🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Gunun raporunu atiyorum:)

28 ocak cumartesi:
11:00-- 2 yumurta beyazindan omlet+yesillik+3 galeta +1 bardak tarçınlı sut

14:00--1 elma+10 badem+sade soda

19:00--firinda karnibahar+yogurt+sogan salatasi+turp+kis salatasi

spor yok ama çarşıda gezdik 3000 adim

Oh bee çörek mörek yok :rolleyes:

Kaçamaksız mis gibi bir menü, afiyet olsun canım :)

Anlaşıldı, ben senin yerinede yürüyüp grup ortalamasını artıracam inşaallah :KK70:

İnstegram da ayva moda üç adet buldum ama tartıya yakın yapayım diyorum hiç denk geldiniz mi akşamı ayva ile geçiriyoruz rendeleyip yoğurtlu
Onu hiç bilmiyorum canım, ilk defa senden duydum. Ben eski kitaplar falan okuyorum. Yakın zamanda Akşemseddin'in kitabını okudum, orada bağırsağı temizlemek ve boşaltmak için ıspanak çorbası içilmesini söylüyordu.
Akşemseddin, Fatih Sultan Mehmet'in hocası, kanseri ve mikropları ilk tanımlayan tabip ve alim. Vardır bir bildiği.

Onu hiç bilmiyorum canım, ilk defa senden duydum. Ben eski kitaplar falan okuyorum. Yakın zamanda Akşemseddin'in kitabını okudum, orada bağırsağı temizlemek ve boşaltmak için ıspanak çorbası içilmesini söylüyordu.
Akşemseddin, Fatih Sultan Mehmet'in hocası, kanseri ve mikropları ilk tanımlayan tabip ve alim. Vardır bir bildiği.
Aaa ıspanak çorbası çok mantıklı ben de aynı yemeklerden bikmistim ıspanak alınca yapayım sıcak sıcak iyi gider 😍 hiç yapmadım daha önce ama ictim cok

Şimdi nasılsın canım geçti mi hastalık tamamen:KK43:

Artik ortiyiz hayirli olsun :KK19:
Sen içindeki sesi dinleme evi süpür leslie yap alyam senam :KK70:
iyiyim sukur.
Geçmiş olsun balım, şimdi daha iyisin ama di mi?
Kabızlık için kimyonu şiddetle tavsiye ederim. Tohumu veya tozunu 1/2 tk su ile yut. Aç tok farketmez. Bağırsağı çabuk boşaltır, şişkinliği alır. Doğal bir bağırsak düzenleyicidir.

Evet aynı gruptaymışız :)) Rakipler işe koyuldu bileee 😨
simdi iyiyim sukur. kimyonu deneyecegim.

Menü

13/30 kahvaltı mantarlı omlet. Bir kibrit kutusu peynir. Bir dilim ekmek

16 da ara
Türk kahvesi sütlü bir fincan şekersiz. Üç adet gün kurusu 7/8 adet fıstık
Bir çay bardağı sporcu sütünden içtim protein yüksek deniliyor ama emin değilim🙈

Akşam yemeği
18/30 bir küçük kase yoğurt
3 adet tavuk baget ve karnabahar haşlama ikisini aynı suda haşlayıp bol karabiber attım sallamasyon oldu ama bugün böyle bitsin

Su tamam sporları yatmadan bildireyim. Birde bir kahve yada Yeşilçay yapar gibiyim 🙈
Balım afiyet olsun çok iyi menü🤩
Leslie 5*61= 305 puan
Temizlik = 25 dakika *1= 25 puan

Toplam adım 8000 ama onlar nasıl hesaplarız bilemedim 25 dakika da market falan ev içi boş boş yürümem sanırım

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik kuzum yürümeyi bir hesaplayamadım

Yemekten sonra da 17 dakika bir Leslie attım 🤣 bizim grup ilk gün şeysi yarın full yatmam inş
Benim saat az hesaplıyor Leslie yi bu kadar değildir kalori yakımı umarım 😞🙈
Canim öncelikle 17 dk yemekten sonra attığın leslie 60 dakikaya dahil mi değil mi?

Biz enercimle zaten leslie 5 mil 10 bin adıma denk geliyor diye yürüyüşü ve leslieyi denk gelecek şekilde puanladik.
Saatin temizlik leslie bunları yaparken hep kolunda miydi?
Eger öyleyse istersen direkt adımını puanlayalim çünkü hepsini puanlamis oluyoruz öyle.

Ya da leslie+temizlik+ market yuruyusu seklinde ayrı ayrı hesaplayıp topla adımı hiç karistirma😬 iki seçenekten birisi canim

Benim telefonda az sayiyor bu kalori cok dusuk imkansiz bu kadar yakmis olman canim.
Canım Spor olarak neler yapacağız. Ben bugün baya yürüdüm başka bi spor yapamadım. Yürümek sayılır mı ?
Canim ilk sayfaya puan Listesi yazdık. Oraya bi gözat. İstediğin sporu yapabilirsin her şeyin puanı var.
Tabiki yürümek de sayılır o sporlarin şahı:KK70:
Gunun raporunu atiyorum:)

28 ocak cumartesi:
11:00-- 2 yumurta beyazindan omlet+yesillik+3 galeta +1 bardak tarçınlı sut

14:00--1 elma+10 badem+sade soda

19:00--firinda karnibahar+yogurt+sogan salatasi+turp+kis salatasi

spor yok ama çarşıda gezdik 3000 adim

Afiyet olsun canım menü çok güzel, yolcu olduğun halde spor da iyi bence

Canim öncelikle 17 dk yemekten sonra attığın leslie 60 dakikaya dahil mi değil mi?

Biz enercimle zaten leslie 5 mil 10 bin adıma denk geliyor diye yürüyüşü ve leslieyi denk gelecek şekilde puanladik.
Eger öyleyse istersen direkt adımını puanlayalim çünkü hepsini puanlamis oluyoruz öyle.

Ya da leslie+temizlik+ market yuruyusu seklinde ayrı ayrı hesaplayıp topla adımı hiç karistirma😬 iki seçenekten birisi canim

Benim telefonda az sayiyor bu kalori cok dusuk imkansiz bu kadar yakmis olman canim.

Canim ilk sayfaya puan Listesi yazdık. Oraya bi gözat. İstediğin sporu yapabilirsin her şeyin puanı var.

Evet kuzum dahil yani toplam 61 dakika Leslie yaptım.

Grup başkanım sensin nasıl istersen öyle puanla 😂🤣 matematikten hep nefret etmişimdir 🤪☺️

Yürüdüm 3bin 500 adım attım. Bin adım 35 puan . 3×35 = 105 . 105+18 ( 500 adım) = 123 ve iki saat gündüz 2 saat aksam ev temizliği 240 puan toplamda 363 puana ulaştım. bugünlük.
Bugunumun menüsü
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim .tam buğday ve tahin pekmez
Öğlen 12 30 türk kahvesi iki adet hurma
Akşam 18 00 100gr et döner. Yanında da soğan sovus ve salata
Akşam 20:30 soda
3.500 adım yürüyüş ve baya su içtim. Herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum.♥️

Son düzenleme:
Ben instegram da gördüm canım YouTube’a da da yazınca popüler bir diyetisyen çıkarmış çıkıyor denemedim zaten ama ayvayı severim 🥰

Ispanak çorbasını bende yeni duydum kesinlikle deneyeyim ben meraklıyım alternatif tıbba da sakıncası yoksa kitabın tam ismini atar mısın 🙏🙏

İyi yolculuklar 👋 bıraktın mı arkanda haşhaşlı çörekleri 😍😂
ahah ben zihnen biraktim ama 3 tane verdiler yanımıza 😃😃ama filtre kahvemi içip keyfime bakacagim:)
Hayırlı yolculuklar fıstık, Sağ salim dönün inşaallah, bizi habersiz bırakma 😘
tesekkur ederim balim ❤fırsat buldukça yazacagim:)
Oh bee çörek mörek yok :rolleyes:

Kaçamaksız mis gibi bir menü, afiyet olsun canım :)

Anlaşıldı, ben senin yerinede yürüyüp grup ortalamasını artıracam inşaallah :KK70:
enerji_kusagi enerji_kusagi mükemmel bir ekip arkadasisin❤evime donunce inşALLAH takima daha çok katkı sağlayacağım💪💪
Bana ilham verdin, gidip biraz kondisyon bisiklete bineyim, aylardır yatıyor :)
Enerjicigim helal olsun diyor önünde saygıyla egiliyorum:)

tesekkur ederim Civcivim :) rakip takımdan olmana rağmen beni motive ederek fair play oynadigin icin de ayrıca teşekkür ederim balım:)

Evet kuzum dahil yani toplam 61 dakika Leslie yaptım.

Grup başkanım sensin nasıl istersen öyle puanla 😂🤣 matematikten hep nefret etmişimdir 🤪☺️
Tamam canim bakiyim simdi😁
Yürüdüm 3bin 500 adım attım. Bin adım 35 puan . 3×35 = 105 . 105+18 ( 500 adım) = 123 ve iki saat d ev temizliği 120 puan toplamda 243 puan bugünlük.
Bugunumun menüsü
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim .tam buğday ve tahin pekmez
Öğlen 12 30 türk kahvesi iki adet hurma
Akşam 18 00 100gr et döner. Yanında da soğan sovus ve salata
Akşam 20:30 soda
3.500 adım yürüyüş ve baya su içtim. Herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum.♥️
Afiyet olsun balım🤩 menü de adımlar da çok güzel❤️

1. Gün spor puanim:

Leslie 35 dk×5=175 puan
2 Saat temizlik= 120 puan
Demin evin içinde turladım yukardakiler hariç 3254 adım oldu= 113 puan
Toplam puan: 408

İnş bi yerde yanlışlık yapmamisimdir birazdan kontrol edeyim tekrar.
bizim takımın kizlari bunlar neler yapiyor 😄😄yarin beni cok is bekliyo evde onlari yaparken puan yapmam sart ve farz oldu😄😄
Cok yoruldum ya buzluk nedense catlamaya başladı iç taraftarı buz tutmaya başladı. Servis 2 gün fişini çekin yeniden çalıştırın dedi. Buzdolabını, buzlugu boşalttım, balkona tasidim çok yoruldum :silah:
gecmis olsun Civcivim inşALLAH düzelir ❤

Rica ederim rakibem:KK60:
Yola kacamaksiz devam etmen beni bi tık kırsa da napalım:KK70:
balim icjn rahat edecekse odul günümde ve dun kaçamağın alasını yaptim🤣🤣bu arada regl olmak üzereyim o yuzden sanirim bu kadar yeme isteği artti🤣bi de detoks suyu bitti ya bu listede hayatımdan tarcin cikti tatli isteği geldi 😄😄

X