🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Bugün menü

Sabah 1 dilim ekmek bir yumurta beyazı bir dilim peynir bir bardak şekerli çay 😞dün ki kekten tarçınlı bir dilim

Ara öğün bir activa yoğurt 5 adet komşu getirmiş pırasa köftesi hakim olamadım kendime
Bir kupa latte

Akşam menü de balık salata şekersiz bir bardak şalgam .

Bir saat temizlik
10 bin adım

kızlar benim çocuklar yine ağırlaştı da tempodan giremedim ya uyurken tıkanıp öksürüp duruyolar telefonum çizgi filmle pışpış açmaktan başka bi işe yaramadı kaç gündür anneme geldim şimdi de bi kafa dinledim spor yapamadım adımım var sadece eliptik bisikletim var yarın sürmeye başlıcam bugünle beraber 3 günlük listemi yazıyorum
Melisa çok geçmiş olsun ayaklarının altına uyurken birkaç diş sarımsak rendele üzerin geçene kadar zeytin yağı koy biraz beklesin yarımsaat uyurken sür onu çift çorap giydir söküyor öksürüğü şifa olsun inş

Bende bugünü kapatayım artık.
29 ocak pazar
Kahvaltı 10 buçuk gibi
2dilim beyaz peynir
Domates brokoli
3 zeytin
2 yumurtadan omlet

Saat 13.00
Yarım avuc tuzsuz kuruyemis

17.00
2 tane ev yapımı çiğ köfte
1 dilim az şekerli tahinli kabak tatlısı
1 kucuk avcı böreği

Akşam yemeği 18.20
2 dilim firinda et
Biraz mevsim Salata

Su 1lt kadar

Spor 5000 adım

gunun raporunu atiyorum:)
11:00 --2 haslanmis yumurta beyazi+3 patlak+yesil salata +4ceviz+1dilim kasar+ şekersiz cay
14:00-- yarim kase yogurt +15 badem +pul biber ile karisim
19:00-- 2 kepçe mercimek corbasi+balik+salata

21:00 --3 eti hosbes

**bugünkü kosturmama listem cok az geldi ya da bana öyle geldi bilmiyorum. 20.00 de bayılacak gibi oldum. esim boyle diyet mi olur bu ne dedi. bugüne kadar sıkıntı yaşamamıştım ama bugun pert oldum kizlar . şekerim düştü 3 tane hosbesi de yedim. bugun size hep dert yandım gibi oldu.kotu bi gun geçirdim İNŞALLAH yarin daha güzel olur.

spor yok 6 saat temizlik ev isi var .

gunun raporunu atiyorum:)
11:00 --2 haslanmis yumurta beyazi+3 patlak+yesil salata +4ceviz+1dilim kasar+ şekersiz cay
14:00-- yarim kase yogurt +15 badem +pul biber ile karisim
19:00-- 2 kepçe mercimek corbasi+balik+salata

21:00 --3 eti hosbes

**bugünkü kosturmama listem cok az geldi ya da bana öyle geldi bilmiyorum. 20.00 de bayılacak gibi oldum. esim boyle diyet mi olur bu ne dedi. bugüne kadar sıkıntı yaşamamıştım ama bugun pert oldum kizlar . şekerim düştü 3 tane hosbesi de yedim. bugun size hep dert yandım gibi oldu.kotu bi gun geçirdim İNŞALLAH yarin daha güzel olur.

spor yok 6 saat temizlik ev isi var .
Helal olsun sana yoldan gelip o kaşar uğraşmışsın cnm

Hayırlı pazalar kızlar bugün çok yorgunum
Hemen menümü ve puanlama durumunu yazayım
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim ve tam buğday ekmeği ile tahin ve pekmez
Öğlen 12 30 türk kahvesi ve iki adet hurma
Akşam 18 00 balık ptates ve roka salatası
Bugünkü yurumem ile hesapladım 0.035×3714= 130 puan . Bugün sabah 2 saat temizlik yaptım akşam da 2 saat temizlik yaptım 240 +130= 370 puan. Bugün Başka spor yapamadım hanımlar.kusura bakmayın hafta içi inşallah daha iyi olcam.

Merhaba hosgeldiniz:) kendinizi tanitir misiniz :)
Merhaba hoşbuldum 3 aydır diyet yapıyorum 64 kilodan 55 kiloya düştüm geçen yıl da 65 kilodan 54 kiloya düşmüştüm ama dikkat etmeyince malesef geri geliyor şu an da en zor zamandayim son 5 kilo gitmiyor çünkü sizinle yaparsam pes etmem motive olurum diye düşündüm ☺️

İyi Geceler Canlarım

İStAnbuL’a döndüm. Yarın da inşallah evime geçeceğim. O zaman daha aktif olacağım.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ❤️ enerji_kusagi enerji_kusagi
İki günlük spor puanlarım
28 Ocak Cumartesi günü 10.481 adım
29 Ocak Pazar günü 10.691 adım
Toplam: 21.172 Adım

Toplam : 735 puan

5E24E547-5379-4DD9-AD55-05DBF4393A7C.jpeg
E11C7BD0-E941-4101-BE77-C3748432E3DC.jpeg

İnşallah beraber görürüz özlem🥰
Leslie hepimizin kader arkadaşı vefakar leslie😁

Maşallah Allah bağışlasın ☺️

Hayırlı olsun cizkekim🥰

Çok güzel dusunmussunuz hele şu Türk Kahveli olana içim eridi🥺 maşallah size❤
Balım önemli bir şey yok azcık eşimle tartıştık da canım sıkıldı bir de bu ara arabayı saticaz habire birileri arıyor ilandan. Genel olarak bi gerginim yani bunlar olurken bir yandan ders çalışıyorum böyle yani:KK70: şükür tabi yine önemli bir şey yok😘
İnşallah toparlarım aslim🙏

İnşallah canım💚

Afiyet olsun canım bence güzel menün🤩 (milföy boregini gormuyorum🙈) adımlar da güzel☺️ spor yapıyor musun yoksa ev içinde hareketli olduğun için mi böyle adımlar? Yazdıysan kaçırmış olabilirim hızlı okudum geçmişi.
Bu arada melisa ismini cook seviyorum ben hep bi sempati duymusumdur🥰
Civcivim 1. sınıfta anneler de bizim gibi çok yoruluyorlar, onların da gönlünü almak istedim. Çok da güzel oldu.
Lütfen hep mutlu ol. O güzel yüzün hep gülümsemeyi hak ediyor. ❤️
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik enerjiciğimden istedin ama o kosturuyodur ben evde boş boş oturuyorum dıye şöyle bi toparlama yaptım :)umarım işini kolaylastırır :)

Kilo Bildirimleri:

lisbethsalander00--
Haftaya Başlangıç: 86.3
Güncel:84.9
Fark:1.4

Deltavealfa--

Başlangıç :75,1
Bugün: 74,7
Fark: -400

sudansebep--

Son kg: 67.2
Güncel kg: 66.9
Fark: 300 gr

enerji_kusagi--

Geçen Cuma 73.4
Bu Cuma 72.0
Fark - 1.4

Civciv--

Geçen hafta: 70.9
Bu hafta: Sabit

Humakaser--
gecen hafta: 57.500
bu haftda--57.200
Fark=500

***Çizkek misafir olarak devam edeceğini söyledi .
***aramıza Alyasena ve melisa- katıldı.
:KK36: Kalbini yeniden fethettiniz. ❤️😘
Evlatlarınızı ALLAH Bagışlasın. Benim de iki oglum var :KK200:Evet dogumdan sonra kılolar kaldı benim de kendım de cok zayıf bırı olmayınca :KK70: artık sağlık için başlamam lazımdı .

Aslıcıgım Çok teşekkür ederim . Oglum okulunda bilsem için seçildi. Genel yetenek ve resimden girecek. Bana tavsiyelerin olur mu ?

Civcivim İnşALLAH bütün sıkıntılardan bir an önce kurtulursun :KK200:

Kesinlikle haklısın Civcivim . Evden cıkınca ara ögünümü bile kaçırınca strese giriyorum.Evde kafama göre hazırlıyorum yıyorum . su surecte buraya bıle gelmesem dedım yanı .
maşallah canım çok sevindim. Özel bir şey yapmamıza pek gerek yok ama bazen biz veliler ve öğretmenler dayanamıyoruz. Kitap alabilirsin. Maalesef bilsem tel uygulamalarının hepsi ücretli. İstersen yayınevi önerebilirim.
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Civcivim geçmiş olsun, deprem korkuttu mu 😑 Antalya da fena sallandı. Akdeniz, 5.9 deniyor, sana benden daha yakın konumu.
Hemdemim çok geçmiş olsun 😔 Rabbim korusun. 🤲🏻
kizlar bugun eşimle edirneye geldik. 11 yilin sonunda okulumdan diplomamı aldim.esim yemek yiyelim kırk yılda bir ciktik dedi. pazar günü olan off günümü bugüne aldim yedim ictim:) yürüyerek de Edirne çarşıda baya gezdim.hareket etmis oldum biraz iyi oldu :KK66: yarından itibaren diyete devam .bugun menu yazmiyorum:)
biz de bugün Aydın da ciğer yedik. Çok güzeldi ya ❤️
😘😘😘
Geçen hafta kilom 57.500 diye hatirliyorum bugun tartildim 56.800 . Yani 700 gram gitmiş . Çok mutluyum . Henüz sıvı diyetimi bitirmedim. Kur'an okudugum için vakit birden geçmiş . Herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum kızlar.bdn spora katilabilirmiyim bilmiyorum ama şöyle az birşey yapabilirim sanırım dimi Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Yine muhteşem, tebrikler
Kilo Bildirimi
Geçen hafta: 70.9
Bugün: 70.4

Fark: -500 gr

Kızlar şoktayım gerçekten ben kesin 2-3 kilo artı gelirim diyordum. Cumadan beri disardan çok yedim çünkü düzgün beslenemedim. Artı gelmeyi beklerken bu eksi ilaç gibi geldi:KK36:
Gelsin artik 6lar🤩
civcivimmmm süpersin :KK9:
başlangıç: 67.4
güncel: 66.6
fark: 800 gram
Tebrikler :KK9:
Günaydın
Geçen hafta 74,7 idi
Bu hafta 74,5 😔 çok vermişim gerçekten -200 gr
olsun canım eksi eksidir ❤️
gunaydin
gecen hafta 70.00
bu hafta 69.7
fark 300 gram
yuzde 0.428
tebrikler
Kilo Bildirimi

Başladığım da pazartesi sanırım 71.6 idi
70.9 güncel
Halsiz ve hasta İdik kızım ile çok fazla hareket olmamasına rağmen mutlu oldum 🙏 tabi gerçek iştah da yoktu 🤦‍♀️🙈oda etken olmuş olabilir
tebrikler :KK9:

27 Ocak Kilo Bildirimi

Geçen Cuma 72.0
Bu Cuma 71.1

Fark - 900 :)))
Wuuuu, tebrikler hemdemimmmmmm :KK9:
Sudansebep
Geçen hafta: 66.9
Güncel: 66.7
Fark: 200
😂Kendim ekleniyim hemen. Bu arada ben dikkat ettiğimde de yediğimde de gram gram veriyorm bu nasıl oluyor bilmiyorum 😄
Merhabalar, uzun suredir fazla kilolarimla ugrasiyorum, bir alip bir veriyorum. Hamilelik ve dogum sonrasi kilolarimdan uzun sure kurtulamiyorum. Istikrar problemim var. Biri 6 yasinda biri 6 bucuk aylik iki cocugum var. Yasim 37, boyum 161 cm civari, kilom bu sabah ac karnina 76.9 du. Son 10 yilda en dusuk kilom 60 oldu. Doguma 86 kg la girdim bu yaz. Emziriyorum. Hedefim once 70, sonra 60 kg olmak temmuza Kadar. Su an calismiyorum.
Hoş geldiniz aramıza 🌼
Olabilir balım fikrin var mı:KK70:
Telliogullariyla seferogullari diyormusum:KK70: :KK70:

İşte bu deltam alfam :KK36:

Haha evet ya yegenlerimden bu duruma asinayim ablamin da her şey tepelerde cocuklar ulasmasin diye:KK70:

Öyle valla iş başka arkadaşlık başka :KK19:
Seni severim ama buzluktaki stogundan bir şeyler yersen daha bi severim enercim

Aa kimyonu ben de deniyim. Malum benim bagirsaklar tembel

Ssiisstt:KK11:
Deltam alfam hiç sevmez bi kere cikileta hele ben ağzıma sürmem:110::KK45:

Bence hepimiz:KK70:
Kim derdi ki haşhaşlı çörek partisi yapcaz:KK70:

Aciklicaktim ki kendisi aciklamis😬

İşte cesaret iste fazilet İşte adam gibi adamlik:KK70:

İyi gezmeler aslim😍
Tamamdır balım yazıyorum.

:KK8::KK8::KK8:

Savaşta her şey mübahtir:rolleyes:

lisbetin grup rakip takıma dikkat değil siz ona bakmayın :KK69:

Vaavv😍 çok iyi leslie süresi🤩
Balım çok kokarsa bi çatal al ama durabilceksen yani :KK70:

Aa bunu hiç duymadım canım genelde hep kabak gördüm onu da yapamadım bir gün sürdü 😁
Ayva güzel olabilir tat olarak da.
:KK36: :KK36:
26 nisan doğum günüm kendime bir söz verdim 😂 motive ettim en son 12 sene önce 19 nisan da ilk doğumum da 58 kilo idim oraya gelmek hedefim 😒 biraz eksi görürsem kaçamak hakkım derim kuzum da inş bu motivasyonum bozulmaz regl haftası ama korkun benden hatta beni diskalifiye et geri bir hafta sonra gelirim 🤣🤣🤣
Burçtaşımmmm ❤️❤️
yarışma sonunda bize soracaklar:) 1. takimi nasil bilirdiniz? biz: iyi bilirdik🤣🤣

balim biz evlendiğimizde benim ehliyetim yoktu.esimin bi gun sag kolu kırıldı. bizi ankarada hastaneye götürecek kimse bulamadık. araba var ama brn suremiyorum. esim bu isi halletmemiz lazım dünyanın binbir turlu hali var dedi ve başvurduk.sonra hamile kaldim. o halimle direksiyon sınavını vs gectim. bu sefer de cocuk olunca esim bisey olsa kim götürecek otur artik şoför koltuğuna dedi ve biniş o binis:) 7 yıldır aktif kullanıyorum . insan mecbur olunca herseyi yapabiliyor. kendim panik atak hastasıydim. ona rağmen basardim. sen de yapabilirsin balim güven kendine❤

canımcim benim de doğum günüm 22 nisan:) ben de kendime senin gibi hedef dusundum:) dogum günüme kadar en azindan 70 e yaklaşmak istiyorum:KK66:
benim de 21 Nisan ❤️
@civcivim gece geldik sabah tartildim:)

Kilo bildirimi:
Gecen hafta:84.9
guncel:83.9
Fark: -1 kg

orda geçirdiğim bir haftaya ve regl dönemine girmeme rağmen 1 kilo eksi görebildiğim için kendimi kutluyorum🥰🥰
tebrikler canım :KK9:
kizlar galiba yine hasta oluyorum . yorgunluk hava değişimi regl hepsi mahvetti beni. ust dudagimin yarisi da komple uçuk oldu. boğazım ağrıyor bir ıhlamur yaptim. takım arkadaşlarım buguj spor yapamayacagim simdiden hepinizden özür dilerim. ama sabah kalktığımdan beri kahvalti yapmak dışında oturmadan ev isi yapiyorum umarım az da olsa katkım olur .
çok geçmiş olsun 😔 Rabbim acil şifalar versin canım 🤲🏻
Cumartesi sadece aslimin kaldı puanı o da tatilde diye rahatsız etmiyorum cumaya kadar girip toplu yazar belki
yazdım bir tanem. Cumaya bırakır mıyım hiç? Yarından itibaren günlük yazacağım ❤️

Ben de şimdi geldim yürüyüşten yeminle totom dondu:KK70: evet her yere yağmaya başladı şükür. Buraya yağmıyor soğuğu geliyor genelde:KK70: yakındır İstanbula yagmasi😍
enerji_kusagi enerji_kusagi ne güzel bilgiler verdin arkasına baktırayım bende buzdolabı miladını tamamladı benim de 😂ama inatçı çıktı enflasyon da birde ben arıza yapmayım diyor

Evde eşim varken ben ne temizlik yapabiliyorum ne diyet 🤦‍♀️🙈kendime çok zor mukayet olma durumundayım dün niye büyük konuştum ki 😂😂😂 yürüyüşe çıkalım dedim dün evde yaptığım spor bundan iyiydi 3500 adıma it gibi yoruldum koşarak yürümekten birde bu soğukta yürüyüş mü olur lafı çektim 😆 gerçekten istanbul çok soğuk beklenen kar gelecek galiba
Bana dün dışarısı soğuk yürüme, otur diyen siz ikiniz miydiniz :KK70:

AlyaSenacım, senin dolap o kadar dayanıklıysa temiz kullanırsan bir o kadar daha gider :) Sonra sıkılıp bozulsada yenisini alsam artık diye gözüne bakma ama :KK70: Beyaz eşya sektörü genelde en çok 10 yılda bozulmasını bekliyor, istiyor desek daha doğru :))

Ya kızlar sizlerin menulerine bakıyorum da kahvalti ve aksam yemegi arasi uzun saatler hafif seylerle idare etmissiniz, ben ikindide ozellikle cok acikiyorum, bir de aksam 21 den sonra. Simdi de acikmistim bitki cayi içtim hemen.
Canım biz önceden if tarzı 2 ana öğüne alışmışız, ondan da öyle oldu sanki.
Aslında benim diyetisyen menüm var, saatleri şöyle mesela;
08:30 kahvaltı
10:30 ara
12:30 öğle
15:30 ara
18:30 akşam
20:30 ara
Ve günlük 45 dk egzersiz

Bu araların çoğu ayran/yoğurt/süt + 1/2 meyve şeklinde. Ana öğünlerim de protein ve sebze ağırlıklı.

Bu liste bana çok geldiği için biraz azalttım, bir de yoğun olduğum için son günlerde uymakta zorlandım.
Senin duruma yazdığım tema uyuyor aslında. 15:30 ve 20:30 gibi 1/2 meyve ve 1 bardak ölçüsünde süt grubu tok tutar.

29 Ocak Pazar

05:00 1 elma, 1 duble Türk Kahvesi

10:00 3 tandır gevreği, 3 kk süzme peynir

12:00 1 Türk Kahvesi, 1 elma

16:00 1 kuşburnu, 1 elma

20:30 1 kase salata+1 sb haşlanmış fasulye + sosuna 2 yk tahin, 1 yumurta kadar haşlanmış et

*Bugünü elma günü ilan ettim :KK70: Dengem bozuldu bugün dışarılarda olunca 🙈

Su ; 2 lt, az daha içerim

Sporlar ;
- 30 dk temizlik = 30 puan
-10 squat 6 mekik = 8
-k.bisiklet 46 dk x 2 = 92
-Adım 11.632 x 0.035 = 407
-156 ipsiz ip atlama ÷ 4 = 39

Toplam puan = 576
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

Civcivim 1. sınıfta anneler de bizim gibi çok yoruluyorlar, onların da gönlünü almak istedim. Çok da güzel oldu.
Lütfen hep mutlu ol. O güzel yüzün hep gülümsemeyi hak ediyor. ❤️

:KK36: Kalbini yeniden fethettiniz. ❤️😘

maşallah canım çok sevindim. Özel bir şey yapmamıza pek gerek yok ama bazen biz veliler ve öğretmenler dayanamıyoruz. Kitap alabilirsin. Maalesef bilsem tel uygulamalarının hepsi ücretli. İstersen yayınevi önerebilirim.

Hemdemim çok geçmiş olsun 😔 Rabbim korusun. 🤲🏻

biz de bugün Aydın da ciğer yedik. Çok güzeldi ya ❤️

😘😘😘

Yine muhteşem, tebrikler

civcivimmmm süpersin :KK9:

Tebrikler :KK9:

olsun canım eksi eksidir ❤️

tebrikler

Teşekkür ederim aslıcıgım. Biz daha once bir uygulama satın almıştık 4 yasındaydı o zaman . aynı uygulamanın bilsem tarafı da var . yayın evı onerirsen çok sevinirim. aslında cocuk da varsa zxaten yapacak biliyoırum.ama oglumun en azından soru tıplerını gormesını istıyorum. sınava gırınce bunlar ne dıye bocalamasın dıye bı kac kıtaptan bakalım ıstedım . su uygulama guzel dersen onu da alabılırım .

X