Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canım bebiş için mi .
Allah yardımcın olsun canım lütfen moralini yüksek tut.
Her şeyin iyi olacağına inan

Hayir canim bugünü çok hafif gecirecem çok yemem merak etme ama suna emin ol asla motivadyonum düşmedi dun yedim diye bugünde salmiyirum inan hatta hayatimda ilk kez nurda 58 inecegime inandim.katiliyorum günlerde biraz kaciriyorum ama günler dişinda menulerime hep dikkat ettim inan ve motivasyonum şuan tam gaz devam ediyor düşme yok yani:)

Haklisin Mefkurem bu hafta regl ayağına saldım kendimi iyice.kendime geldim sayende. Tesekkur ederim

Süperrrrr sen de seviliyorsun

Canim merhaba ve hosgeldin .bilmiyorum yanlismi anladim ama bu dusuncen tuhafima gitti acikcasi buradakimse birbiri iiçin değil.önce kendi için kilo veriyor buraya kilo verdik diye yazsak bile kendimizi nasil kandiracahiz sonuçta buraya resim falan atiyoruz kimsenin iki tebrik almak için yanlis bildirim yapacagini sanmiyorum :))))

Buna çok çok sevindim canım olacaksın tabi insan istedikten sonra yapamayacağı hiç bişey yok :):) bana kirilmadin değil mi öyle söyledim diye
Ben de onu okuyunca şaşırdım herhalde kimsenin aklına kandırmak gelmemiştir :)
Ki buraya gelenler gerçekten kilo vermek isteyen insanlar.
Yalan söyleyen kendini kandırmis olur

Cooook kirildim daha senle konuşmam hihhh

Saka tabiki canim niye kirilayim Sana o izlenimi veren benim ama sen uyardin sadece bemibirbirimi tabiki uyarip pesine dusecegiz yoksa grup olmanin ne onemi

Dun kendim ictim sonrada komsu geldi onunla ictik o yuzden abla bidaha olmaz ins
Canım bebiş için mi .
Allah yardımcın olsun canım lütfen moralini yüksek tut.
Her şeyin iyi olacağına inan
Ins canim
İnşallah canım ama bu aralar süt mevzuuna yoğunlaştım. Eksiye geçmesem de artıları silmişimdir :)
Canim ben ne zaman sut olmuyor duye paniklesem azalıyor hersey beyinden yönetiliyor enbasta bunu biliyorsun once inan iste sonrada once su olmak uzere dusuk kh alarak ve tabi sut yeşillik vb ye sen baya azalttin menuleri bize bi çorba yetmez bunu unutma sen bi çorba yla ogun geciriyon dikkat et once bebislerimiz ben kizimda bitki çayları diyet baya siki yaptim tamam 15kilo verdim ama kızımda verdi uzun sure toparlayamadim vicdan azabi çektim hala zamam zaman çekiyorum hos sonradan toparladi şimdi cok iyi ama ozaman yipratti beni bini simfi az ama oglumy yipratmadan gitmeye çalışıyorum se inki cok kucuk daha en azindan ek gidaya geçene kadar yavas git haftada -500ila bir kilo bize yeter fazlasi bebisimize zarar bazen odem ekleniyo-1,5ubuluyoruz ama her hafta olursa bebis etkilenir

gunaydın kızlar
Ha gayret canım. Sıfırlarsın ama kahvaltıda simit yerine başka birşey tercih etmelisin. Simitin susamı başlıbaşına kalori
evet oyle yapıcam sımıte dayanmak zor sevıyorum bıraz
benım bebısler ıkısı de hasta bogazları sısmış kucugun başındayım gece gunduz ara ara ateslenıyodu yenı yenı duzelmeye basladı sabah aksam ıgne yıyoruz
onlarla ılgılenmekten ugrayamadım kusura bakmayın
yoksa umursamazmıyım senın goruslerın çok degerlı ıdolumsun zuhal ablam

Günaydın, birazdan herkes hatırlatacak ama bende söyleyeyim yarın tartı var aman dikkat özellikle akşamı karbonhidratsız geçirelim ki yüzümüz gülsün
evet su artıları atarım ınsallah ben bu haftalık o yetecek bana
dogru soluyosun ya yapıcaz

sen bebısıne uygun yap canım onun saglıgı en onemlısı

Sende canimmmmm

Herkese günaydınlarrrrr
Günaydın, birazdan herkes hatırlatacak ama bende söyleyeyim yarın tartı var aman dikkat özellikle akşamı karbonhidratsız geçirelim ki yüzümüz gülsün
Benden önce davranmışın Elifim

Aynen dediğin gibi bugün karbonları azaltıyoruz hatta akşam karar aldığımız gibi hiç karbon olmasın

Sen bu azimle gittikten sonra 13 haftada en az 10 Kilo verirsin cnm
Şimdiden elbise modellerine bakmaya başla

Sen bilirsin cnm
Tek endişem biliyosun izine çıkınca dönmesi biraz zor oluyor
Emeklerinin boşa gitmesine izin verme

Dersenki ben yine dikkat edip Kilo bildirimimi yapabilirim, bu 2 hafta seni mesaj sayısından muaf tutabiliriz
Tabi karar senin
Kocamaaaaan aferim nehirim
Senin enerjin azmin eminim burdaki herkese geçiyordur
Güzel hedeflere ulaşmak için böyle hırs yapıp kararlı olan insanlara bayılırım

Millet iltifat ettikçe kv ne dedi
bunları duyduğuma çok sevindim Rabiam

Haklisin Mefkurem bu hafta regl ayağına saldım kendimi iyice.kendime geldim sayende. Tesekkur ederim
Güzelim beni en çok üzen şey
Dikkat edip güzel verebilecek olanların boşu boşuna yerinde sayıp zaman kaybetmesi
İnşallah canım ama bu aralar süt mevzuuna yoğunlaştım. Eksiye geçmesem de artıları silmişimdir :)
Melihacım için rahat olsun
Çünkü tatlı hamurişlerinin ne sana nede süte faydası yok
Yeterki sen Sağlıklı menü yap

Çok geçmiş olsun cnm
İnşallah bebeler biran önce iyileşir

bundan snra dıkkat edcem ınsallah
1 simit çok değil mi sence de?
çok tabı oldu ışte
bu haftayı atlatsam artık hedefım lıste
super yazı

Cooook kirildim daha senle konuşmam hihhh

Saka tabiki canim niye kirilayim Sana o izlenimi veren benim ama sen uyardin sadece bemibirbirimi tabiki uyarip pesine dusecegiz yoksa grup olmanin ne onemi
Aynen öyle canım benim

Teşekkür ederim ablacım bu aralar çok hirsliyim bunu da gruba yansıtıp herkesi hirslandirmaya calisacam bence takım olarak birinciliği hakediyoruz.
Ve o birincilikten hiç inmememiz lazım
Orayı anlatmayı atlamışim herkes övgü yagdirirken onu izliyordum ben suratı düştü.
Rengi değişti.
Ve kurduğu cümle doğumdan önceki kıyafetleri olmuyor artık ona dedi
Eltim de hiç bir zaman olmayacak çünkü artık onlar nehir e büyük gelecek dedi kaynanam ikinci şoku yaşayıp sustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…