Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Çalışırken insanın gözü Görmüyor zaten vakitte olmuyor. Ama evde olunca ister istemez gözüne takılıyor. Kafana takmamaya çalış. Annen nerede yaşıyor? Ondan yardım istesen bu ara çok sıkıntılı bir dönem geçiriyorsun.

Günaydın kizlar
Gunler sknra ilk defa uc saat uyudum cok iyi geldi 6 itibariyle gine basladik daha tartilamadim firsat bululta ins herkes ivin guzel bi gun bol eksili bildirimler olur

Günaydıııınnnn 9.takımın fıstıkları
Çok şükür artısız çıktım hafta sonundan eksi olmasam da perşembeye kadar olacak gibi

Gunaydin hanımlar.
Persembe günü kilom 78.5
Bugun 77.8
Giden 700 gr 75e az kalmis 1 aralığa olur mu ki acaba biraz siksam olur bence :)

Günaydın kızlar -300
Günaydın herkese

Günaydın kızlar sizler beni tanımazsınız ama 3-4 ay önce bu guruptaydım bende bazı nedenlerden dolayı ayrıldım şahsi durumlar yani ama sonrası demir kan ikacı takviyesi ve boğazıda tutmamam neticesinde baya kiloaldım şimdi dırsat buldukça tekrar yazacağım sizlere

Annemfe koyde canim kimse yok etrafimda ama bugun daha iyiyim cok sukur bu arada yine eksi desin Tebrikler
+0.6 kg

Karnım davul gibi regl öncesi
He bende ayni durumdayım
Uffff ben de yeni regl oldum gelirken hediye olarak + 200 getirmiş buna şükür.
Sen verirsin ortak merak etme gider persembeye
Hoşgeldin canim tekrar bu arada ismi sormusmuydkk hatırlamıyorum

Çok güzel cnm ama 1 araliga kadar 2.8 verebilir misin ki.amaan 1 araliga kadar olmazsa 10 araliga verirsin.almayalimda tek agir agir verelim
Gunaydin hanımlar.
Persembe günü kilom 78.5
Bugun 77.8
Giden 700 gr 75e az kalmis 1 aralığa olur mu ki acaba biraz siksam olur bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…