🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

bizim takımın kizlari bunlar neler yapiyor yarin beni cok is bekliyo evde onlari yaparken puan yapmam sart ve farz oldu

gecmis olsun Civcivim inşALLAH düzelir ❤
Aslında leslieyi daha fazla yapardım da birden yüklenme dedim kendime önemli olan sürekli yapmak sonucta
Evet tatil dönüşü hep öyle oluyor lisbetim ama olsun dinlene dinlene yaparsin

Boş boş oturmak da olmuyor gidiyim de bi maden suyu iciyim bari saat 11e geliyor inanmıyorum ne ara oldu farketmedim bile

L lisbethsalander00 balım yolculuk nasıl gidiyor
iyi gidiyor balim kucuk oglum uyudu biraz önce:) ben de kk da takiliyorum:)
Bende Yeşilçay yapacağım ama hiç severek içmiyorum
afiyet olsun canim:) yeşil cay istemiyosa canın normal cay ic belki yanında da biseyler yersin bisküvi cikolaya gofret gibi canin ne istiyosa onu ye ic balim

yanımda kahvem var şekerim o yeter bana:) eşimle dönüşümlü kullanacağız kahve sart
Hayırlı yolculuklar balım
Ayy ne güzel ya ben ehliyeti aldım duruyor cesaret edemiyorum kaça kaça pratik kazanamadim
L lisbethsalander00 kuzum ben almayım alana da mani olmayım zamanın çok yaptım onları

Saricivcivcikcik 1. Takımı tanıyamamış arkadaşlar bu oyunlara gelmeyiz
Haha aynen balım
Böyle diyip diyip haftaici kaçamak yapmamız yok mu çok gülerim

Ayy ne güzel ya ben ehliyeti aldım duruyor cesaret edemiyorum kaça kaça pratik kazanamadim

Haha aynen balım
26 nisan doğum günüm kendime bir söz verdim motive ettim en son 12 sene önce 19 nisan da ilk doğumum da 58 kilo idim oraya gelmek hedefim biraz eksi görürsem kaçamak hakkım derim kuzum da inş bu motivasyonum bozulmaz regl haftası ama korkun benden hatta beni diskalifiye et geri bir hafta sonra gelirim

28 Ocak Cumartesi

10:00
1 paket form bisküvi, 2 kk peynir,
5 fındık, 1 duble Türk Kahvesi sade

15:00
1 kase yeşil salata, içine 1 sb haşlanmış fasulye, sosuna 1 yk tahin

18:00 3 yk bamya, 1 elma, 1 filtre kahve

20:30 1 kase patlamış mısır

Su; 2 lt

Sporlar ;
40 dk kondisyon bisiklet = 80 puan
45 dk temizlik = 45 puan
13.410 adım = (13×35) + (410×0.03)=467

Toplam puan = 467+45+80 = 592
Saricivcivcikcik

L lisbethsalander00 kuzum ben almayım alana da mani olmayım zamanın çok yaptım onları

Saricivcivcikcik 1. Takımı tanıyamamış arkadaşlar bu oyunlara gelmeyiz
yarışma sonunda bize soracaklar:) 1. takimi nasil bilirdiniz? biz: iyi bilirdik

Haha aynen balım
balim biz evlendiğimizde benim ehliyetim yoktu.esimin bi gun sag kolu kırıldı. bizi ankarada hastaneye götürecek kimse bulamadık. araba var ama brn suremiyorum. esim bu isi halletmemiz lazım dünyanın binbir turlu hali var dedi ve başvurduk.sonra hamile kaldim. o halimle direksiyon sınavını vs gectim. bu sefer de cocuk olunca esim bisey olsa kim götürecek otur artik şoför koltuğuna dedi ve biniş o binis:) 7 yıldır aktif kullanıyorum . insan mecbur olunca herseyi yapabiliyor. kendim panik atak hastasıydim. ona rağmen basardim. sen de yapabilirsin balim güven kendine❤
canımcim benim de doğum günüm 22 nisan:) ben de kendime senin gibi hedef dusundum:) dogum günüme kadar en azindan 70 e yaklaşmak istiyorum

enerjicigim supersin

Ayvayı bende severim. Aldığımda deneyebilirim. Ispanak yemeği bile beni çabuk wc ye çıkarıyor. Çorbasını hiç denemedim. Detokslarda içilebilir.

Kitabın adı; Maddet'ül Hayat (Yaşam Kaynağı) - Mumammed bin Hamza AKŞEMSEDDİN

Aslında bunun daha değerli bir kitabı var fakat henüz bulamadım. Maddet'ül Hayat daha sade ve anlaşılır hali. Alternatif tıp ilgini çekiyorsa denk geldikçe isimlerini yazarım.

Tabiki bende regl olmak üzereyim

Bu sefer iştahımda azalma var çok ilginç, zoraki yiyorum sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…