Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

merhaba fıstıklar nasılsınız bakalım keyifler nasıl
beni sorarsanız eh işte idare ediyoruz
sabah kahvaltım klasikti
öğlen ıspanak la yoğrut yedim
akşama bakalım allah kerim daha düşünmedim

zeynep ablam hoşgelmiş sefalar getirmiiş
nasıl özledik seniii
geçmiş olsun bu arada bizim oğlanın ne sorunu var ki terapi falan allah korusun kötü bişi değildir umarım
hacercimsanada çok çok geçmiş olsun bebeğim yorma kendini dinlen bol bol
herşey düzelicek inşallah eski sağlığına kavuşcaksık canım benim
leylooşş bu arada sölemeyi hep unutuyom avatarına bayıldım tatlım jeneferın sıkı hayranıyımdır şarkılarına bayılıyorum çok güzel kadın yaaa...

selam...
hacercim sana ve zeynebin oğluna geçmişolsun...

ben pek kahvaltı yapmadım ama şu an çok acıktım...ısbanak yemeği ve yoğurt yiyeceğim...

Slm çıtırlar ben yokken kaynatmışsınız yine ögle yemegim küçük ton balıgı ve ekmek arada elma yiyecegim

Jalecim geçmiş olsun a.s.
Geçmiş olsun diyen herkese teşekkürler
Kızlar hem regl olacağım için, hem de şu aralar canım çok sıkkın olduğu için sürekli yemek istiyorum. Kahvaltıdan sonra ince bir dilim pasta yedim, ama krem şantilerini yemedim en çok kalori onda, o da kesmedi kahvaltıdan yarım kalan açmamı yedim ve hala açım. Su içerek bastırmaya çalışıyorum. Hazır 1 kilom kalmışken tekrar alıp, geri vermek için uğraşmak istemiyorum ben yaaa senağlama

canım benim sen bu aralar biraz daha dikkat et kendine
canın ne istiyorsa ye azar azar
allah korusun dahada hasta olursun tatlım
kiloyu nasıl olsa halledersin sen
sağlığından önemli değil ya çok sıkma kendini bitanem

Merhabalar arkadaşlaaar a.s.

Benim de internetim çok sorunlu.. Gidip geliyor, hatta bazen gelmiyor klava:

Neyse, bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim ekmek, 2 kk peynir, 5-6 zeytin
Ara: 1 eti cin, 1 portakal

Öğle yemeğini henüz yemedim.. Cini yakmak için de 10 dakika stepper yaptım.. ama benimki de aşırı gıcırdıyor, mecburen bırakıyorum.. 2 posta daha yapacağım yine de..

Hacer yavrum engel ol kendinee.. Sonraki pişmanlık çok kötü valla :teselli:

Emircim üzülme sen de, hem haftaya kadar biraz daha incelir, öyle görürsün annenleri kaydirigubbakcemile5

Jalecim sen de bol bol dinlenmeye çalış, hasta olma :Saruboceq:

menüm
sabah 1 yumurta bir dlm ekmek çay
öğle köz biber salatası avuç içi kadar ıspanaklı pide
ara 3 diyet bisküvi

sağolum kızlar inanın bende sizi özledim

ama yarında yokum maalesef ankaraya gisdecem inşallah akşamına dönerim

şükür kızlar oluşum geçen yıl bazı sorunlar sonucu pasif epilepsi geçirdi
şimdi iyileşti şükür
onun etkileri üzerinde kalmaması için çocuk gelişim uzmanından terapi aalması ve 1-2 yıl daha kontrol altında olmöası gerkiyor

neysem görüşürüz kızlar ben kaçtım yine

TopKekim geçmiş olsunn a.s.

Ben dayanamadım ve şu anda acılı tarhana çorbası içiyorum. Sanırım yiyebileceğim en masum şey bu :roflol:
Akşama da hamsi varr cokacimcoook

sağol hacercim
ay bayılırım hamsiyeee
canımı çektirdin kız
napsam eşimi arasamda akşama getirsemi ki
ama yemeğimi yaptım neyse sonraya kalsın

akşam yemeğim 5 kaşık pırasa ve yoğur olack inşallah

canım çok geçmiş olsun dualarımız seninle umarım tedavisinde ilerleme vardır bu arada ankara havalar karışık bi sıcak bi soğuk sen yine de sıkı giyin gel

TopKekim geçmiş olsunn a.s.

Ben dayanamadım ve şu anda acılı tarhana çorbası içiyorum. Sanırım yiyebileceğim en masum şey bu :roflol:
Akşama da hamsi varr cokacimcoook

hacercim afiyet olsun şekerim bende çok severim tarhana yı ve hamsiyi akşam benim yerimede 1 tane ye ben evde yapamıyorum kokusu zor çıkıyo

canım çok geçmiş olsun dualarımız seninle umarım tedavisinde ilerleme vardır bu arada ankara havalar karışık bi sıcak bi soğuk sen yine de sıkı giyin gel

evte ya canım iyui giydirmek lazım

kız gelmişken aslında keşke zamanımmolsada ankaradkilerle bi bu luşsak ne güzel olurdu ama hiiç zamanm olacağını sanmıyorum
ama daha sonra bunu programlıyalım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…