Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın fıstıklar...

Kahvaltım 1 simit, 1 kk peynir..

Bizim okul açılıyor bugün, öğleden sonra dersim var ama gitmeyeceğim sanırım. Gözlerim çok yanıyor, lenslerimi takamadım. Gözlüğümü de bulamadım bir türlü =) Hiçbir şey göremedikten sonra ne diye gideyim, değil mi :roflol:

Aynı şeyi yemekten sıkıldım

Diyetimi bozmamak için sürekli aynı şeyleri yiyorum. Sabah peynir ekmek, öğlen et, akşam sebze... Hep böyle mi olacak
?

Bu bizim en sık karşılaştığımız soruların başında yer alıyor. Tabii ki bu böyle sürüp gitmeyecek! Ama bu değişikliği sağlamak sizin elinizde. Sıkılmamak için yaratıcı olmak gerekiyor. Sadece diyette değil hayatın her alanında böyle değil mi zaten? Her gün aynı elbiseyi giymek gibi; oysa bazen renkli takılar, bazen bir şal, bazen bir fular ile değişiklikler yapabilirsiniz.

Örneğin sabah şu meşhur kibrit kutusunu tüketirken bazen bunu çarliston kırmızı biber ile karıştırıp kırmızı bir sos elde edebilirsiniz. Bazen de maydanoz, nane, belki biraz da (1 çay kaşığı) yoğurt ekleyerek size özel bir peynirli sos oluşturabilirsiniz. Peynirleri (light kaşar da olabilir) ekmeklerin üzerine koyup üzerine dilerseniz birer dilim domates ilave ederek fırında eritebilirsiniz. Peynir yerine 4 yemek kaşığı az yağlı lor ile domatesli, yeşil biberli, pul biberli ve zeytinyağlı bir kahvaltı salatası hazırlayabilirsiniz. Hadi birkaç seçenek de siz ekleyin!

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu

Kaynak: Hürriyet gazetesi

hacer canım mecit efendi lahana yağını nerden ve kaça aldın canım
nerelerde bulabiliriz

Çubuğum 150 ml.lik Mecitefendi marka lahana yağını 13 liraya almış aktardan.. Lahana yağı topiğinde Hacerimiz idol durumunda, takipteyiz :1ninca:

aaa hemen bakmalıyım aktara
stepper çalışırken süreriz :))

ay kuzular yerim sizi ya nasıl da biliyorlar delikafadulden

selam KKnın güzel bacuları hacerimiz manken gbi oldugu için gruptan mezun oluomus sanırım 1 kişilik bos yeriniz eer halen warsa beni aranısa alır mısınz

Hacercim linkten baktım ama gerçekten çok faydası oluyormu benim sorunum bacaklarımda bel ve karın yok bende

neyden bahsediyorsun serapçım ?
lahana yağı mı nivea mı ?

canım lahana yagından bahsediyorum yazılarını okudum gayet güzel incelmişsin burda ki başarını da biliyorum zaten ya aslında ben bide keten tohumu deneyim diyorum ama kullandın mı sen?CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…