Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Beğendim menünü

Bende var anal fissür ben çözümü kayısılı çayda buldum.kesinlikle öneririm günde bir kupa

"menum kızlar cok yorgunum bugun cocuklara ve hastalıklara ragmen temizlik yaptım ya ben anlamyrm calışırken benim evim bu kdar kirlenmiyodu şimdide temizlenmiyor yarında kapı cam sileyim bide dolapların dısını inş bitecek

sabah
yarim yufka ile 3 yk patatesli yumurta saltalık domates maydonoz

oğle
5 yk patlıcan ve biber az yagda kavurma kolayıma gidiyo iki gündür öğleyin bunu yapıyrm
salata yogurt yarım kaseden az corba

ara
4 kucuk kare cikolata

akşam
6 köfte salata cacık

su 2 lt limonlu olmak uzere 3 lt su
spor 300 ip 100 mekik

kızlar reglim yaklastı meliha ve irem yarısından koptum hastalık uykusuzluk derken cocuklarla bogusmaktan motivasyonumu kaybettim su ipleri falanda zar zor yapyrm ekmeğe duştüm resmen tabi tatlıda var bugun paketin tamamını yememek için zor tuttum kendimi okadarla kurtardım çikolatayı kenidimi çok güçsüz ve enerjisiz hissediyrm tabi mutsuzda şükür diyrm amma dille kalbim öykle demiyo zorluyorum kendimi ama cok yorgunum bedenen ve zihnen toparlanmam lazım blyrm ama nasıl inş yarın bi kendibne gelme operasyonu yapıcam bakalım biraz maneviyat biraz spor birazda detoks inş toplanırım bu arada kendimi iyi hissetmedikçe ev pismiş gibi geliyo bu psikolojikmi gerçektenmi pis anlamadım

Yooookkkkk yarıştan kopmaca. Koparsan bırakırsın
Bak hazır kendini temizliğe vermişken yemek düşünme regl mevzuu bende de var tatlıyı düşünmemeye çalışıyorum. Ev kirli mi dersen ev işi nankör ne kadar yaparsan yap yine aynı :)

Selam kızlar kusura bakmayın şehir dışındaydım telefon şarj probleminden dolayı hiç giremedim. Özledim sizleri biraz geçmişi okuyayım :)

Menülerimi yazayım:
Dünkü menüm:
Sabah: 1 kaşarlı tost, domates-salatalık, çay.
Ara: 1 bardak tarçınlı süt, 4 tane yulaflı bisküvi.
Akşam: 4 tane ızgara köfte, 1 dilim ekmek, salata, ayran.
Ara: 1 trabzon hurması.

Bugünün Menüsü:
Uyanınca: 1 greyfurt.
Kahvaltı: Yarım simit, 1 kk peynir, 4 yk. biberli domates sosu, salatalık, yeşillik, 5 zeytin, 3 çatal pastırmalı yumurta.
Ara: 1 avuç fındık, 5 tane kuru üzüm.
Akşam: 1 tabak etli nohut, 1 kase yoğurt, 2 yeşil biber.
Maalesef 2 günde hiç spor yapamadım

Kızlar Inşallah yarın aktif olarak aranıza katılıcam ama şimdi yarın için hazırlık yapmam lazım( banyo, ütü falan) bi de regl oldum bugün ağrıdan ölüyorum erken uyurum. Hepinizi çok öptüm Allah a emanet olun.

Beğendim menünü
Sagol canım
Bende var anal fissür ben çözümü kayısılı çayda buldum.kesinlikle öneririm günde bir kupa
Canim benimki geçti ama 3 ay falan oldu.
Iki tane krem kullandım 2 gunde gecirdi. Doktora gitmeye karar vermem 20 gun sürmüştü cok utaniyordum 1ay cektim igrenc vir aci alah düşmanıma vermesin bu aciyi

Slam kizlar bugünkü menum
Sabah iki haslanmis yumurta maydonoz marul yeşilssoğan ekmek yyok
Ara yeşilcay

Oglen yarim kase yoğurt
Ara 1 mandalina

Aksam bir kase mercimek çorbasi
Su iki litre
Spor simdilik yok

Annem kiyamam sna cok ac kalmissin biraz ekmek ye çikolata tatli ye hatta gel sana börek açayım :)

Tamam da ablacım hırs yok bende şuanda ve hırslanmaya ihtiyacım var bi şekilde o yüzden arkamdan bişeyin ittirmesi lazım yarışma dürtüsü gibi ondan dedim üzüldüm şimdi ya peki başka cuma yarışması gurubuna girebiliyormuyum

Canim gercekten cok istiyorum ama kendimi cok güçsüz yipranmis hissediyorum ama yarina toparlanmak icin elimden geleni yapacam galiba günlerdir uykusuz olusum cok etkili budurumda oglum biraz uyusa rahatliycamda gece o gündüz kizim derken kac gündür perişan oldum ama kızım yarin okula gitcek ins gece olmazsa bile yarin gunduz uyurum da toparlanirim yarisada kaldığımız yerden devam ederiz

İyi Akşamlar kızlar
Bugün üstümde bi yorgunluk vardı
Gelemedim
Birazda, acaba motivasyonumu nasıl geri getirebilirim diye nette dolandım
Akşamda görümceme bi arkadaş gelmiş
Çaya çağırmıştı oraya gittim
Hiç yorum yapmaya gücüm yok

İnşallah yarın daha Fit şekilde görüşürüz canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…