yerine de karnabahar. İstediğin zaman sorabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…