Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben yine kaçıyorum kızlar
size iyi muhabbetler
bi arkadaş ardı oraya gidecem
ay böyle okul tatil olunca banada iyi oldu öğler paytosuydu filan tıkılıyodum eve şöyle bir hafta daha rahatça dolaşayım

ben yine kaçıyorum kızlar
size iyi muhabbetler
bi arkadaş ardı oraya gidecem
ay böyle okul tatil olunca banada iyi oldu öğler paytosuydu filan tıkılıyodum eve şöyle bir hafta daha rahatça dolaşayım

evet ablacım tadını çıkar bencede yerimseniben ii gezmeler sanaaa a.s.

sağol zeynep ablacım aman ağırda geçirmeyeyim ama bu şekilde de anlamıyorum neyim olduğunu :)
hemen not aldım tarifinidea.s.
zencefil ve kuşburnu yok ama eşimi arayayımda getirsin hemen

bunlarıda ekleyeyim tarife a.s.

uyy uşaklar ben iş çıkışı arkadaşıma gitcem
eyvahlar olsunn
neler hazırladı kimbilir
uff 4 te işten çıkınca gitcem çok abuk bi saat
şimdi o saate kadar bişeyler yemelimiyim yememelimiyim kafamçokkarıştı

valla çubuğum ben öyle biyere oturmaya gideceğim zaman mesela güne gidicem ya sabahları kahvaltı etmiyorum ya da 1 meyve yiyiyorum ama bişey yememiş olmam oraya gidince ne varsa yiyebilirim anlamına gelmiyo yerimseniben bak mesela geçen salı gün vardı sabah 1 ayva yedim,oraya gidince de 5 tane patates köftesi,yarım poğaça yedim..poğaçayıda yemicektim ama demiştim oğluşumdan kaldııı-tatlicadiarzu-sen de ona göre ayarla kendini valla..ısrar ederse sende de beni seviyorsan ısrar etme nolur diye..sağlığım için kilo vermeliyim de canım yerimseniben ne hediye aldın bu arada :jeyyar:

hımm tehlike çanları çalıyo galiba çubukçum
ama hafif bi şeyler atıştırırsan zaten miden dolu olduğu için çok yiyemezsin gibime geliyo ama yine ısrar olursa da leylanın taktiğinide uygulayabilirsin

slm canım geçmiş olsun bu tarz aşıların etkileri olduğunu bilmiyordum akşama kadar yat dinlen canım

günaydın şekerler Şeniz güzel bir gün diliyorum.

hacerciğim kutlarım. hedefine ulaşmışsın :lepi: amann dikkat et, biraz gevşeyince yeniden geliyorlar malesef

teşekkürler canım, evet ben çok çabuk kilo alıyorum dikkatli olmam lazımsüprizzzzz

günaydın canım geçmiş olsun ayrıca tebrik ederim çok sevindim umarım geri almazsın bence bi süre daha böyle devam et kilonu sabitle

teşekkürler serapçım, umarım geri almam ben de bunu istiyorum zaten a.s.

çubuğum afiyet olsun, darısı herkesin başına inşallah :Saruboceq:

koccaman bir maaşallah hacercim

darısı bütün takımımıza artık
hadin kızlar bizde bitirelimde toptan kapatalım takımı
yok yok kapatmayalım başkalarıda bu uğurdan faydalansın

Zeynep Ablacım teşekkürlerr çok yakında siz de kiloları verip takımı başkalarına devredeceksiniz eminim

geçmiş olsun canımma.s. ayrıca tebrikleeeerrrr:teytey:çoook sevindim,darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

Leyloşumm sağol canım darısı herkesin başınaa :Saruboceq:

jalecim çok geçmiş olsun ben de çok kötü grip haldeyim ama arsızlığa vurdum temizlik yapıyorum kaydirigubbakcemile3

iyi hafta sonları bu arada herkesee a.s.
kahvaltım : 1 dilim köy ekmeği, 1 k.k. peynir, çeyrek domates, 2 çay kaşığı çemen ve şekersiz ıhlamur cokacimcoook

sağol hacercim zaten grip bi geldimi hiç bırakmıyo ki
bende sabahtan dayanamadım temizlik yaptım ama şimdi yerimden kalkmak dahi istemiyorum
afiyet olsun bu arada

İyi akşamlar çıtırlarım a.s.

Sabah kahvaltımı yazmıştım. Gün içinde bir şeyler yemeye fırsatım olmadı. Az önce 3 kaşık nohut, 2 kaşık pilav ve 2 domates yedim.

Aç aç gezince tansiyonum düştü galiba, başım filan dönüyor ve ağrıyor. Haftasonu olduğundan kimse de uğramaz herhalde. Ben de çıkayım da biraz dinleneyim..

Sabaha görüşürüz arkadaşlar Şeniz

söyle söyle söyleeeeeeeeeeeeeeeee

ay sana söyle diyorum ben yazmadım yaaa :bbo:
akşam yemeğim : 1 kase ezogelin, 1 tane haşlanmış brokoli

hacercim tebrik ediyorum senia.s.
yazdıklarını okuduktan sonra inanılmaz derecede motive oldum ve kendi kendimede kızdım demekki oluyormuş diye
maşallah diyorum sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…