🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Hatırlamadım ki salladım balım
Off evet çok stresliydi hele en sondaki oyun süreliydi tam prensesin pembe elbisesini ucundan görüyorum sürem bitiyor kurtaramadan vay be şu prenses kadar değerli olamadık
Aferin iyi sallamışsın, 20 bin deseydin yine inanacaktım

1. Grup
Saricivcivcikcik
A Alyasena
asliogretmen
D Deltavealfa
FitVenus

2.Grup
enerji_kusagi
melisa-
L lisbethsalander00
Humakaser
Alp_BuRc

Kızlar yarışma bugün başlıyor

Lütfen sporlarınızı puanlariyla birlikte menülerinizin altına (beni etiketlerseniz işimi kolaylastirmis olursunuz) yazın. İlk sayfada ayrıntısıyla puan listesini paylaştım. Anlamadığınız bir şey olursa sorarsınız.

Yarisma; cumartesi, pazar, pazartesi, salı, çarşamba günleri olacaktır. Perşembe günü dinlenme günü olacak, spor yapıp yapmamak size kalmış ama perşembe günü yapılan sporlar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

Bu hafta, günde en az 1 kez sayfaya ugramanizi rica ediyorum. Birbirimizi motive etmemiz için bu şart, yoğun olan arkadaşları her zaman idare ederiz onda problem yok

Grupları tamamen karışık yaptım haksızlık olmaması adına. Bir baştan bir sondan seçtim kisileri.

İyi olan kazansın ayaklara kuvvet

Dipnot: Bu hafta kaçamak yapmanızı tavsiye etmem. Çünkü cuma günü kilo bildirimlerinde de yüzde belirticez. 2 grup kilo yüzdeleriyle de kapışacak ona göre cuma gunu zaten yüzdeleri hatirlaticam siz spora konsantre olun

Merhabalar, uzun suredir fazla kilolarimla ugrasiyorum, bir alip bir veriyorum. Hamilelik ve dogum sonrasi kilolarimdan uzun sure kurtulamiyorum. Istikrar problemim var. Biri 6 yasinda biri 6 bucuk aylik iki cocugum var. Yasim 37, boyum 161 cm civari, kilom bu sabah ac karnina 76.9 du. Son 10 yilda en dusuk kilom 60 oldu. Doguma 86 kg la girdim bu yaz. Emziriyorum. Hedefim once 70, sonra 60 kg olmak temmuza Kadar. Su an calismiyorum.

Memnun oldum ben de 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok beraber başarırız inşallah hedefimizi
Geçici listeye ekliyorum

Hadi bakalım bol eksilere mal olsun bize hayırlısıyla

yarışma çıktı aklımdan dip köşe ev süpüreyim dedim hareket olsun birde Leslie atarsam güzel olur ama hava uyuma havası yorgan altına girip

Hoşgeldiniz emzirdiğiniz için daha hızlı ulaşırsınız inş hedeflerinize

iyiyim canim. hastslik kabizlik derken epey bir zaman ugrayamadim.

bu arada takim arkadasi olmusuk
Şimdi nasılsın canım geçti mi hastalık tamamen
Hadi bakalım bol eksilere mal olsun bize hayırlısıyla

yarışma çıktı aklımdan dip köşe ev süpüreyim dedim hareket olsun birde Leslie atarsam güzel olur ama hava uyuma havası yorgan altına girip
Artik ortiyiz hayirli olsun
Sen içindeki sesi dinleme evi süpür leslie yap alyam senam

Haşhalı da ımm çok severim of diyet yapmak çok zor ya bende bugün menü yazmaya utanıyorum spor yapacağım ama çünkü yarışa girdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…