*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Bugunku menu
Sabah 2 yumurta
Sut
1 dl ekmek

Ogle
Ton balikli salata
Yarim dilim sutlu tatli
Malesef kaçamak oldu ama ogle menum hafifti aksama da dikkat ettim mi dengelerim

sabah: 1 haşlanmış yumurta,
1 dilim kepekli ekmek
yarım domates
4 tane yeşil zeytin
biraz limonlu yeşillik

öğlen: 5 kaşık bulgur pilavı
6 kaşık türlü

akşam: karışık salata ve 1 dilim kepekli ekmek yiyeceğim.
su henüz 1,5 litre içebildim . Akşama kadar 2,5 litreye tamamlamayı düşünüyorum. Henüz spor yapmadım.

slm hanımlar
kahv.1 domates yarım salatalık,kk kadar peynir 3 zeytin
ara 3 ramazan hurması 5 badem
akşam 2 biber dolması
1 kase yoğurt 1,5 litre su. ben düzenli olmasa da akşamları 20 dk bisiklet biniyorum.

arkadaşlar bi şey sormam lazım diyetteyken 4-5 kaşık bulgur pilavı yada bulgurla yapılan seyler serbest diye biliyorum.Ancak ben ne zaman bulgur yesem ertesi gün tartıda fazla çıkıyorum.moralim bozuluyor.ekmek yok,pilav yok ,makarna yok ,patates yok.azcık bulgur gören vücut bulgurdan vazgeçemiyor sanırım atmak istemiyor dışarı.şaka bi tarafa benim gibi olan varmı.

arkadaşlar bi şey sormam lazım diyetteyken 4-5 kaşık bulgur pilavı yada bulgurla yapılan seyler serbest diye biliyorum.Ancak ben ne zaman bulgur yesem ertesi gün tartıda fazla çıkıyorum.moralim bozuluyor.ekmek yok,pilav yok ,makarna yok ,patates yok.azcık bulgur gören vücut bulgurdan vazgeçemiyor sanırım atmak istemiyor dışarı.şaka bi tarafa benim gibi olan varmı.
bulgurda haftada bir canım ama şu tuttuğu için artı çıkıyorsundur kilo değil o

bugun itibari ile 40 günlük şeker orucuna girmiş bulunuyorum ve başım çok ağrıyor tatlıya yaklaşmamak için spora verdim kendimi sabah 3 km yurudum şimdide 2 mile leslie yaptım üstüne birde ev temizledim

Bulgur bende de ödem yapar. Vücudunu tanı ona göre davran. Ben 2 kaşık pirinç pilavı yemeyi tercih ederim bulgura.

bugun itibari ile 40 günlük şeker orucuna girmiş bulunuyorum ve başım çok ağrıyor tatlıya yaklaşmamak için spora verdim kendimi sabah 3 km yurudum şimdide 2 mile leslie yaptım üstüne birde ev temizledim
21 güne erişince zaten daha aramazsın.
Şeker orucu derken sadece tatlılar mı yoksa kötü karbonhidratların tamamı mı?

21 güne erişince zaten daha aramazsın.
Şeker orucu derken sadece tatlılar mı yoksa kötü karbonhidratların tamamı mı?
kötü karbonhidratlar ve tatlılar canım daha önce 40 gun yapmıştım 40. gun bi hevesle açtım çikolatayı yiyemedim ama sonra zamanla enjekte ettim yine vucuda

kötü karbonhidratlar ve tatlılar canım daha önce 40 gun yapmıştım 40. gun bi hevesle açtım çikolatayı yiyemedim ama sonra zamanla enjekte ettim yine vucuda
bende geçmişte başarmıştım. bir dilim ekmek yediğimde yaşadığım rahatsızlığı hatırlıyorum sonra yine hooop karbonhidratlardan oluşur oldum.
Şimdi cesaret edemiyorum ama:KK43:

canım benim de aynı oluyor. şişkinlikmiş o. sıkıntı yok yani.

bugünkü menüm
sabah: 2 dilim kepek ekmeğiyle peynirli tost-1 haşlanmış yumurta-4 zeytin-yeşillik-yeşil çay
öğlen: 2 ızgara derisiz tavuk pirzola-bol limonlu yeşil salata
ara:1 salatalık
akşam: büyük bir kase ezogelin çorbası-1 kase yogurt
gün içinde 3 lt su- 2 yeşil çay- 2 fincan 5i bir yerde çay
spor yapamadım. yaptım da sayılır. oğlum bugün hiç durmadığı için akşama kadar kucagımda evin içinde gezdik durduk. spora fırsatım kalmadı. uyuduğunda yemek yapmaya ancak fırsat buldum

Dun kacirdim az hafta sonu sebebiyle ama bugun az yedim insallah dengeler..diyetteyim diye ascinin reklamini yaptigi vitamin varya ondan aldim.ama berbat ,acayip uyku yapiyor.eger vitamin gibi bir tercih yapacaksaniz asla onu tercih etmeyin

kahvaltı müsli süt
ara 1 domates
öğle müsli süt
ikindi
müsli süt
akşam nohut pilav ayran domates
1,5 lt kadar su
spor yok feci grip oldum kalkacak mecalim yok

kahvaltı müsli süt
ara 1 domates
öğle müsli süt
ikindi
müsli süt
akşam nohut pilav ayran domates
1,5 lt kadar su
spor yok feci grip oldum kalkacak mecalim yok
Canım bence feci grip olduysan bir süre ara verebilirsin c vitamini içeren meyvelet ye bi de doğru düzgün kahvaltı yap yoksa iyileşemezsin sağlık herşeyden önemli :KK39:

X