Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

yazarken aklımda geçti aslında ama ben işten 6 da çıkıyorum evimde sincan da ama neresi dersen buluşabiliriz diger kızlarla da konuşalım aslında birgün takımca bi yerlerde buluşsak çok güzel olurhihoyyyt

Zeynepcimm çok geçmişş olsunn canımmm ne terapisi canımm konuyu bilmiyorumda

Kızlar öğle yemeğim 4 kaşık nohut, 1 kaşık pilav, 6 kaşık pırasa.. Bol bol da salata yedim..

Fazla kaçtı yine, çatlamak üzereyim..

Zeynep ablacım geçmiş olsun ve iyi yolculuklar a.s.

Serapçım benim kardeşim Etimesgut'ta yapıyo askerliğini.. Sincan'a yakın galiba, ziyaretine gittiğimizde ordan geçtiğimizi hatırlıyorum..

ben bugün ölçüyü fazlasıyla kaçırdım vallahi
sizin yerinize de yedim bol bol
akşam yemeğim : bolca hamsi :tomato: ve bolca salata, 1 dilim de pasta

iyi akşamlar kızlaarrr a.s. bugün uğrayamadım dün demiştim ya gün var diyee yerimseniben sabah sporumdan sonra kahvaltımı yapıp,kuaföre gittim,oradan da güne...sonra geldim yemek hazırlığı falan anca oturdum...
kahvaltım 1ayva
günde 5 tane patates köftesi(mercimekli köfte gibi...) yarım poğaça(oğlumdan kaldı yemek zorundaydım)
akşam 2 kepçe mercimek çorbası,bol yeşil salata,1 dilim kepekli ekmek,1 kepekli galeta...

Son düzenleme:
Gayet güzel geçirmişsin gününü Leylacım a.s.

Ben arada 1 portakal yedim, 1 çay bardağı da süt içtim.. Akşam yemeği yemediğim için şu an midem kazınıyo ama yemicemmm.. Öğlen çok yedim klava:

Şeniz İyi geceler canlarım..

kahvaltımı yaptım geldim kızlar

çok teşekkürler canlarım cumayı idare ettiğiniz için
ben olmadığım gibi emirde olmamış sağolun el birliğiyle halletmişiniz

tabi halledicez ablacım..kim varsa kim müsaitse onun halletmesi lazım,yük bi kişiye bindimi zor oluyor biliyorum yerimseniben hatta bence bütün hepimiz bilmemiz lazım şu bildirim işiniCADIARZU

Allah şifasını versin inşallah ablacım,hayırlı yolculuklar a.s.

mesela ben aşure güzeli ilan edildim :roflol:

üstünde narları olan bol süslü aşurem beniiimmm:jeyyar:

leylooşş bu arada sölemeyi hep unutuyom avatarına bayıldım tatlım jeneferın sıkı hayranıyımdır şarkılarına bayılıyorum çok güzel kadın yaaa...

aahhh ahh Emircim evlendiğim sene incecik uzun saçlı bi hatundum(yuvarlak kalçalı aynı zamanda :jeyyar:)eşim beni hep jennifera benzetirdi,başkalarından da duyardım :asigim:şimdi onun resmini koydumki gördükçe hırslanayımyerimseniben

öğle yemeğim
1 bardak elma sirkeli su
2 kepçe mercimek çorbası
havuç-turp salatası

kız nasıl olduda içtin elma sirkeli suyu:1shok:başlangıcı yaptın hadi bakalım hayırlısı:jeyyar:

ben bugün ölçüyü fazlasıyla kaçırdım vallahi
sizin yerinize de yedim bol bol
akşam yemeğim : bolca hamsi :tomato: ve bolca salata, 1 dilim de pasta

hacer kızım sana iltifat yaramıyo heralde haaaa,kendini şaşırmışın sen :mymeka:

teşekkürler canım benimŞenizvalla çok ısrar ettiler yemem için ama elimi sürmedim böreklere falan..hatta oğlumla ilgileniyo bahanesiyle odadan kaçtım bi süre:jeyyar:
Burcu benim oğlum geç yattığı için ben de çok acıkıyorum ve elime 1 avuç kellogs alıp onu cips niyetine kıtır kıtır yiyiyorum ya da kepekli galeta yiyiyorumyerimseniben

Pek bi çakal gördüm seni anacım kaydirigubbakcemile3

Evde galeta da var valla hemen kapam bi tane.. Bizimkiler de çok sever ama krem peynire bandıra bandıra :icecream:

:roflol: :roflol: vur leyloşum anca akıllanırım ben

2 haftadır bağarıp duruyom burada yedim yedim kilo aldım,başa döndüm diyeeeebenneyaptımkine kadar zor olduğunu bi bilsen..bilsen yemezsin zaten:jeyyar:ama sen genede yemeğe devam et şekerüüüümmmlaelaelaelaelae

Pek bi çakal gördüm seni anacım kaydirigubbakcemile3

Evde galeta da var valla hemen kapam bi tane.. Bizimkiler de çok sever ama krem peynire bandıra bandıra :icecream:

evet yaaa krem peynirle mis gibi oluyo ama napalımsenağlamaarada yapmıyo değilim ama aşırıya kaçmıyorum,bi bandırıkla yetiniyooommm:jeyyar:

evet yaaa krem peynirle mis gibi oluyo ama napalımsenağlamaarada yapmıyo değilim ama aşırıya kaçmıyorum,bi bandırıkla yetiniyooommm:jeyyar:

Dememe kalmadı valla bitirmişler

2 tane çizi yedim ben de.. Zeytinli-kekiklisi çıkmış da denemiş oldum

Uykum da geldi artık Leyloşum hadi iyi geceler sana ve diğer çıtırlaraa :1hug:

Dememe kalmadı valla bitirmişler

2 tane çizi yedim ben de.. Zeytinli-kekiklisi çıkmış da denemiş oldum

Uykum da geldi artık Leyloşum hadi iyi geceler sana ve diğer çıtırlaraa :1hug:

sanada iyi geceler canııımm Şeniz

günaydııııınnnnn arkidişler

dün akşammm 1 dilim uno light ekmekle kahvaltı yaptım
eve giderken peynir zeytin vs almıştık canımız hiç yemek yemek istemedi
taze taze peynirle kahvaltı yapalım dedik iyikide öyle yaptık çok güzel oldu

sabahta yine elma sirkeli iğrenç suyu içtikten sonra 1 dilim ekmekle kahvaltı yaptım cokacimcoook

tekrar gelirseniz beklerim canım kaynatırız burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…