*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

BENDE ACIKTIM 5 ÇAYINA KEK OLSADA YESEK :KK50::kk77:

ben hemen yapayım neyli olsun

siz çayı koyun

YUMUŞACIK LİMONLU MİS GİBİ KOKAR EV :):KK53::p

başladım bileeee limonları rendeliyorummm

eyvah eyvah çok kötü bir yola soktum sizi çıkın hemen ordan unutun limonlu kekleri :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

yaz geliyo incecik kıyafetleri düşünün yazın ne kadar güzel görüneceğinizi düşünün hemen tekrar diyet moduna girim

mrb kızlar bugünki yediklerim

sabah süzme peynir(30 kcal) + bir dilim ekmek(66 kcal) + çay(22 kcal)
ara 10 gr çikolata 55 kkal =173 kcal
öğlen yarım kase çorba (93 kcal)+ ton balıklı salata(300 kcal)=393 kcal
şuana kadarki kalorim çok fazla biliyorum

Hiçte fazla değil sağlıklı olmaya çalışıyoruz bence sağlıksız değil :KK66: herkesin yaptığı en büyük hata bir anda kısmak bence :KK43: kalori alımına dikkat edip dışarıda yapılan her türlü gıdadan ve yemekten uzak durursan, sporunu da yaparsan her şey hallolur :KK66: en önemlisi bir anda almadık bu kiloları bir anda gitmez ki. Diyeti bırakıp kilo alan insanların çoğu bu yanlışa düşüyor bence amaç sadece estetik olmak değil sağlıklı olmak canlarım lütfen düşüncelerinize yenik düşmeyin, kaçamakları abartmayın yeter, insanız biz bizimde canımız çekiyor çok minik tadımlık çok sevdiğimiz bir şeyden yiyebiliriz tabi haftada bir ya da ikiyi aşmamak lazım diyet döneminde

Hiçte fazla değil sağlıklı olmaya çalışıyoruz bence sağlıksız değil :KK66: herkesin yaptığı en büyük hata bir anda kısmak bence :KK43: kalori alımına dikkat edip dışarıda yapılan her türlü gıdadan ve yemekten uzak durursan, sporunu da yaparsan her şey hallolur :KK66: en önemlisi bir anda almadık bu kiloları bir anda gitmez ki. Diyeti bırakıp kilo alan insanların çoğu bu yanlışa düşüyor bence amaç sadece estetik olmak değil sağlıklı olmak canlarım lütfen düşüncelerinize yenik düşmeyin, kaçamakları abartmayın yeter, insanız biz bizimde canımız çekiyor çok minik tadımlık çok sevdiğimiz bir şeyden yiyebiliriz tabi haftada bir ya da ikiyi aşmamak lazım diyet döneminde

Akşam hafif bişeyler yersin olur biter üzülme sakın :KK54: taktıkça da kilo veremiyor insan kendimden biliyorum :oops:

bugünkü menüm
sabah:3 dilim tam bugday ekmeği-1 haşlanmış yumurta-1 parça beyaz peynir-6 zeytin-yeşillik
öğlen:8-9 kaşık kadar bulgurlu kuru patlıcan yemeği (kızarmadan az yagla yapılmış)
ara:1 salatalık
akşam: 200 gr kadar tavuk ızgara-bol yeşillik-1 bardak ayran

2 mil leslie. dışarıda yarım saat yürüyüş,100 basamak çıkma

2.5 lt su, 1 bardak yeşilçay,1 bardak 5i bir arada çay

1 er bardak daha bitki çaylarımı içe eğim ve yarım lt su. bugünkü yemek olayım bitti.bir de sade kahve içerim akşam. yapabilirsem 1 mil daha leslie yapacagım.

bugünkü menüm
sabah:3 dilim tam bugday ekmeği-1 haşlanmış yumurta-1 parça beyaz peynir-6 zeytin-yeşillik
öğlen:8-9 kaşık kadar bulgurlu kuru patlıcan yemeği (kızarmadan az yagla yapılmış)
ara:1 salatalık
akşam: 200 gr kadar tavuk ızgara-bol yeşillik-1 bardak ayran

2 mil leslie. dışarıda yarım saat yürüyüş,100 basamak çıkma

2.5 lt su, 1 bardak yeşilçay,1 bardak 5i bir arada çay

1 er bardak daha bitki çaylarımı içe eğim ve yarım lt su. bugünkü yemek olayım bitti.bir de sade kahve içerim akşam. yapabilirsem 1 mil daha leslie yapacagım.
Ooo akşamda leslie yaparsan tadından yenmez.

2,5 litre suyumu içtim. Akşam yemeği planladığım şekilde 1 haşlanmış patates,4 yaprak marul,çok az yağ ,bol pul biberli ve limonlu patates salatası yedim. Öğleden sonra acıkmadığım için planladığım ara öğünü yemedim. 1 mile leslie ardından 20 dk bölgesel hareketleri yaptım. 2 saat kadar sonra da tekrar leslie 1 mile yapacağım.

Kızlar umarım diyetleriniz iyi gidiyordur:KK54: ben hastalandım o nedenle aksattım sayılır motivasyonum düşük.o_O öksürük ateş beni mahvetti ekstra şeyler tüketmedim ama hiç su içemiyorum 2. Gündenn böyle olması çok talihsiz:mad::mad:

arkadaşlar tek tek yazamayacağım ama genel olarak okuduğum menüler çok güzel, ufak tefek kaçamaklar dışında, onlar da telafi edilmeyecek şeyler değil. Eğer vejeteryan olmasaydım menülerinizden ben de kopya çekerdim:) Benim menüler genelde sınırlı seçeneklerden oluşuyor maalesef özellikle akşam öğünleri. Napalım ama yapacak bişey yok:KK16:

canım menün güzel ama önerim kahvaltı ile 16.00 arasına bir öğün ekle bence. metabolizman yavaşladığı için belki yavaş veriyor olabilirsin. yani bi yogurt domates salatalık yeşil elma gibi bir şey olabilir.
Canım teşekkür ederim ben zaten 16 gibi 10 adet badem yada fındık yiyorum onlar beni tikıyor açlığım alıyor. 18 gibi de yemek yiyorum.sonra oruçlu gibi davraniyorum

Canım teşekkür ederim ben zaten 16 gibi 10 adet badem yada fındık yiyorum onlar beni tikıyor açlığım alıyor. 18 gibi de yemek yiyorum.sonra oruçlu gibi davraniyorum
akşam yememen çok güzel canım ama hani kahvaltı 10.30 gibi yapıyorum. sonra 16.00 yiyorum dedin ya. o kahvatıyla 16..00 arasındaki yaklaşık 5 buçuk saat hiçbir şey yemiyor musun?

:KK66:İyi olunca de
Kızlar umarım diyetleriniz iyi gidiyordur:KK54: ben hastalandım o nedenle aksattım sayılır motivasyonum düşük.o_O öksürük ateş beni mahvetti ekstra şeyler tüketmedim ama hiç su içemiyorum 2. Gündenn böyle olması çok talihsiz:mad::mad:

İyi olunca devam edersin canım üzülme sağlığından önemli değil, iyileş ekstra hareketle arayı kapatırsın :KK66:

X