🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Balım delik ortadan çok aşağıya yakındır. Üzeri kapalıdır. Patlama uyarısı zorunlu uyarı, dolabı soğutsun diye gaz basıyorlarya, patlayan genelde o. Sen hortumları vs delip zarar vermedikçe hiçbir şey olmaz, hem kolay delinmez bakır boru onlar, dışı kaplamalı. Onlarla bir işin olmayacak.

Balım dikey-çekmeceli derin dondurucuların en büyük şikayeti çok buz tutması Bu genel bir sorun, arıza olduğu için değil. Senin sene de 1 defadan fazla boşaltman gerekiyor maalesef. Atıyorum en çok 8 ayda 1 gibi. Çok sık açıp kapatmaya gelmiyor derin dondurucu, ondan olmuştur. Önce karlanma olur, temizlik süresi uzadıkça karın dibi sert buzlanmaya ve artmaya başlar. Buz genleşdikçe kapak tam oturmaz belki sen fark bile etmezsin onu.

enerji_kusagi ne güzel bilgiler verdin arkasına baktırayım bende buzdolabı miladını tamamladı benim de ama inatçı çıktı enflasyon da birde ben arıza yapmayım diyor

Evde eşim varken ben ne temizlik yapabiliyorum ne diyet kendime çok zor mukayet olma durumundayım dün niye büyük konuştum ki yürüyüşe çıkalım dedim dün evde yaptığım spor bundan iyiydi 3500 adıma it gibi yoruldum koşarak yürümekten birde bu soğukta yürüyüş mü olur lafı çektim gerçekten istanbul çok soğuk beklenen kar gelecek galiba

Ben de şimdi geldim yürüyüşten yeminle totom dondu evet her yere yağmaya başladı şükür. Buraya yağmıyor soğuğu geliyor genelde yakındır İstanbula yagmasi

Bir daha bakiyim balım birazdan o zaman
Ne bilim korktum vazgeçtim dokunmadım okuyunca

Enercim aslında daha çok yeni aldık bunu bkkac ay oluyor. Daha önce böyle bi sorun da yoktu

Muhtemelen dediğinde haklısın. Ben buzdolabindakileri buna bosaltirken kapagi fazla açık kaldı demek ondan başladı sorun.. Bundan sonra dikkat ederim balim❤

Evet buzdolabininki de aynı dediğin gibi kapağı zor kapanmaya başladı yüzeyi catlamaya başladı. Altı falan hep buz olmuş. Servis işte eritin o yüzeyi yerine oturtun düzelir dedi hava almış dedi.

kizlar galiba yine hasta oluyorum . yorgunluk hava değişimi regl hepsi mahvetti beni. ust dudagimin yarisi da komple uçuk oldu. boğazım ağrıyor bir ıhlamur yaptim. takım arkadaşlarım buguj spor yapamayacagim simdiden hepinizden özür dilerim. ama sabah kalktığımdan beri kahvalti yapmak dışında oturmadan ev isi yapiyorum umarım az da olsa katkım olur .

Ahh canım benim çok geçmiş olsun ya bu havalar bi yandan salgın bi yandan çok normal.. evet hava değişimi regl üst üste geldi hepsi de..
Balım sen burayı düşünme güzelce iyileşmeye bak kendini sıcak tut
İse gidecek misin yarın? Dinlen güzelce.

Geçmiş olsun bağışıklığını yüksek tutmaya çalış c vit alabilirsin takviye olarak ya da bol sarımsak soğan yemeye çalış

Aman haa, Civcivim kahve yanında bir şey vermezse bil ki kahveye şeker katacaktır
ah enerjicigim nasıl da biliyosun civcivi:)
balim izni bi hafta almistim mecbur gidicem. bi de gelirken kayinvalidem de geldi bizle.evde misafirle gelince de ekstra stres oldum. tek kendimiz olsak belki her isi bırakır yatarım. ama bavullar çamaşırlar alışveriş buzdolabı temizliği mutfak temizliği bitmedi gun boyu. simdi de yemek ve haftalık salata yapmam lazim . bakalim insALLAH çabucak toparlarım.
Geçmiş olsun bağışıklığını yüksek tutmaya çalış c vit alabilirsin takviye olarak ya da bol sarımsak soğan yemeye çalış
tesekkur ederim canim. evet sanirim bağışıklık dustu uçuk da ondan cikti galiba. sogan salatasi yapacağım aksama limonla yerim iyi gelir insALLAH

Geçmiş olsun cnm uçuk zaten bağışıklığın en düşük zamanı geliyor C ve d takviyesi al mutlaka

FitVenus
@asliogretmen
melisa-

Kızlar menü ve spor bildirimi yapmayı unutmayın, sadece sizinkiler kaldı.
kızlar benim çocuklar yine ağırlaştı da tempodan giremedim ya uyurken tıkanıp öksürüp duruyolar telefonum çizgi filmle pışpış açmaktan başka bi işe yaramadı kaç gündür anneme geldim şimdi de bi kafa dinledim spor yapamadım adımım var sadece eliptik bisikletim var yarın sürmeye başlıcam bugünle beraber 3 günlük listemi yazıyorum

Haklısın canım misafir gelince ekstra efor oluyor tabi Allah acil şifalar versin

Tamam canim yarin telafi edersin.

pazar günü listem
sabah 2 tane krep yedim 2 dilim peynir şekersiz çay ev salçası
öğlen sade türk kahvesi
akşam tavuklu kereviz yemeği 1.500 adım atmışım

cumartesi listem
2 haşlanmış yumurta
öğlen sütlü şekersiz nescafe
akşam 1 tabak bezelye yemeği 1 kase pulbiberli yoğurt
4.500 adım

cuma listem
2 yumurtadan omlet 1 dilim ekmek
sade türk kahvesi
5 köfte 1 kase pulbiberli limonlu yoğurt
500 adım

29 Ocak Pazar Menüm
Sabah 12.30 patatesli omlet, beyaz peynir, domates, roka, çay
Ara 14.30 Türk kahvesi
Ara 16.30 2 galeta
Akşam 18.00 1 kase tarhana çorbası, 1 kase kıtır salata

Gece acikirsam elmayla yoğurt yerim

Spor; 50 dk hızlı yürüyüş= 250
3 saat temizlik= 180
10 dk eliptik=80
Toplam= 510 puan

Su; 2 lt

Afiyet olsun canım menüler güzel akşamları hep hafif geçirmen guzel
Hatta çoluk çocuk o kadar harekete ara öğünleri biraz daa artırabilirsin bile sanki.

Sporları ekliyorum şimdi.

Ben şimdiden kullanmış oldum kacamak hakkını zaten bana da bahane olsun işte yok yarın başlıyorum bugun yiyeyim yok yilbasi gelsin başlarım bayramdan sonra başlarım, neyse vedalaştım artık.
Ah bu dogum kilolari,benim bıdık 6 buçuk aylık, bugun 2 aylık bebeği olan arkadasla bir araya geldik, kadın da gram fazlalık kalmamış,hatta daha da zayiflamis sanki.su an kendime çok moralim bozuldu.
Kizlar ben Belcikadayim.
Cok gecmis olsun. Sarımsak zencefil zerdecalla destekle kendini.
Bu menüleri görünce sadece tatlıya düşkün olmadığımı ayrıca miktar olarak dacok yediğimi farkediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…