*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Kahvaltı :

Bir demet kadar karışık yeşillik (limonlu) (20)
Lorlu omlet (222)
2 adet yeşil zeytin (8 kalori)
Küçük domates (15 kalori)
10 gram kadar tuzsuz taze lor (10)
1 bardak tarçınlı süt (130)
1 küçük parça köy ekmeği ( 96)
1 kaşık nar pekmezi (29)

Ara :
Sade türk kahvesi (7)

Öğle yemeği:
1 kase kereviz (85)
1 kase yoğurt (93)
2 domates (38)

Ara :
1 fincan yeşil çay
1 sade maden suyu

Akşam yemeği:
İnce bir dilim tam buğday ekmeği (64)
Evde hazırladığım baharatlı fırında bağırsak (kokoreç bir nevi) (130)
Bir kase havuç ve kırmızı lahana salatası (80)

Son
Sade türk kahvesi (7 kalori)

Ekstra! Yeşillikler, salata ve yeşil çay için toplam bir adet limon kullandım gün içerisinde (42 kalori)

Hareket ve su:
45 dakika pilates ve 3 litre su

Kalori hesabına bakacak olursa 1080 civarı :KK66: en önemisi bugün hiç pişman değilim yediklerimden ve tokum yaşasın :KK71:

Dün biraz karıştırınca diyeti çok açtım hep yok yere ama sayenizde yılmadım teşekkürler kızlar iyiki varsınız :KK68:

Benim menum
Sabah; 10 :30 da yaptim 3 dilim tam buğday ekmek 2 ince dilim peynir 6 adet zeytin kibrit kutusu kadar haslanmis tavuk Göğsü et yedim
16:00 bir fincan Nescafe bir saat sonra iki adet keci buynuzu yedim.
19:00 da üç yemek kaşığı yesil fasulye 4 yemek kaşığı çorba 4 yemek kasigi yoğurt. İki adet yesil sogan 3-4 marul yedim.
3 lt su iciyorum.1.5 saat yürüyüş yaptim.

akşam yememen çok güzel canım ama hani kahvaltı 10.30 gibi yapıyorum. sonra 16.00 yiyorum dedin ya. o kahvatıyla 16..00 arasındaki yaklaşık 5 buçuk saat hiçbir şey yemiyor musun?
Ben karatay diyeti yapmaya çalışıyorum 10.30 dan 16 .00 a kadar yemiyorum bişey. Sonra badem yada fındık yiyorum .18.00 gibi evde oluyorum ve o zaman bişey yiyorum.
Ekmek yok karbonhidrat yok abur cubur yok Şekerli şeyler yok kaçamak yok.
Umarım hepimiz veririz kilolarimizi. Benim yaş 35 bu arada metabolizmam çok hızlı değil sanırım.

Sabah 1 kk peynir
cok az peynirli omlet..1 lokma simit
domates,1 hurma,1 kuru erik
ara 1 elma
ögle yemegi niyetine 1 havuc ,2 minik salatalik
aksam 2 kasik bulgur pilavi,cok az et suyu ,1 parca et.1 kase cacik

Bacagimi dün ters hareket yaptim sanirim...ağrım var ...bu sebepten spor yok

Sabah 1 dilim bayat ekmek,iki kare peynir,cay,iki catal sahanda yumurta.ise gec kaliyordum kahvalti yapmak icin yedim.
Ara oyun yapamadim hic firsatim olmadi.
Oylen:iki kasik patates yemegi,2 kasik yogurt,1 kucuk dilim ispanakli borek
Yogunluktan ara oyün yapamadim yine:))
Aksam: iki kasik patates salatasi,iki bardak cay,9 da bir orta sekerli kahve
Yatmadan oncede tarcinli sut icecegim yoksa gece ogluma kalkinca uyku sersemligi ile dolabi kemiriyorum:)))

Vee günaydın.
Dün akşam gelemedim çünkü annem biraz rahatsızdı. Akşam bişey yemedim gece acıkınca bir parca haşlanmış tavuk yedim. İyi olmadı ama en azından saf protein diye avunuyorum. Dün gündüz ne yedim içtim hiç aklımda değil. Kaçamağım yok. Bi günlük affedin beni dün kafam hiç yerinde değildi.
Gecmis olsun canim

Evet geç te olsa yazıyorum
Sabah
1haşlanmış yumurta
5çeri domates
Beyaz peynir
1dilim tam buğday ekmeği

Öğle
1 tabak kapuska
5 çeri domates
1dilim tam buğday ekmeği
Ayran

Ara

1 mandalina
1 bardak adaçayı
1 bardak çay

Akşam

Nohut
1dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz türk kahvesi

2 litre su
Yatmadan 3 kaşık yoğurt 1 çay kaşığı zerdeçal yarım limon karışımı

Sabah skşam 20 dk yürüyüş

Hepinize iyi geceler:KK36:

Hiçte fazla değil sağlıklı olmaya çalışıyoruz bence sağlıksız değil :KK66: herkesin yaptığı en büyük hata bir anda kısmak bence :KK43: kalori alımına dikkat edip dışarıda yapılan her türlü gıdadan ve yemekten uzak durursan, sporunu da yaparsan her şey hallolur :KK66: en önemlisi bir anda almadık bu kiloları bir anda gitmez ki. Diyeti bırakıp kilo alan insanların çoğu bu yanlışa düşüyor bence amaç sadece estetik olmak değil sağlıklı olmak canlarım lütfen düşüncelerinize yenik düşmeyin, kaçamakları abartmayın yeter, insanız biz bizimde canımız çekiyor çok minik tadımlık çok sevdiğimiz bir şeyden yiyebiliriz tabi haftada bir ya da ikiyi aşmamak lazım diyet döneminde
Diğer forumlarda 700 kkal ile günü bitirenleri görünce ister istemez kasılıyorum gitmiycekmi kilolarım diyorum doğum kilosu canım benimkisi yapıştı gitmiyor artık gitmesi lazım mutlaka minik tadımlık almak lazım ama iradeyede sahip çıkmamız lazım diyet döneminde yoksa bir iki derken salıyorsun kendini malesef

Sabah: Bir kucuk dilim kepek ekmegi yeşillik ( 1 havuc 1 domates 1 salatalik maydonoz)
4 zeytin
Kibrit kutusu buyuklugunde Beyaz peynir
bitki çayı
Öğle: bir kase yagsiz tizsuz brokoli çorbası
yogurt
Salata tuzsuz fakat bugün 1yemek k. Yarisi kadar yağ koydum
Ara öğün : bir elma
bir yemek k. Kuru üzüm
3 findik
Akşam : brokoli çorbası
yoğurt
Aksam yemeğinden sonra canım acayip birseyler yemek istedi bende 7 tane findik yedim bir kaçamak olarak :)

5 6bardak papatya çayı
2 fincan Türk Kahvesi sade
Spor olarak biraz yürüyüş yaptım
Evde de egzersiz yaptım( plank mekik leg raise falan)

Diğer forumlarda 700 kkal ile günü bitirenleri görünce ister istemez kasılıyorum gitmiycekmi kilolarım diyorum doğum kilosu canım benimkisi yapıştı gitmiyor artık gitmesi lazım mutlaka minik tadımlık almak lazım ama iradeyede sahip çıkmamız lazım diyet döneminde yoksa bir iki derken salıyorsun kendini malesef

Tabiki sahip çıkacağız zaten çok minik bir lokmadan bahsediyorum ben nadir zamanlarda :KK66: 700 kalori ile günü bitirmek tehlikeli bence evet çok çabuk kilo verilir ama kastan çok gider önemli olan uzun vadede sağlıklı olarak vermek, bu benim fikrim tabi isteyen dilediği gibi yapar ben sadece hüsranla bitsin istemediğim için dahil olmak istedim moralini bozma diye :KK66: pilates dene bence çevremde doğumdan sonra pilates yapanlar tığ gibi kaldılar.

Ben birde vitamin hapi aldim arkadaslar istah acarmi bilen varmi.ara oyun yapmaya firsatim olmuyor oyuzden.bide yemeklerde ceşit hazirlayamiyorum.vitaminsiz kalmak istemedim ama henuz kullanamadim cesaret edemedim

X