*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Dun kacirdim az hafta sonu sebebiyle ama bugun az yedim insallah dengeler..diyetteyim diye ascinin reklamini yaptigi vitamin varya ondan aldim.ama berbat ,acayip uyku yapiyor.eger vitamin gibi bir tercih yapacaksaniz asla onu tercih etmeyin
Canım vitamin almak yerine diyet ama vitaminli şeyler yesen daha iyi değilmi mesela günde 2 öğün meyve ye vitamin miss

Alımlar bitmiş yarışmamız başlamıştır.

Kurallarımız

• Her çarşamba tartı günümüz. Aksatmadan bildirimimizi yapacağız.
  • Günlük menü, içilen su miktarı ve yapılan spor paylaşılacak.
  • Dileyen dilediği diyeti yapabilir fakat kaçamak yapmak yok. Oldu ki yapıldı telafi etmek için ekstra spor yapılacak.
  • Hergün min 30 dk spor yapılacak. Ya da haftada 3 gün 1 er saat spor yapılacak.
  • Hergün muhakkak 2 litre su içilecek.
  • 2 hafta bildirim yapmayan listeden çıkarılacak.

Eki Görüntüle 1793045
Beni de eklersen sevinirim kilom 63. 3

E="katre-i dem, post: 45606145, member: 488991"]bulgurda haftada bir canım ama şu tuttuğu için artı çıkıyorsundur kilo değil o[/QUOTE]
Gerçekten mi bende dun bulgur pilavı yedim bugun sabah tartildim kilo fazla gösterdi moralim cok bozuldu iki gun sonra tartiliyim bir.yoksa kullandigim hormon ilaçların etkisimi anlicagim

Canım vitamin almak yerine diyet ama vitaminli şeyler yesen daha iyi değilmi mesela günde 2 öğün meyve ye vitamin miss
Calistigim icin pek firsatim olmuyor.oyuzden boyle bir cozum bulayim dedim ama.haklisin canim ,dogal vitamin tabiki hepsinden daha iyi.senin diyet nasil gidiyor yarin tarti gunu

bugünkü menüm
sabah: 2 dilim kepek ekmeğiyle peynirli tost-1 haşlanmış yumurta-4 zeytin-yeşillik-yeşil çay
öğlen: 2 ızgara derisiz tavuk pirzola-bol limonlu yeşil salata
ara:1 salatalık
akşam: büyük bir kase ezogelin çorbası-1 kase yogurt
gün içinde 3 lt su- 2 yeşil çay- 2 fincan 5i bir yerde çay
spor yapamadım. yaptım da sayılır. oğlum bugün hiç durmadığı için akşama kadar kucagımda evin içinde gezdik durduk. spora fırsatım kalmadı. uyuduğunda yemek yapmaya ancak fırsat buldum

menüne bayıldım afiyet olsun
Canım bence feci grip olduysan bir süre ara verebilirsin c vitamini içeren meyvelet ye bi de doğru düzgün kahvaltı yap yoksa iyileşemezsin sağlık herşeyden önemli :KK39:

canım müsli yerine daha doğal sağlıklı bişeyler denesen
günaydınnn tükkanı açayımmm çiçekleri sulayımm içeriyi havalandırayım

günaydın...

merhabalar hafta sonu internet sıkıntım vardı uğrayamadım..
dünde çok yoğun geçti .anca yazılanlara hızlıca göz attım..
menülerimi henüz oturtamadım maalesef..berbat ortaya çıkmayacak cinsten.
umarım eski düzenden çabuk vazgeçerim

Calistigim icin pek firsatim olmuyor.oyuzden boyle bir cozum bulayim dedim ama.haklisin canim ,dogal vitamin tabiki hepsinden daha iyi.senin diyet nasil gidiyor yarin tarti gunu
Bende şu an çok birşey yok gram vercem bakalım ama az olsun öz olsun napalım :), bu arada bende çalışıyorum ama iş yerine evden elma mandalina felen getiriyotum ara öğün için hem acıkınca para harcamamış oluyorum :KK39:

Son düzenleme:
selam kızlar herkese
bol enerjili bir gün olsun
dünkü menüm
kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
1 dl ekmek
süt

ögle
ton balıklı salata
yarım dilim sütkü tatlı

aksam hindi etli bulgur pilavı 8 kasık