Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın kizlar

@seydan Mefkurem Mefkurem canlarim bi türlü odaklanamiyorum diyete son zamanlarda ksfamo bi toparlayamiyorum iki haftalık bi izne ayrılmak istiyorum burdan uzaklasmiycam ve soz veriyorum kilo almiycam bu iki hafta boyunca sik bi sekilde ankara Eskişehir yolculuklari var biliyosunuz cok geriliyorum buraya odaklanamiycam oyüzden izin istiyorum

Canım bebiş için mi .
Allah yardımcın olsun canım lütfen moralini yüksek tut.
Her şeyin iyi olacağına inan

Hayir canim bugünü çok hafif gecirecem çok yemem merak etme ama suna emin ol asla motivadyonum düşmedi dun yedim diye bugünde salmiyirum inan hatta hayatimda ilk kez nurda 58 inecegime inandim.katiliyorum günlerde biraz kaciriyorum ama günler dişinda menulerime hep dikkat ettim inan ve motivasyonum şuan tam gaz devam ediyor düşme yok yani:)
Tamam canım lütfen kendini bırakma yarım tartı var hayal kırıklığına uğramani hiç istemem. Haftalık yarışan rakipler olabiliriz ama siz kilo vermyince ben verdiğime o kadar sevinemiyorum.
Aynı zamanlarda girdik listeye sanırım. Ama senin motivasyonun çabucak düştü kuzum kendini yeniden motive et diyet başarı öykülerini oku tatlım seviliyorsun
1
Tamam ablacım biraz daha dikkat ederim tartıya yakın günler akşam yemeklerini degistiriyorum vücut düzene alisip vermemezlik yapmasın diye :)

Menüleri okuyunca bazılarında hayal kırıklığı yaşadım
Tartıya 2 gün kala nasıl böyle oluyor anlamıyorum

Sende beni şok ettin Ponicim
Kimseyi kırmak istemiyorum ama 65 kiloya pasta ve mantıyı beraber yiyerek inemezsin
Bunlar kaç kalori yapıyor
Lütfen o kadar sporunu yap
Haklisin Mefkurem bu hafta regl ayağına saldım kendimi iyice.kendime geldim sayende. Tesekkur ederim

Günaydın kızlar.
Lütfen kendinizi çabucak toparlayin hem kendinizi hem grubu düşünün.
Grup olarak hep 3 . 4. 5. Olmak niye ki 1.olalım.
Ben bu konularda çok hirsliyimdir gözüm bişeyi görmez.
Aç kalmayi bile göze alırım.
Dün kaynanamin günü vardı ağzıma bişey sürmedim herkes pasta börek tatlı yerken ben evden götürdüğüm haşlanmış tavuğu yedim.
Herkes şaşkınlıkla bakıp azmimi tebrik etti.
Kilo vermissin diye öyle övgüler aldım ki..
Ama yine değil dediler eski nehir manken gibiydi ama öyle devam edersen olursun dediler.
Tabiki de devam ederim.
Vücudum bana değil ben ona emir veririm.
Ve verdim sağlıklı beslenip istediğim kiloya geleceksin dedim .
Ne olur o yemeklerin güzelliği kokusu sizin aklinizla beyninizle oynamasına izin vemreyin.
Aynanın karşısına geçip şu soruyu sorun kendinize.yemek yerken mi daha mutluyum kendimi aynada zayıf gördüğüm zaman mi ?
En kisa surede toparlayacagimiza inanıyorum
Yarın tartı var umarım kimse üzülmez
Azmimiz bol basarimiz daim olsun :)
Seviliyorsunuz canlar

Süperrrrr sen de seviliyorsun

Canim merhaba ve hosgeldin .bilmiyorum yanlismi anladim ama bu dusuncen tuhafima gitti acikcasi buradakimse birbiri iiçin değil.önce kendi için kilo veriyor buraya kilo verdik diye yazsak bile kendimizi nasil kandiracahiz sonuçta buraya resim falan atiyoruz kimsenin iki tebrik almak için yanlis bildirim yapacagini sanmiyorum :))))
Ben burada başlayayım. Yarından itibaren burada yazmaya başlayacağım. Gerçekten kilo verip vermediğimi nasıl anlayacaksınız? Belki saçma bi soru olacak ama merak ettim. . Bi de yediklerimi yazmak zorunda mıyım?

Hayir canim bugünü çok hafif gecirecem çok yemem merak etme ama suna emin ol asla motivadyonum düşmedi dun yedim diye bugünde salmiyirum inan hatta hayatimda ilk kez nurda 58 inecegime inandim.katiliyorum günlerde biraz kaciriyorum ama günler dişinda menulerime hep dikkat ettim inan ve motivasyonum şuan tam gaz devam ediyor düşme yok yani:)
Buna çok çok sevindim canım olacaksın tabi insan istedikten sonra yapamayacağı hiç bişey yok :):) bana kirilmadin değil mi öyle söyledim diye
Canim merhaba ve hosgeldin .bilmiyorum yanlismi anladim ama bu dusuncen tuhafima gitti acikcasi buradakimse birbiri iiçin değil.önce kendi için kilo veriyor buraya kilo verdik diye yazsak bile kendimizi nasil kandiracahiz sonuçta buraya resim falan atiyoruz kimsenin iki tebrik almak için yanlis bildirim yapacagini sanmiyorum :))))
Ben de onu okuyunca şaşırdım herhalde kimsenin aklına kandırmak gelmemiştir :)
Ki buraya gelenler gerçekten kilo vermek isteyen insanlar.
Yalan söyleyen kendini kandırmis olur

Cooook kirildim daha senle konuşmam hihhh:63:

Saka tabiki canim niye kirilayim Sana o izlenimi veren benim ama sen uyardin sadece bemibirbirimi tabiki uyarip pesine dusecegiz yoksa grup olmanin ne onemi :KK66:
Buna çok çok sevindim canım olacaksın tabi insan istedikten sonra yapamayacağı hiç bişey yok :):) bana kirilmadin değil mi öyle söyledim diye

Ben de onu okuyunca şaşırdım herhalde kimsenin aklına kandırmak gelmemiştir :)
Ki buraya gelenler gerçekten kilo vermek isteyen insanlar.
Yalan söyleyen kendini kandırmis olur

Meliham menü çok güzel ama lütfen kaşık hesabı yapma doğru şeyleri doyuncaya kadar yiyebilirsin

Nehirim emzirenlerin birazdaha dikkat etmesi lazım
Sabah ekmeğin yok
Akşam yemeğini arada böyle yapabilirsin ama sık sık olmasın (emzirdiğin için)

akşama çok yüklenmişin cnm
Hem ekmek hemde meyve adeti fazla

Rabiam sana ne demeliyim bilmiyorum
Geçen hafta bidaha böyle olmıcak demiştin :KK43:
lütfen yediklerinin kalorisini hesaplayıp
Ona göre Cezanı yaparmısın

Sabah yememiş olman senin için artı değil eksi bi durum

Çok şanslısın Elifim
Bende hiç roka dereotu tür yeşillikleri hiç sevmem
Ama yerim o başka bişey, zayıflama uğruna

Kimseyi kırmak istemiyorum ama 65 kiloya pasta ve mantıyı beraber yiyerek inemezsin

Ben çok beğendim cnm

Bende bikaç gün yaptım devam etmedim cnm
Ödem için faydası varmıydı hatırlamıyorum
Ama birçok şey için çok faydalı
Kilo vermekte bunlardan biri

Bence güzel olmuş cnm

Emzirenler için 2 kahve fazla değilmi

Burcum buraya pek gelmemeye başladın
Dünde simit için yorum yapmıştım
Ama pek umursamadın heralde
Dun kendim ictim sonrada komsu geldi onunla ictik o yuzden abla bidaha olmaz ins
Canım bebiş için mi .
Allah yardımcın olsun canım lütfen moralini yüksek tut.
Her şeyin iyi olacağına inan
Ins canim
İnşallah canım ama bu aralar süt mevzuuna yoğunlaştım. Eksiye geçmesem de artıları silmişimdir :)
Canim ben ne zaman sut olmuyor duye paniklesem azalıyor hersey beyinden yönetiliyor enbasta bunu biliyorsun once inan iste sonrada once su olmak uzere dusuk kh alarak ve tabi sut yeşillik vb ye sen baya azalttin menuleri bize bi çorba yetmez bunu unutma sen bi çorba yla ogun geciriyon dikkat et once bebislerimiz ben kizimda bitki çayları diyet baya siki yaptim tamam 15kilo verdim ama kızımda verdi uzun sure toparlayamadim vicdan azabi çektim hala zamam zaman çekiyorum hos sonradan toparladi şimdi cok iyi ama ozaman yipratti beni bini simfi az ama oglumy yipratmadan gitmeye çalışıyorum se inki cok kucuk daha en azindan ek gidaya geçene kadar yavas git haftada -500ila bir kilo bize yeter fazlasi bebisimize zarar bazen odem ekleniyo-1,5ubuluyoruz ama her hafta olursa bebis etkilenir

gunaydın kızlar
Ha gayret canım. Sıfırlarsın ama kahvaltıda simit yerine başka birşey tercih etmelisin. Simitin susamı başlıbaşına kalori
evet oyle yapıcam sımıte dayanmak zor sevıyorum bıraz

Meliham menü çok güzel ama lütfen kaşık hesabı yapma doğru şeyleri doyuncaya kadar yiyebilirsin

Nehirim emzirenlerin birazdaha dikkat etmesi lazım
Sabah ekmeğin yok
Akşam yemeğini arada böyle yapabilirsin ama sık sık olmasın (emzirdiğin için)

akşama çok yüklenmişin cnm
Hem ekmek hemde meyve adeti fazla

Rabiam sana ne demeliyim bilmiyorum
Geçen hafta bidaha böyle olmıcak demiştin :KK43:
lütfen yediklerinin kalorisini hesaplayıp
Ona göre Cezanı yaparmısın

Sabah yememiş olman senin için artı değil eksi bi durum

Çok şanslısın Elifim
Bende hiç roka dereotu tür yeşillikleri hiç sevmem
Ama yerim o başka bişey, zayıflama uğruna

Ben çok beğendim cnm

Bende bikaç gün yaptım devam etmedim cnm
Ödem için faydası varmıydı hatırlamıyorum
Ama birçok şey için çok faydalı
Kilo vermekte bunlardan biri

Bence güzel olmuş cnm

Emzirenler için 2 kahve fazla değilmi

Burcum buraya pek gelmemeye başladın
Dünde simit için yorum yapmıştım
Ama pek umursamadın heralde
benım bebısler ıkısı de hasta bogazları sısmış kucugun başındayım gece gunduz ara ara ateslenıyodu yenı yenı duzelmeye basladı sabah aksam ıgne yıyoruz
onlarla ılgılenmekten ugrayamadım kusura bakmayın
yoksa umursamazmıyım senın goruslerın çok degerlı ıdolumsun zuhal ablam

Günaydın, birazdan herkes hatırlatacak ama bende söyleyeyim yarın tartı var aman dikkat :KK66: özellikle akşamı karbonhidratsız geçirelim ki yüzümüz gülsün :KK66:
evet su artıları atarım ınsallah ben bu haftalık o yetecek bana
Günaydın kızlar.
Dün kaynanamin günü vardı ağzıma bişey sürmedim herkes pasta börek tatlı yerken ben evden götürdüğüm haşlanmış tavuğu yedim.
Ama yine değil dediler eski nehir manken gibiydi ama öyle devam edersen olursun dediler.
Tabiki de devam ederim.
Ne olur o yemeklerin güzelliği kokusu sizin aklinizla beyninizle oynamasına izin vemreyin.
Aynanın karşısına geçip şu soruyu sorun kendinize.yemek yerken mi daha mutluyum kendimi aynada zayıf gördüğüm zaman mi ?
Seviliyorsunuz canlar
dogru soluyosun ya yapıcaz

Dun kendim ictim sonrada komsu geldi onunla ictik o yuzden abla bidaha olmaz ins

Ins canim

Canim ben ne zaman sut olmuyor duye paniklesem azalıyor hersey beyinden yönetiliyor enbasta bunu biliyorsun once inan iste sonrada once su olmak uzere dusuk kh alarak ve tabi sut yeşillik vb ye sen baya azalttin menuleri bize bi çorba yetmez bunu unutma sen bi çorba yla ogun geciriyon dikkat et once bebislerimiz ben kizimda bitki çayları diyet baya siki yaptim tamam 15kilo verdim ama kızımda verdi uzun sure toparlayamadim vicdan azabi çektim hala zamam zaman çekiyorum hos sonradan toparladi şimdi cok iyi ama ozaman yipratti beni bini simfi az ama oglumy yipratmadan gitmeye çalışıyorum se inki cok kucuk daha en azindan ek gidaya geçene kadar yavas git haftada -500ila bir kilo bize yeter fazlasi bebisimize zarar bazen odem ekleniyo-1,5ubuluyoruz ama her hafta olursa bebis etkilenir
sen bebısıne uygun yap canım onun saglıgı en onemlısı

Sende canimmmmm:KK200::KK200:
Günaydın kızlar.
Tabiki de devam ederim.
Seviliyorsunuz canlar

Herkese günaydınlarrrrr
Günaydın, birazdan herkes hatırlatacak ama bende söyleyeyim yarın tartı var aman dikkat :KK66: özellikle akşamı karbonhidratsız geçirelim ki yüzümüz gülsün :KK66:
Benden önce davranmışın Elifim

Aynen dediğin gibi bugün karbonları azaltıyoruz hatta akşam karar aldığımız gibi hiç karbon olmasın

haklısın ablacım çünkü Nişanda bile iç geçirdim niye saldım son dönem diye :KK43:
En yakın arkadaşımın düğünü var ablacım geçen hafta nişanıydı. Nişanda ev nişanı olduğu için normal bir pantolon tunik giymeme rağmen herkes nasıl da farketti kilo verdiğimi. Çok hoşuma gitti :) Düğün Şubat sonunda yani 13 hafta var 80 falan olursam bu bile beni çok mutlu eder :KK66:
Sen bu azimle gittikten sonra 13 haftada en az 10 Kilo verirsin cnm
Şimdiden elbise modellerine bakmaya başla

Günaydın kizlar

@seydan Mefkurem Mefkurem canlarim bi türlü odaklanamiyorum diyete son zamanlarda ksfamo bi toparlayamiyorum iki haftalık bi izne ayrılmak istiyorum burdan uzaklasmiycam ve soz veriyorum kilo almiycam bu iki hafta boyunca sik bi sekilde ankara Eskişehir yolculuklari var biliyosunuz cok geriliyorum buraya odaklanamiycam oyüzden izin istiyorum
Sen bilirsin cnm
Tek endişem biliyosun izine çıkınca dönmesi biraz zor oluyor
Emeklerinin boşa gitmesine izin verme

Dersenki ben yine dikkat edip Kilo bildirimimi yapabilirim, bu 2 hafta seni mesaj sayısından muaf tutabiliriz
Tabi karar senin
Günaydın kızlar.
Tabiki de devam ederim.
Seviliyorsunuz canlar
Kocamaaaaan aferim nehirim
Senin enerjin azmin eminim burdaki herkese geçiyordur
Güzel hedeflere ulaşmak için böyle hırs yapıp kararlı olan insanlara bayılırım

Millet iltifat ettikçe kv ne dedi
bunları duyduğuma çok sevindim Rabiam

Haklisin Mefkurem bu hafta regl ayağına saldım kendimi iyice.kendime geldim sayende. Tesekkur ederim
Güzelim beni en çok üzen şey
Dikkat edip güzel verebilecek olanların boşu boşuna yerinde sayıp zaman kaybetmesi
İnşallah canım ama bu aralar süt mevzuuna yoğunlaştım. Eksiye geçmesem de artıları silmişimdir :)
Melihacım için rahat olsun
Çünkü tatlı hamurişlerinin ne sana nede süte faydası yok
Yeterki sen Sağlıklı menü yap

benım bebısler ıkısı de hasta bogazları sısmış kucugun başındayım gece gunduz ara ara ateslenıyodu yenı yenı duzelmeye basladı sabah aksam ıgne yıyoruz
onlarla ılgılenmekten ugrayamadım kusura bakmayın
yoksa umursamazmıyım senın gorus
Çok geçmiş olsun cnm
İnşallah bebeler biran önce iyileşir

Elifim ceviz suyunu yapmadın değilmi

Burcum sabah simiti yarım yiyip yanına yumurta peynir yeşillik falan ekleseydin olurdu yoksa 1 simit fazla, sadece 4 dil ekmek yemişin
Diğerleri güzel
Suyunu birazdaha artır ve spora başla artık

Sabah ve akşam güzel cnm
Ara olarak aslında fazla ama öğlen yememişin o yüzden kabul edilebilir

Rabiam öncelikle lütfen yarına kendi yiyebileceğin bişeylerde yap
Mesela yoğurtlu kabak salatası NORMAL salata Vs.

Kızz ben dondurmamı gördüm ne
Kendine ne ceza verecen güzellik :KK66:
bundan snra dıkkat edcem ınsallah
1 simit çok değil mi sence de?
çok tabı oldu ışte
Keşke turşu olmadaydı tuzlu ya du tutar diye

Valla da mercimekti :KK43:

Simitin susamları çok yağlı olduğu için ekmek arası bişeyler simitten daha az kalorili olur sanki

Öğlen yok ama ara iyi. Güzel menü

Yarını inşallah kolay atlatırsın

Sevdim menünü

:))

Sabahları atlama bence

Afiyet olsun güzel olmuş
bu haftayı atlatsam artık hedefım lıste
Eğer bu yaz mükemmel fiziğinizle görünmek istiyorsanız, spora ve düzenli beslenme ile sürdürülen fit bir hayata tam 6 ay önce başlamanız gerekiyor. Emin adımlarla, kararlı bir şekilde, sadece 6 ay.

Tam da bugün.

6 ay sonraki kendinizin aynaya bakıp "keşke 6 ay önce başlasaydım" mı demesini istersiniz, "iyi ki 6 ay önce başlamışım" mı demesini istersiniz?

Dar skinny kotlar için,
Mini etekler için,
Kısa kot şortlar için,
Bel gösteren kısa crop top üstler için,
Bikini için,
Kıskanç bakışlar için,
Aynada özgüvenle kendine bakabilmek için,
Ne giyersen giy, her şeyi yakıştırmak için,
Beğeni dolu sözler için,
"Ne kadar zayıflamışsın" cümleleri için,
Sevdiğiniz kişinin elini belinize sarması için,
"O size büyük gelir, denemeniz için bir küçük beden getirelim" denmesi için,
Sağlığınız için,
Mutlu olmak için,
Muhteşem bir fizik için,
Kendinizi sevmek için,
Vücudunuzun dayanıklılığının artması için,
Nefesinizi doğru kullanmak için,
Sıkı karın, kaslı kollar, yuvarlak kalça, düzgün duruş için,
Yok olan sırt ve boyun ağrıları için,
Aktif, enerjik, zinde ve huzurlu bir ömür için,

Alıntıdır
super yazı

Cooook kirildim daha senle konuşmam hihhh:63:

Saka tabiki canim niye kirilayim Sana o izlenimi veren benim ama sen uyardin sadece bemibirbirimi tabiki uyarip pesine dusecegiz yoksa grup olmanin ne onemi :KK66:
Aynen öyle canım benim :KK60:
:KK15::KK15::KK15:
Herkese günaydınlarrrrr

Benden önce davranmışın Elifim

Aynen dediğin gibi bugün karbonları azaltıyoruz hatta akşam karar aldığımız gibi hiç karbon olmasın

Sen bu azimle gittikten sonra 13 haftada en az 10 Kilo verirsin cnm
Şimdiden elbise modellerine bakmaya başla

Sen bilirsin cnm
Tek endişem biliyosun izine çıkınca dönmesi biraz zor oluyor
Emeklerinin boşa gitmesine izin verme

Dersenki ben yine dikkat edip Kilo bildirimimi yapabilirim, bu 2 hafta seni mesaj sayısından muaf tutabiliriz
Tabi karar senin

Kocamaaaaan aferim nehirim
Senin enerjin azmin eminim burdaki herkese geçiyordur
Güzel hedeflere ulaşmak için böyle hırs yapıp kararlı olan insanlara bayılırım

Millet iltifat ettikçe kv ne dedi
bunları duyduğuma çok sevindim Rabiam

Güzelim beni en çok üzen şey
Dikkat edip güzel verebilecek olanların boşu boşuna yerinde sayıp zaman kaybetmesi

Melihacım için rahat olsun
Çünkü tatlı hamurişlerinin ne sana nede süte faydası yok
Yeterki sen Sağlıklı menü yap

Çok geçmiş olsun cnm
İnşallah bebeler biran önce iyileşir
Teşekkür ederim ablacım bu aralar çok hirsliyim bunu da gruba yansıtıp herkesi hirslandirmaya calisacam bence takım olarak birinciliği hakediyoruz.
Ve o birincilikten hiç inmememiz lazım
Orayı anlatmayı atlamışim herkes övgü yagdirirken onu izliyordum ben suratı düştü.
Rengi değişti.
Ve kurduğu cümle doğumdan önceki kıyafetleri olmuyor artık ona dedi
Eltim de hiç bir zaman olmayacak çünkü artık onlar nehir e büyük gelecek dedi kaynanam ikinci şoku yaşayıp sustu :21::21:

X