🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kız 10 bini nasıl hatırladın valla helal olsun

Ben bi mantarları ve prensesi hatırlıyorum. Birde dev gibi oluyordu, sonra hızlandırma oluyordu.. Birde zor bir uçurum vardı hep düşüyordum oradan

Puandan başka her bi şeyi hatırladım he, o sıralar sayılarla aram iyi değildi galiba

Evine hoşgeldin canım

Of, o kadar zor mu geçti haftan
İnşaallah en kötü sabit çıkarsın o zaman, sabah ola hayrola

Valla alet edevat her şeyi hazırla, yarışma çetin geçecek gibi :))

Spor yarışı başladı mı
30 dk bisiklet
15 dk yoga
Hayır canım yarin.
Sporlarını yazarken yanlarına puanlarını da yazarsin canım
Hatırlamadım ki salladım balım
Off evet çok stresliydi hele en sondaki oyun süreliydi tam prensesin pembe elbisesini ucundan görüyorum sürem bitiyor kurtaramadan vay be şu prenses kadar değerli olamadık

Hayırlı sabahlar canlarım. Dünkü menümü yazmayı unutmusum.
Sabah 10:00 elma suyu iki adet hurma tahinli pekmez . Tam buğday ekmeği.
Öğlen 14:00 türk kahvesi
Akşam 18:00 ıspanaklı yumurta yoğurt ve turşu.
Günüm bu şekilde bitti misafirliğe gittik bir tabak pastalari borekleri geri çevirdim hiç pisman değilim

Günün Raporunu Atıyorum :)

27.01.2023--6.Hafta--46.Gün--Yeni Liste-6.Gün
11:00--Smoothie yanında 3 adet çubuk galeta ve 1 buyuk dılım kaşar

14:30--Sütlü türk kahvesi+10 Badem 10 Fındık+sade Soda

Akşam yemeğinden önce 1saat 10 dk yürüyüş

19:00-- Koca bır tabak yeşil salata içine haşlanmış 5 yk kuskus + 8 yk h. yeşil mercimek + kırmızı pancar + sırke + lımon + 10ar adet cığ badem + fındık yanında 1 buyuk kupa sebze çorbası bol baharatlı
+ 1 tane haşhaşlı çörek

Kızlar yürüşten geldim ki görümcem haşhaşlı çörek yapmış ..kendimle çok savaştım biraz dayandım ama malesef yenildim ve yedim Evime dönüp kendi düzenime dönmeyi istiyorum artık . kalabalıkte diyetimi sürdürürken çok zorlandım .Sürekli bişeyler yapılıp yeniliyo ve yemediğim zaman sürekli evde yapılır dıyet vs dıye mobinge maruz kaldım .Gerçekten zorlandım. Bugun eve dönecegiz inşALLAH gece yola cıkıyoruz . Yarından itibaren sıfır kaçamakla yoluma devam etmem lazım. gözünüz benim üzerimde olsun :)

Canımcıgım keke kadar menun çok guzelmıs kekin oldugu yere sade turk kahvesi+hurma ya da kuru kayısı ve sade soda öneriyorum :)

Canım seni iraden ve azminden dolayı ayakta alkışlıyorum helal olsun

Maşaallah balım, bir kahveyi hak ettin, inşaallah bende birazdan tamamlayacağım :)))

Enişte bey refakat etmeye devam ediyor mu :)
Teşekkür ederim enerjiciğim :) yok balım ne refakati :)ilk çıktıgımızda da eve gelince diyoki iyi oldu acık havada oturdum geldim hiç teklif bile etmiyorum ona kendim kafama göre cıkıp geliyorum

Civciv--
Geçen hafta: 70.9
Bugün: 70.4
Fark: -500 gr
--------------------
melisa--
başlangıç: 67.4
güncel: 66.6
fark: 800 gram
------------------
deltavealfa--
Geçen hafta: 74.7
Bugün: 74.5
Fark: -200 gr
-------------------
BuRc --

gecen hafta 70.00
bu hafta 69.7
fark 300 gram
yuzde 0.428
---------------------
Alyasena--
Gecen hafta: 71.6
Güncel:70.9
Fark--700
-----------------
enerji_kusagi--

Geçen Cuma 72.0
Bu Cuma 71.1
Fark: - 900
-------------------
Humakaser
gecen hafta:57.500
guncel:56.800
fark :700

Saricivcivcikcik şöyle bir toparlama yaptım . guncelledin mi bilmiyorum ama :)

Afiyet olsun ve tebrikler hümam maşallah azmine
Gunaydinlar:) kizlar esimin ablasında bi tarti varmis bi deneyeyim dedim sabit ciktim . moralim bozuldu ama eve gidip kendi tartimda ufak da olsa eksi gorme umuduyla yaşıyorum
Şimdi bi espri yapcam görümce tartısı işte ne bekliyorsun dicem ama demiyorum

Balım sen moralini bozma sabitsen de bugün eksi olacaksin
Lisbetim balım sen de insansın kendine sakın yüklenme tabi ki yicektin orda tüm aile keyif yaparken sen diyeti dusunemezdin. Hem de haşhaşlı yerken(kendisi favori coregimdir)..

Tamam dün bitti gitti zaten yuruyusunle yine kalori açığı oluşturdun bence sıkıntı yok.

Amaaa bugünden itibaren menülerin mercek altında dün dündür bugün bugündür hadi bakalım

Kesinlikle civcivim didikle menülerimi :) bugun kaçamaksız bu evden cıkmam lazım artık

Yaaa lisbetim cook teşekkür ederim ellerine sağlık
Ama beni alıştırıyorsun bak her hafta seni etiketlicem böyle giderse yetiş bacı diye

Balım birkaci gözümden kaçmış simdi düzelttim

Yaaa lisbetim cook teşekkür ederim ellerine sağlık
Ama beni alıştırıyorsun bak her hafta seni etiketlicem böyle giderse yetiş bacı diye

Balım birkaci gözümden kaçmış simdi düzelttim
Hiç sıkıntı değil balım oturdugum yerden bes dk da hallediyorum :) herseyı sen yapıp yorulma :)ufak bı katkı olsun ekibimize :)

Teşekkür ederim canım sayenizde

Sudansebep
Geçen hafta: 66.9
Güncel: 66.7
Fark: 200
Kendim ekleniyim hemen. Bu arada ben dikkat ettiğimde de yediğimde de gram gram veriyorm bu nasıl oluyor bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…