*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Benim de tartı bozuldu heralde. Bugün bir tartılayım dedim. Önce 400 gr fazla gösterdi geçen haftakinden. tekrar tartıldım 600 gr fazla gösterdi, tekrar tartıldım 1700 gr az gösterdi:KK53: Arkasından 6-7 kez daha tartıldım hepsinde farklı sonuç çıktı. Yarın ne yapacağım bilmiyorum:KK43:

2016-03-29 09.28.22.png
@Gozdehayat ile iş yerinde kahvaltı :-)
Bu arada ben ayranla verdiğim bütün gramlarımı geri almışım fakat yinede bir dahaki ay yine yapıcam sonuçta arındık yani ;-)

Gunaydinlarrrrr herkese
Dun kahvaltimi yazmistim
Ogle 5 kasik tavuklu bulgur pilavi
2 bardak ayran
Ara
1 dl ekmek 5 zeytin
2 kasik domates sosu

Aksam
Mantarli et sote 1 tabak
Salata

Bu gun de saf protein gunu yapiyorum dukancilardan ozendim

Kahvaltim
2 yumurta
3 dl peynir

Birazdan ara ogun olarak sut icicem

Benim de tartı bozuldu heralde. Bugün bir tartılayım dedim. Önce 400 gr fazla gösterdi geçen haftakinden. tekrar tartıldım 600 gr fazla gösterdi, tekrar tartıldım 1700 gr az gösterdi:KK53: Arkasından 6-7 kez daha tartıldım hepsinde farklı sonuç çıktı. Yarın ne yapacağım bilmiyorum:KK43:
Tatlim ben olsam en az olani baz alirdim:KK53:

Eki Görüntüle 1804546 @Gozdehayat ile iş yerinde kahvaltı :-)
Bu arada ben ayranla verdiğim bütün gramlarımı geri almışım fakat yinede bir dahaki ay yine yapıcam sonuçta arındık yani ;-)
Ne guzel bir goruntu insanin ici aciliyor.
Is arkadasiyla diyet yapmak cok guzel oluyor
Benim de bir arkadasim vardi 2 yil once
Onunla 10 ar kilo vermistik tayini cikti
Simdikilrde sagolsunlar ne yesek diye dusunuyorlar:-)
sanslisiniz azminiz bol olsun:KK36:

Ne guzel bir goruntu insanin ici aciliyor.
Is arkadasiyla diyet yapmak cok guzel oluyor
Benim de bir arkadasim vardi 2 yil once
Onunla 10 ar kilo vermistik tayini cikti
Simdikilrde sagolsunlar ne yesek diye dusunuyorlar:-)
sanslisiniz azminiz bol olsun:KK36:
aslında bizde genelde birimiz diyet modundayken diğerimiz diyet bozma modunda oluyorduk B BaslarsanBitirirsin sağolsun bu topiği açınca ben baya gaza geldim o gaz bu gaz devam ediyoruz bakalım nereye kadar gitcek inşallah hedeflerimize kadar gider :KK5:

PAZARTESİ SALI menüm
ayran detoksu yapıyorum..
yağsız yoğurt harici harfiyyen uymaya çalışıyorum.(kendi yaptığım yoğurt)
günde 2 lt su
1 kupa bitki çayı
40 dak yürüyüş
tek şekerli türk kahvesi:eek::eek:

Sabah: 1 sahanda yumurta, 1 dilim ekmek,3-4 zeytin
Öğlen: 10 kaşık kadar ıspanak yemeği, 1 dilim ekmek
Akşam: tekrar ıspanak yemeği yiyeceğim galiba yanında salata

Sabah : yumurta piyazi az zeytin peynir.ben bu insilun direncini nasil kircam arkadaslar bana bi gikir verin

Yaaa hiç sorma canım ağlama krizlerine giriyorum çok güçlü bir insan olmama rağmen süründürüyor beni :KK43: daha çok protein alıp karbonhidratı minimuma indirmeyi denedim ben gayet iyi gidiyorum şu an :KK66: çünkü karbonhidrat öyle bişey ki kör olası yedikçe daha çok yediriyor.Bunu kırmanın tek yolu bu gerçekten çok sordum çok okudum aklın yolu bir karbonhidrat çok ölçülü olmalıymış, şekere hiç girmiyorum zaten bağımlısıyım ben farkındayım da :KK43: kendime bir dilim çikolata ödülü veriyorum her gün bu sayede diyete sarılabiliyorum. Çok uzattım yine çenem düştü, birkaç gün çok zorlanıyorsun ama beden uyum sağlıyor inan bana. Sadece küçük bir ödül ver kendine motivasyonun düşmesin. Az kaldı yapacağız kızlar eziyet etmeyin kendinize buna alışıp keyif almamız lazım fıstık gibi olduğumuzu düşünelim, fit bir kadın görünce bizim yüzümüz düşmesin artık dışardakilerin bizi görünce yüzleri düşsün, daha güvenle yürüyelim. Tozunu attıralım ortalığın :KK73:

Tekrar selam
Bugun protein gunu olacakti ama olmadi cunku sabah buzluktan et tavuk cikarmayi unutmusum
Ama saglikli bir seyler yedim
13.30 gibi yedim ogleyi
1 tabak yogurtlu havuc 2 ceviz de vardi içinde
4 kasik tavuklu bulgur pilavi

Aksama yazdan hazirladigim taze fasülye den pisiricem

kızlar ben internete bu ara çok giremiyorum ya :KK43: misafirler gidiyor geliyor. bir devam ediyorum diyete bir bırakıyorum. valla çok düzensizim bu ara. :KK43: uykusum halsizim bakımsızım. çokkk bıraktım her seyi bu aralar.

Merhabalaar,

Bugün ultra yoğun bir gündü, bilgisayar başına oturamadım. Yarın tartı günü, heyecanla bekliyorum :)

Yeşil çayımı içtim yine, ofisten çıkacağım birazdan ve yemeğe misafirler var, evde börek patlıcan kebap pilav, çorba, humus, tatlı of of of ne ararsanız var :KK43: Bu akşam zor geçecek benim için amaaa pes etmek yok, sabah tartılacağız.

Bugün koşuşturmacadan öğle yemeğini geçiştirdim, az biraz tavuk ızgara yedim o kadar. Akşam evde daha güzel bir menü hazırlayacağım kendime bakalım :)

Yarın yine ilk 3'e girmem lazım 2 haftadır alışkanlık yaptı :) Ama bu defa artık yavaşladığını hissediyorum kg verişimin. Tam 3 hafta oldu diyete başlayalı ve 8 kg gitti, bu da ödemler sular ne ararsanız işte. Bundan sonrası yavaş adımlarla gidecek ama olsun, gidecek :)

Herkese bol kilo vermeli ama en önemlisi sağlıklı ve mutlu günler diliyorum..

bende bu gün menü yazmak istemiyom çünkü iki gündü bozdum ve pişmanım :oops:ama yarın kilo bildirimi yapınca daha dikkatli olucam buranın varlığı siz arkadaşlarımın varlığı herşeye rağmen motive ediyor:KK24:

0

Benim bu hafta umidim yok aksine kilo almışım gibi hissediyorum. Ama pes etmicegim diyetime daha cok dikkat edecegim kendimi saldigim yiter gariii ...
Bugünkü menum sabah kalktigim da ac karnina bir buyuk bardakla ilik su içtim 11:30 da haşlanmış bir yumurta iki dilim tam buğday ekmek bir k.k peynir 3 adet zeytin salatalik domates şekersiz çay ictim aradan yarım saat sonra maydonoz suyu ictim
Bugun orturmam vardi 16:00 da küçük bir kase patates salatası yedim.
Aksam da yeşil fasulyeden iki catal aldim kucuk bir kase dugurcuk corbasi 4 adet lahana sarmasi bir porsiyon salata 3-4 yemek k.yogurt yedim.
22:00 1 adet meyve yiyebilirim.arkadaslar artik bundan sonra rejimime uyacagim buryada bildrim yapmadigimda bilinki kaçamak yapimm :)))
Şaka şaka yapmicagimmmmmm

Slm hanımlar
Kahv.2.ceyerek simit az peynir ve 3 zeytin
Öğle okulda Kaşarlı tost
Aksam 2 dolma ve 1 kase yoğurt
Regl olduğum için keyfim hiç yok birde oglanın sınav haftası ders çalışıyoruz birlikte.grginim yarın dan ümidim yok zaten .kendime 2 tunik 1 pantolon aldım söylemesi ayıp üst bedenim 44 ten 42 düşmüş ama alt beden yine 44 pantolon biraz sıkıyor hatta. Of ya ne zaman söyle bi kıyafet giyince oramiz buramiz pirtlamayacak

X