Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hacercim tebrik ediyorum senia.s.
yazdıklarını okuduktan sonra inanılmaz derecede motive oldum ve kendi kendimede kızdım demekki oluyormuş diye
maşallah diyorum sana

teşekkürler canımmm ben okuyunca ben bile gaza geliyorum o derece delikafadulden
darısı başına inşallah canım :Saruboceq:

teşekkürler canımmm ben okuyunca ben bile gaza geliyorum o derece delikafadulden
darısı başına inşallah canım :Saruboceq:
ayy inşallah canımyaa :Saruboceq:
afiyet olsun hayatım arada canı çekiveriyor insanın

ama tatlım ben bütün gün boş durmadımki resmen yedim yedim yedim ama doymadım bide hasta olunca iştahı kesilir insanın diyolar ama bende tam tersi oluyo :çok üzgünüm:
ve şimdide felaket hazımsızlık çekiyorum kafamçokkarıştı

hacer geçmiş olsun canım..seninde mi boğazın ağrıyor şeker

günaydın arkadaşlar...

kahvalltım peynir, 2 dilim ekmek ve şekersiz çay...

hacer geçmiş olsun canım...

teşekkür ederim kızlarr şükür bugün daha iyiyim dipçik gibiyim :roflol:

kahvaltım : yarım açma, çeyrek k.k. peynir, 2 çay kaşığı kuşburnu marmelatı, 1 çay kaşığı çemen, şekersiz ıhlamur

merhaba kızlarr hayırlı pazarlar hepinize
bugün çok iyi hissediyorum bende kendimi:)
kahvaltımıda 12 gibi yaptım 1 dilim börek, peynir, 1 tane zeytin vede çay vardı
şimdide soda içiyorum felaket şişkinliğim var
hava çok güzel buralarda tam yürüyüş için uygun eşimi ikna edersem çıkmayı düşünüyorum.

İyi akşamlar canlarım Şeniz

Bugün yediklerim:

Sabah: 2 dilim ekmek, 1 kk peynir
Ara: 1 elma
Öğle: 1 kase çorba, 1 dilim fırında makarna
Ara: 1 elma, 1 ç.b. süt

Sabah çok geç yaptım kahvaltımı, dolayısıyla akşam yok.. Birazdan 1 kahve içerim az sütlü..

kızlar kahvaltıdan sonra bütün gün sadece 2 bardak şekersiz ıhlamur ve 4-5 tane bayram çikolatası yedim
az önce tartıldım 62 kilo olmuşum
hastalıktan gitti 1 kilocuk daha :dance:

iyi geceler kızlarr
bende berith gibi kahvaltıyı geç yapınca öğleyi 3 tane diyet bisküvi ve kahveyle geçirdim
akşam ise 1 kase çorba, 1 tabak kurufasulye ve birazda salata yedim
az öncede sade nescafe içtim şekersiz
hacercim maşallah diyorum başkada bir şey diyemiyorum sana

ayy sevindim kuzum iyi olmana, kalp kalbe karşıymış kızz gel beraber yürüyelim :1hug:

canımiçi çok şükür iyiyim bugün eşimide ikna ettim yürüyüşe çıktık ama hava felaket soğuktu yarım saat anca sürdü yürüyüşümüz
sen ne yaptın ?
bu arada kızlaryaa benim felaket şişkinliğim var ve sadece midem değil bütün vücudum şişmiş gibi hatta bu akşam görümcemlere uğradık onlarda görür görmez bişeymi dokundu dediler acaba tuz mu tuttu vucudum ? bol bol suyumu da içiyorum ama bende anlamadım
yarın pirinç lapası yapmayı düşünüyorum belki işe yarar sizin bildiğiniz başka yöntemler var mı ?

kuzum ben gitmedim vallahi üşendim bu gün hava da süperdi aslında üşengeç miyim ne :roflol:
canımcım sirkeli su içmeni tavsiye ederim eğer midene dokunmazsa

günaydın kızlaarrr
c.tesi iş çıkışı arkadaşıma gittim
işyerinde iç bişey yemeden gitmiştim
sabah 8de yediğim kahvaltıyla gittim
gittiğimde saat 16,30du
1 kase kısır,4-5 tane serçe parmağı kadar z.yağlı yaprak sarması,2 tanede muskaböreği yedim
sonra eşimle geldi,eşlerimizle birlikte oturduk,kahve falan içtik
saat 10 gibi kaktık
eşimle yürüyerek eve geldik
tabi bidaha bişi yemedim

haa bu arada leyloş ne hediye aldığımı sormuş
leyloşum mudodan çok beğendiğim bardaklardan aldım
iyikide öyle yapmıışım
ayy biz bardak hastasıyııız eşimle dedi
çok sevindi
bende mutlu oldum tabi

dünde sabah 1 dilim ekmekle kahvaltı yaptım yanındada leyloşum tarifi olan omletten yapmıştım ondan yedim biraz (bayılıyoruz leyloşŞeniz)

sonra temizlik yapayım diye mutfağa bi girdim çıktığımda akşam 6 idi.
temizliği bitirince kurufasulye pilav salata yaptım
z.yağlı yaprak sarması sardım
saat 6 ya geliyordu yemek yedik,3 kaşık fasulye-4-5 tanede sarma yedim salata ve 2 kaşık yoğurt eşliğinde

ya kızlar ben kendime nazar değdirdim cuma gününden beri kabızım afedersiniz
karnımı görseniz kesin hamilesin dersiniz hemde 3 aylık :roflol:
dünde 2 form çayı içtim ama yine fayda etmedi
çok fenayım vallahi
bide sinir yapıyo bu meret ya

günaydın çıtırlar nasılsınız dün 12 gibi uyandım ankara da hava çok güzeldi eşim kahvaltıyı parkta yapalım dedi hazırlandık yürüyerek gittik açık havada bayagı yeniliyo ama kızmayın çok abartıya kaçmadım eve geldim temizliğe başladım halı felan sildim ögle yemegi yerine bi sert kahve içtim akşamda karışık et sote ve pilav ayran vardı çok yiyemedim tabi misafirliğe gittik bi kaçtane çubuk kraker ve meyve yedim ve günü kapattım sizler ne yaptınız hafta sonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…