Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Fazla kilon yok cnm hedefin kaç

Eğer istersen bizim takımda devam edebilirsin
İlk sayfada kurallar var
Zaten 2 hafta deneme süren var
Ama sen bu zamanda listeye girmeden hedefine ulaşırsın heralde
Motivasyon amaçlı istersen burda paylaşım yapabilirsin

Çok şanslısın Elifim
Bende hiç roka dereotu tür yeşillikleri hiç sevmem
Ama yerim o başka bişey, zayıflama uğruna

Ben çok beğendim cnm
Evet ablacım gerçekten çok şanslıyım sebzeye de yeşilliği de bayılırım bi tek bakla ve kabak sevmem ama kabağı da faydalı olduğundan dolayı yiyorum.
Menülerime dikkat ediyorum çok şükür desteklerinizle motivasyonumu geri kazandım Inşallah istikrarım sürer ablacım :)

Hedefim 55 - 56. . Peki kuralları okuyacağım. Sonra burada mı devam edeyim? Burda devam etmek isterim.

Tabiki sürecek şekercim

Geçen kimin düğünü var demiştin ne zamandı
Eğer gönlünce bi elbise almayı istiyosan
Bu senin için için güzel bi motivasyon olsun
Hele abiyelerin bedenleri daha dar oluyor
Bende birazdaha verebilmiş olsaydım o çok hoşuma giden elbiseyi alabilirdim
Konya'da gördüğüm en güzel elbiseydi
İçimde kaldı

Sende şimdiden önlemini alki elbise ararken pişman olma

Kuralları oku cnm kabul edersen burda devam edebilirsin yada başvuruya yazıp diğer takımlardan birine gidebilirsin

Ben burada başlayayım. Yarından itibaren burada yazmaya başlayacağım. Gerçekten kilo verip vermediğimi nasıl anlayacaksınız? Belki saçma bi soru olacak ama merak ettim. . Bi de yediklerimi yazmak zorunda mıyım?

Yo cnm niye saçma olsun
Sonuçta herkes kendine zayıflıyor
Yanlış Kilo bildirimi yapan sadece kendini kandırır
Sanmıyorum ki kimsenin aklına kilosunu farklı şekilde söylemek gelsin

Ben takım kurallarını kısaca özet geçeyim
Haftalık min.35 mesaj
Pazartesi ara -perşembe liste için Kilo bildirimi
Hergün menü su spor liste şeklinde toplam olarak yazılır
Her kural ihlali 1 sarı kart
3 sarı kart alan diskalifiye olur
Deneme süresindeki olanlar paylaşım ve Kilo vermeleri yeterliyse 3.cuma listeye girer

haklısın ablacım çünkü Nişanda bile iç geçirdim niye saldım son dönem diye
En yakın arkadaşımın düğünü var ablacım geçen hafta nişanıydı. Nişanda ev nişanı olduğu için normal bir pantolon tunik giymeme rağmen herkes nasıl da farketti kilo verdiğimi. Çok hoşuma gitti :) Düğün Şubat sonunda yani 13 hafta var 80 falan olursam bu bile beni çok mutlu eder

Günaydın kizlar

@seydan Mefkurem canlarim bi türlü odaklanamiyorum diyete son zamanlarda ksfamo bi toparlayamiyorum iki haftalık bi izne ayrılmak istiyorum burdan uzaklasmiycam ve soz veriyorum kilo almiycam bu iki hafta boyunca sik bi sekilde ankara Eskişehir yolculuklari var biliyosunuz cok geriliyorum buraya odaklanamiycam oyüzden izin istiyorum

Tamam canım lütfen kendini bırakma yarım tartı var hayal kırıklığına uğramani hiç istemem. Haftalık yarışan rakipler olabiliriz ama siz kilo vermyince ben verdiğime o kadar sevinemiyorum.
Aynı zamanlarda girdik listeye sanırım. Ama senin motivasyonun çabucak düştü kuzum kendini yeniden motive et diyet başarı öykülerini oku tatlım seviliyorsun
1
Tamam ablacım biraz daha dikkat ederim tartıya yakın günler akşam yemeklerini degistiriyorum vücut düzene alisip vermemezlik yapmasın diye :)

Günaydın kizlar

@seydan Mefkurem canlarim bi türlü odaklanamiyorum diyete son zamanlarda ksfamo bi toparlayamiyorum iki haftalık bi izne ayrılmak istiyorum burdan uzaklasmiycam ve soz veriyorum kilo almiycam bu iki hafta boyunca sik bi sekilde ankara Eskişehir yolculuklari var biliyosunuz cok geriliyorum buraya odaklanamiycam oyüzden izin istiyorum

Günaydın kızlar.
Lütfen kendinizi çabucak toparlayin hem kendinizi hem grubu düşünün.
Grup olarak hep 3 . 4. 5. Olmak niye ki 1.olalım.
Ben bu konularda çok hirsliyimdir gözüm bişeyi görmez.
Aç kalmayi bile göze alırım.
Dün kaynanamin günü vardı ağzıma bişey sürmedim herkes pasta börek tatlı yerken ben evden götürdüğüm haşlanmış tavuğu yedim.
Herkes şaşkınlıkla bakıp azmimi tebrik etti.
Kilo vermissin diye öyle övgüler aldım ki..
Ama yine değil dediler eski nehir manken gibiydi ama öyle devam edersen olursun dediler.
Tabiki de devam ederim.
Vücudum bana değil ben ona emir veririm.
Ve verdim sağlıklı beslenip istediğim kiloya geleceksin dedim .
Ne olur o yemeklerin güzelliği kokusu sizin aklinizla beyninizle oynamasına izin vemreyin.
Aynanın karşısına geçip şu soruyu sorun kendinize.yemek yerken mi daha mutluyum kendimi aynada zayıf gördüğüm zaman mi ?
En kisa surede toparlayacagimiza inanıyorum
Yarın tartı var umarım kimse üzülmez
Azmimiz bol basarimiz daim olsun :)
Seviliyorsunuz canlar

Oooo motivasyon tavan yapmis ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…