🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Canım gündüz iki saat aksam da iki saat temizlik yaptım. Onu yazmayı unutmuşum. Toplamda bugün 4 saat temizlik yaptım. Tekrar düzenledim haberiniz olsun
Maşaallah sana, ellerin dert görmesin 😍

Diğer günlerde aynı performansı bekliyoruz ha :)))

26 nisan doğum günüm kendime bir söz verdim 😂 motive ettim en son 12 sene önce 19 nisan da ilk doğumum da 58 kilo idim oraya gelmek hedefim 😒 biraz eksi görürsem kaçamak hakkım derim kuzum da inş bu motivasyonum bozulmaz regl haftası ama korkun benden hatta beni diskalifiye et geri bir hafta sonra gelirim 🤣🤣🤣
Balım regl haftasında tamam azcık kacamakli gidersin az verirsin 😘 normal yani hepimizin şaftı kayıyor regl haftasi:KK70:

Hadi inşallah gelirsin 58e nisanda🤩

Benim de bu hafta regl haftası olacak:KK70: şansa bak :KK70: ama dikkat edicem boşuna sevinmeyin rakibeler :KK12:

28 Ocak Cumartesi

10:00
1 paket form bisküvi, 2 kk peynir,
5 fındık, 1 duble Türk Kahvesi sade

15:00
1 kase yeşil salata, içine 1 sb haşlanmış fasulye, sosuna 1 yk tahin

18:00 3 yk bamya, 1 elma, 1 filtre kahve

20:30 1 kase patlamış mısır

Su; 2 lt

Sporlar ;
40 dk kondisyon bisiklet = 80 puan
45 dk temizlik = 45 puan
13.410 adım = (13×35) + (410×0.03)=467

Toplam puan = 467+45+80 = 592
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Balım afiyet olsun ama bu diyetisyen menüsünden bayağı az değil mi bana mı öyle geldi:KK43: bir de bu spora o menü :KK43: dikkat et Balım kendine 💚
Spor da çok güzel😍 unutmadan not aliyim 592 592 592:KK70:
yarışma sonunda bize soracaklar:) 1. takimi nasil bilirdiniz? biz: iyi bilirdik🤣🤣

balim biz evlendiğimizde benim ehliyetim yoktu.esimin bi gun sag kolu kırıldı. bizi ankarada hastaneye götürecek kimse bulamadık. araba var ama brn suremiyorum. esim bu isi halletmemiz lazım dünyanın binbir turlu hali var dedi ve başvurduk.sonra hamile kaldim. o halimle direksiyon sınavını vs gectim. bu sefer de cocuk olunca esim bisey olsa kim götürecek otur artik şoför koltuğuna dedi ve biniş o binis:) 7 yıldır aktif kullanıyorum . insan mecbur olunca herseyi yapabiliyor. kendim panik atak hastasıydim. ona rağmen basardim. sen de yapabilirsin balim güven kendine❤

canımcim benim de doğum günüm 22 nisan:) ben de kendime senin gibi hedef dusundum:) dogum günüme kadar en azindan 70 e yaklaşmak istiyorum:KK66:
Ayy ne guzel😍 çok haklısın lisbetim mecbur kalmak gerekiyor bazen. İnşallah ben de aktif kullananlar tarafına gecerim artık
kizlar cok sukur evimdeyim:) enerji_kusagi enerji_kusagi ve dediğim gibi regl oldum :KK70: sira sende balim😊😊
Ben de ben de olcam😂
civcivim civcivim gece geldik sabah tartildim:)

Kilo bildirimi:
Gecen hafta:84.9
guncel:83.9
Fark: -1 kg

orda geçirdiğim bir haftaya ve regl dönemine girmeme rağmen 1 kilo eksi görebildiğim için kendimi kutluyorum🥰🥰
Al işte gördün mu🤩🤩🤩 tebrik ediyorum lisbetim bence de tüm şartlara rağmen çok iyi ❤️

X