All-Star Diyet Yarismasi...

Gunaydin kilo alanlarada kupa var miiii 20171231_104143.jpg

Günaydın arkadaşlar biz hala hastanedeyiz bronsitten kurtulduk gider ayak bide bağırsak mikrobunu topladık hastaneden kusma ve ishalle uzattılar şimdi daha iyi serum takılı inşallah daha da iyi olur bana da mi bulaştı bilmiyorum dünden beri bende kusuyorum nefret ettim hastaneden :kusmuk:

Ben yarın yada yarından sonra eklesem tartimi evime geçerim inşallah bugün akşama doğru :KK61:@AklinYolu1

Günaydın arkadaşlar biz hala hastanedeyiz bronsitten kurtulduk gider ayak bide bağırsak mikrobunu topladık hastaneden kusma ve ishalle uzattılar şimdi daha iyi serum takılı inşallah daha da iyi olur bana da mi bulaştı bilmiyorum dünden beri bende kusuyorum nefret ettim hastaneden :kusmuk:

Ben yarın yada yarından sonra eklesem tartimi evime geçerim inşallah bugün akşama doğru :KK61:@AklinYolu1
Çok çok geçmiş olsun hele de çocukların hastanede yatması çok daha zor. Bizde 10 aylıkken yatmıştık. Bende senin gibi hasta olmuştum migde bulantısı kusma

Gunaydinlar hepinizee, bol eksili gunler olsun:) ben de yatmadan bugun yediklerimi yazayim sabah da guzel bi tarti resmiyle geleyim insallah:) B bilinmeyenkullanici
Oglen: 200 gr dana eti, haslanmis sebze, karb’i azaltilmis lavas
Ara: 3 kk peynir
Aksam: izgara tavuklu ve peynirli salata, 1 bardak kefir
Toplam: 1400 kalori

Spor da 40 dk yuruyus yapabildim. Saat gec olmustu ve acikmaya baslamistim, o yuzden baska bisi yapamadim roxen2303 roxen2303

X