Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın kızlar nasılsınız ben dünkü menümü yaziyim :)
Sabah
1 tane karışık tost
Akşam
Mantarlı tavuk sote
Patates püresi 2 kaşık
Su 3 lt civarı
Spor 1 saat yürüyüş

Liste süper. Ben de yeni tost tarifi öğrendim yarın ona yapacağım güzel olursa sizinle paylasacagim forogragli olarak :)

Sabah
1 tane karışık tost
Akşam
Mantarlı tavuk sote
Patates püresi 2 kaşık
Su 3 lt civarı
Spor 1 saat yürüyüş
Muhtemelen sabah okuldaydın
O yüzden tost yalnız kalmış
Akşam salatada olsaymış daha iyi olurmuş

Yürüyüş yapabilmene sevindim cnm

Aynen öyle canım benim :KK60:

:KK15::KK15::KK15:

Teşekkür ederim ablacım bu aralar çok hirsliyim bunu da gruba yansıtıp herkesi hirslandirmaya calisacam bence takım olarak birinciliği hakediyoruz.
Ve o birincilikten hiç inmememiz lazım
Orayı anlatmayı atlamışim herkes övgü yagdirirken onu izliyordum ben suratı düştü.
Rengi değişti.
Ve kurduğu cümle doğumdan önceki kıyafetleri olmuyor artık ona dedi
Eltim de hiç bir zaman olmayacak çünkü artık onlar nehir e büyük gelecek dedi kaynanam ikinci şoku yaşayıp sustu :21::21:
Kızzz eltin gerçekten kapak yapmış
Çok güzel demiş
Kv nekadar kabul etmesede gerçekler acıdır :KK70:

Aynen dediğin gibi cnm
Biz bi ara kaç hafta 1.linkten düşmedik
Bütün takımlar bizi konuşuyordu
Bayadır da hasret kaldık
Senin bu azmin önce kendine sonra tabiki takıma faydalı olacak
Herkes bişey yerken eminim 2 kez düşünecektir

Kızzz eltin gerçekten kapak yapmış
Çok güzel demiş
Kv nekadar kabul etmesede gerçekler acıdır :KK70:

Aynen dediğin gibi cnm
Biz bi ara kaç hafta 1.linkten düşmedik
Bütün takımlar bizi konuşuyordu
Bayadır da hasret kaldık
Senin bu azmin önce kendine sonra tabiki takıma faydalı olacak
Herkes bişey yerken eminim 2 kez düşünecektir
Evet eltimle aram çok iyidir aslında önceden daha da iyiydik abla kardeş gibi kaynana Gil tarafı aramıza girdiler Bu denli samimi olmamızı istemediler aramıza istemeden mesafe girdi şimdi toparlamaya çalışıyoruz o bana güveniyor her şeyi anlatıyor ama ben güvenemiyorum nedense. .
Bir ay oldu takımda yım abla ve hiç birinci olamadık.
Herkes üstüne düşeni yapmalı artık bence.
Ama kendimize 4 . 5. Sırada olmayı yakistiryorsak orasını bilemicem. Ama ben yakistiramiyorum çünkü gruptaki herkes çok azimli ve hırslı
İnşallah haftaya biraz da olsa düzene gireriz.
Evet herkes yerken 2 kere düşünmeli.

Dun kendim ictim sonrada komsu geldi onunla ictik o yuzden abla bidaha olmaz ins

Ins canim

Canim ben ne zaman sut olmuyor duye paniklesem azalıyor hersey beyinden yönetiliyor enbasta bunu biliyorsun once inan iste sonrada once su olmak uzere dusuk kh alarak ve tabi sut yeşillik vb ye sen baya azalttin menuleri bize bi çorba yetmez bunu unutma sen bi çorba yla ogun geciriyon dikkat et once bebislerimiz ben kizimda bitki çayları diyet baya siki yaptim tamam 15kilo verdim ama kızımda verdi uzun sure toparlayamadim vicdan azabi çektim hala zamam zaman çekiyorum hos sonradan toparladi şimdi cok iyi ama ozaman yipratti beni bini simfi az ama oglumy yipratmadan gitmeye çalışıyorum se inki cok kucuk daha en azindan ek gidaya geçene kadar yavas git haftada -500ila bir kilo bize yeter fazlasi bebisimize zarar bazen odem ekleniyo-1,5ubuluyoruz ama her hafta olursa bebis etkilenir
Benim işe başlamama az kaldı sanırım ben de o yüzden panikledim. Bşraz eve bırakayım diye sağmaya kalkıyorum az çıkınca da canım sıkılıyor panik oluyorum. Sonra da süt gidiyor işte :KK43: Ama haklısın şimdi daha dikkat edeceğim. Çorba meselesi de aslında şöyle. Sabah çok yiyip arada yoğurt da yediğimde canım bişey istemiyor. Hani öğlen yemesem aramıyorum ama öğün atlamamak için çorba bari yiyeyim diyorum. Mercimek ya da tarhana tercih ediyorum daha besleyici diye.

Günaydın, birazdan herkes hatırlatacak ama bende söyleyeyim yarın tartı var aman dikkat :KK66: özellikle akşamı karbonhidratsız geçirelim ki yüzümüz gülsün :KK66:

:KK71::KK71:

Gunaydi bu arada canlar.dun leslie indirdim inşallah onuda yaoacam artik:)

Hadi bakalım. Kolay gelsin tatlım

Canim merhaba ve hosgeldin .bilmiyorum yanlismi anladim ama bu dusuncen tuhafima gitti acikcasi buradakimse birbiri iiçin değil.önce kendi için kilo veriyor buraya kilo verdik diye yazsak bile kendimizi nasil kandiracahiz sonuçta buraya resim falan atiyoruz kimsenin iki tebrik almak için yanlis bildirim yapacagini sanmiyorum :))))

Valla ben de okuyunca şaşırdım. Burada birbirimizi kandırabilitiz o kolay kısmı asıl önemli olan kendimizi kandırmamak. Yalandan eksi söyleyince kilo gitmiyor ki aksine eğer artıdaysak birbirimizin tavsiye ve desteğiyle kendimize gelip disipline oluyoruz

Herkese günaydınlarrrrr

Benden önce davranmışın Elifim

Aynen dediğin gibi bugün karbonları azaltıyoruz hatta akşam karar aldığımız gibi hiç karbon olmasın

Sen bu azimle gittikten sonra 13 haftada en az 10 Kilo verirsin cnm
Şimdiden elbise modellerine bakmaya başla

Sen bilirsin cnm
Tek endişem biliyosun izine çıkınca dönmesi biraz zor oluyor
Emeklerinin boşa gitmesine izin verme

Dersenki ben yine dikkat edip Kilo bildirimimi yapabilirim, bu 2 hafta seni mesaj sayısından muaf tutabiliriz
Tabi karar senin

Kocamaaaaan aferim nehirim
Senin enerjin azmin eminim burdaki herkese geçiyordur
Güzel hedeflere ulaşmak için böyle hırs yapıp kararlı olan insanlara bayılırım

Millet iltifat ettikçe kv ne dedi
bunları duyduğuma çok sevindim Rabiam

Güzelim beni en çok üzen şey
Dikkat edip güzel verebilecek olanların boşu boşuna yerinde sayıp zaman kaybetmesi

Melihacım için rahat olsun
Çünkü tatlı hamurişlerinin ne sana nede süte faydası yok
Yeterki sen Sağlıklı menü yap

Çok geçmiş olsun cnm
İnşallah bebeler biran önce iyileşir

Kesinlikke ablacım ekmek tatlı ya da hamurişi kaba kilodan başka bir işe yaramıyor

Sabah
1 tane karışık tost
Akşam
Mantarlı tavuk sote
Patates püresi 2 kaşık
Su 3 lt civarı
Spor 1 saat yürüyüş

Araya öğlen de birşey en azından bi meyve olsaydı iyi olurdu

Canim merhaba ve hosgeldin .bilmiyorum yanlismi anladim ama bu dusuncen tuhafima gitti acikcasi buradakimse birbiri iiçin değil.önce kendi için kilo veriyor buraya kilo verdik diye yazsak bile kendimizi nasil kandiracahiz sonuçta buraya resim falan atiyoruz kimsenin iki tebrik almak için yanlis bildirim yapacagini sanmiyorum :))))

Buraya yazarak mı katılıcam peki ben de ? Öyleyse bugünkü kilomu yazayım. .
Hem ne bileyim ki. Yarışma falan diyor. Ben de bu başlığa yeni girdim ve anlamaya çalışıyorum.

:KK71::KK71:

Hadi bakalım. Kolay gelsin tatlım

Valla ben de okuyunca şaşırdım. Burada birbirimizi kandırabilitiz o kolay kısmı asıl önemli olan kendimizi kandırmamak. Yalandan eksi söyleyince kilo gitmiyor ki aksine eğer artıdaysak birbirimizin tavsiye ve desteğiyle kendimize gelip disipline oluyoruz

Kesinlikke ablacım ekmek tatlı ya da hamurişi kaba kilodan başka bir işe yaramıyor

Araya öğlen de birşey en azından bi meyve olsaydı iyi olurdu

Canım öyle bir imkanım yoktu bütün gün dışarda olunca

Evet eltimle aram çok iyidir aslında önceden daha da iyiydik abla kardeş gibi kaynana Gil tarafı aramıza girdiler Bu denli samimi olmamızı istemediler aramıza istemeden mesafe girdi şimdi toparlamaya çalışıyoruz o bana güveniyor her şeyi anlatıyor ama ben güvenemiyorum nedense. .
Ama kendimize 4 . 5. Sırada olmayı yakistiryorsak orasını bilemicem. Ama ben yakistiramiyorum çünkü gruptaki herkes çok azimli ve hırslı
Canım bu kayinvalideler niye bu kadar kıskanç ya benimki de bi bayram hazır yufkadan baklava yapıp goturmustum.bi misafire ikram ettik çok beğendiler,ben mutfaktayim kvdemde yok yumuşak olmuş yok şöyle olmuş diye kötüluyor tatlımı.sonra kimseye ikram etmedi dolapta bozuldu gitti baklava

Merhaba 9. takımcım,

Cuma Zayıflama Yarışmasının fikir sahibi olarak en önemsediğim şey performans uygulaması.
Bu uygulama, takımların her hafta en azından 0,30% oranında kilo kaybetmelerini sağlamak için tasarlandı.
Her uygulama turumuz biliyorsunuz 8 hafta sürüyor. Yeni tura geçerken her takıma başlangıç nazar boncuğu takıyorum. İlk notada boncuk düşüyor.

15. uygulama turumuz bitti ve siz 9. takım olarak bu nazar boncuğunu 8 haftadır düşürmediniz.
Bu ciddi anlamda çok güzel ve çok önemli bir başarı.
Ayakta alkışlıyorum. :KK9: :KK9: :KK9:

Keyfiniz, sağlığınız daim olsun. :nazar:

sampaf34bf9b585d3f4e.jpg

Sabah 1 simit çok ama öğlen bir şey yemediğin için yakmışsındır keşke menünü biraz dahay zenginleştirsen salata, yoğurt falan. Akşam iyi bence afiyet olsun canım.
Aslında yoğurt seviyorum ama salata pek sevmiyorum alışmak lazim

Liste süper. Ben de yeni tost tarifi öğrendim yarın ona yapacağım güzel olursa sizinle paylasacagim forogragli olarak :)
Merak ettim diyete uygun degilmi

Bundan sonra daha dikkatliyim insalllah

Merhaba 9. takımcım,

Cuma Zayıflama Yarışmasının fikir sahibi olarak en önemsediğim şey performans uygulaması.
Bu uygulama, takımların her hafta en azından 0,30% oranında kilo kaybetmelerini sağlamak için tasarlandı.
Her uygulama turumuz biliyorsunuz 8 hafta sürüyor. Yeni tura geçerken her takıma başlangıç nazar boncuğu takıyorum. İlk notada boncuk düşüyor.

15. uygulama turumuz bitti ve siz 9. takım olarak bu nazar boncuğunu 8 haftadır düşürmediniz.
Bu ciddi anlamda çok güzel ve çok önemli bir başarı.
Ayakta alkışlıyorum. :KK9: :KK9: :KK9:

Keyfiniz, sağlığınız daim olsun. :nazar:

sampaf34bf9b585d3f4e.jpg
Takımımız adına çok teşekkür ederiz Baharcım
Son haftalarda 1.olamasakta pek kötü sayılmayız :KK66:

Canım bu kayinvalideler niye bu kadar kıskanç ya benimki de bi bayram hazır yufkadan baklava yapıp goturmustum.bi misafire ikram ettik çok beğendiler,ben mutfaktayim kvdemde yok yumuşak olmuş yok şöyle olmuş diye kötüluyor tatlımı.sonra kimseye ikram etmedi dolapta bozuldu gitti baklava
Aaaa ne ayıp
Bn de anlamıyorum ki canım. Hani kötü davransak karşılık veriyor deriz.
Ama yok hep iyi davrsnirim sayıda küsür etmem anne diye hitap ederim anlamıyorum ki
Aslında yoğurt seviyorum ama salata pek sevmiyorum alışmak lazim

Merak ettim diyete uygun degilmi

Bundan sonra daha dikkatliyim insalllah
Sabah olduğu için uygun bence canım.
1 patates rendesi 1 kase istediğin peynir 1 yumurta bunları karistiriyorsun
Tost makinesine yağlı kagit koyup bu karisimi döküyorsun pisiriyorsun adında patates tost

Herkese günaydınlarrrrr

Benden önce davranmışın Elifim

Aynen dediğin gibi bugün karbonları azaltıyoruz hatta akşam karar aldığımız gibi hiç karbon olmasın

Sen bu azimle gittikten sonra 13 haftada en az 10 Kilo verirsin cnm
Şimdiden elbise modellerine bakmaya başla

Sen bilirsin cnm
Tek endişem biliyosun izine çıkınca dönmesi biraz zor oluyor
Emeklerinin boşa gitmesine izin verme

Dersenki ben yine dikkat edip Kilo bildirimimi yapabilirim, bu 2 hafta seni mesaj sayısından muaf tutabiliriz
Tabi karar senin

Kocamaaaaan aferim nehirim
Senin enerjin azmin eminim burdaki herkese geçiyordur
Güzel hedeflere ulaşmak için böyle hırs yapıp kararlı olan insanlara bayılırım

Millet iltifat ettikçe kv ne dedi
bunları duyduğuma çok sevindim Rabiam

Güzelim beni en çok üzen şey
Dikkat edip güzel verebilecek olanların boşu boşuna yerinde sayıp zaman kaybetmesi

Melihacım için rahat olsun
Çünkü tatlı hamurişlerinin ne sana nede süte faydası yok
Yeterki sen Sağlıklı menü yap

Çok geçmiş olsun cnm
İnşallah bebeler biran önce iyileşir
Ablacim sorun yazmak degil nen yaxarimda kilo verme gayreti icinde bulunmak sürekli biraz yordu veremezsem uzulecek vermek icinde biliyosun spor falan yapmazsam benim gitmiyo bu tempodada spor imkansiz olacak takımı olumsuz etkilememek için hani almamak için elinden geleni yaparım ama vermem zor o yüzden beni mazur görün olmaxmi ablam iki hafta sonra ins kaldigim yerden devam yine burada olurum ama bildirim yapmiyim

Aynen öyle canım benim :KK60:

:KK15::KK15::KK15:

Teşekkür ederim ablacım bu aralar çok hirsliyim bunu da gruba yansıtıp herkesi hirslandirmaya calisacam bence takım olarak birinciliği hakediyoruz.
Ve o birincilikten hiç inmememiz lazım
Orayı anlatmayı atlamışim herkes övgü yagdirirken onu izliyordum ben suratı düştü.
Rengi değişti.
Ve kurduğu cümle doğumdan önceki kıyafetleri olmuyor artık ona dedi
Eltim de hiç bir zaman olmayacak çünkü artık onlar nehir e büyük gelecek dedi kaynanam ikinci şoku yaşayıp sustu :21::21:
Seninde kv fettan ama elti dahada fettan mis
Takımımız adına çok teşekkür ederiz Baharcım
Son haftalarda 1.olamasakta pek kötü sayılmayız :KK66:
Ortalama gidiyizda inş birincilik nasip olur

Merhaba canım hosgeldin.
İsim nedir evli misin kaç yasindasin kendini tanıt bize :)
İsmim ekin 30 yaşında, evli, 2 kız çocuk sahibiyim. Küçük kızım 1 0 aylık , emziriyorum. 2. de 65 kilodan 86 kiloya çıkıp doğum yaptım, diyetisyenle ve biraz gayretle 69 a indim. Öğretmenim, okul açılınca diyetisyene gidemedim, biri takip etmeyince, kafama takmayınca kilo veremiyorum ben. Evde eliptik bisikletim var, biraz o inceltti beni. Ama işte hetr gün zamanım olmuyor. Takımla beraber güzel kilo vereceğime inanıyorum ama her gün 5 mesaj yazabilir miyim bilmiyorum.
Elimde güzel diyet listelerim var, inşallah olacak...

X