🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Haşhalı da ımm çok severim of diyet yapmak çok zor ya bende bugün menü yazmaya utanıyorum spor yapacağım ama çünkü yarışa girdim
Delta sen benimle aynı gruptasin tamam dün bazi hatalar yapılmış belli ki bugün artık dengele bak grubu tehlikeye atma fururum he kazanalım hep beraber kaçamak yaparız

Haşhalı da ımm çok severim of diyet yapmak çok zor ya bende bugün menü yazmaya utanıyorum spor yapacağım ama çünkü yarışa girdim
Of haşhaşlı yenmez mi ya buzdolabına gidip koklayım hashaş aylardır bekliyor gözleme yapmamı yarıştan sonra ödül için yapalım

Delta sen benimle aynı gruptasin tamam dün bazi hatalar yapılmış belli ki bugün artık dengele bak grubu tehlikeye atma fururum he kazanalım hep beraber kaçamak yaparız
Tamam elimdeki her şeyi kenara bıraktım bisiklet yoga ve yürüyüş gibi hedeflerim var akşam ve yarın diyete de dikkat edeceğim

Allah seni napmasin hiç güleceğim yoktu soğuktan akıllı saatin aklı kaldı mı acaba
Off ben de telefonumu sürekli saçma sapan bi yerlere koyup unutuyorum bir de sessizde
Seni rakip gören bir kızçen olup saçma sapan yerlere kişisel eşyaları saklayınca aklına ben geleyim radar var gibi çocukta bozulmamış ama şarjı bitmişti

Civcivim, rakibem, Lisbetimi yoldan çıkaramana müsaade edemicem
Lütfen çörekleri börekleri kendi grubunuza yediriniz

Vay be, kaderde seninle karşı tarafta olmak da varmış

iyiyim canim. hastslik kabizlik derken epey bir zaman ugrayamadim.

bu arada takim arkadasi olmusuk
Geçmiş olsun balım, şimdi daha iyisin ama di mi?
Kabızlık için kimyonu şiddetle tavsiye ederim. Tohumu veya tozunu 1/2 tk su ile yut. Aç tok farketmez. Bağırsağı çabuk boşaltır, şişkinliği alır. Doğal bir bağırsak düzenleyicidir.

Evet aynı gruptaymışız :)) Rakipler işe koyuldu bileee

Merhaba, aramıza hoşgeldiniz

Hatalar insanlara mahsustur deyip ben bu hafta Deltaya toleranslı olmaya karar verdim
Pizza, çikolata falan yerse görmezlikten gelicem

Of haşhaşlı yenmez mi ya buzdolabına gidip koklayım hashaş aylardır bekliyor gözleme yapmamı yarıştan sonra ödül için yapalım
Bi an bu mesajı ben yazdım sandım ha

Benimde dolapta haşhaş vardı, aylarca bekledi, beklerken bozulacak diye buzluğa attımda kurtuldum

Ödül olarak hangimiz yicek acaba merak ettim

Seni rakip gören bir kızçen olup saçma sapan yerlere kişisel eşyaları saklayınca aklına ben geleyim radar var gibi çocukta bozulmamış ama şarjı bitmişti
Balım Civcivi mi rakip görüyorsun, aynı grupta değil misiniz Bi listeye bakim benimde kafam karıştı

korkun bizden geliyorrrrrr birinci grup

ahahah Civcivim yarışma başlayınca içinden başka bi civciv cikti:) gece cikacahiz yola buyuk ihtimal verir ama ben yemem:)
Ben bi çıkıyorum kızlar gelirim
Benimle aynı grupta olanlar kendinize hakim olun kaçamak yapman guzuumm

Rakip grup siz de boş durman baklavalar böreklerin boynu bükük kalmasın hadi bakalım
ahaha Civciv ya:)

Ben bi çıkıyorum kızlar gelirim
Benimle aynı grupta olanlar kendinize hakim olun kaçamak yapman guzuumm

Rakip grup siz de boş durman baklavalar böreklerin boynu bükük kalmasın hadi bakalım
Kuzum bol hareketler Leslie 40 dakika bitti bir market yaptım geldim üzerine
Çocuklara kek koydum fırına nefsimi sonuna kadar taciz edip yenilmeyeceğim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…