🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

gün menüsü cuma

Sabah bir yumurta kızartması bir dilim ekmek göbek marul ekledim bu kez limonlu bir orta dilim de peynir.

Öğlen dünden haşlama türlü vardı onu yedim.
Bir nescafe bir Türk kahvesi sütlü

Çocukları sınemaya götürdüm rafadan tayfa fastfood yaptılar tebrik alabilirim 6/7 patates yedim sadece onlardan menü almadım kendime

Zencefilli portakal suyu içtim onlar sinemada iken 1.5 saatte yürüdüm avm de spor yerine sayarsak oturmadan.
Şuan aç hissetmiyorum biraz kuruyemiş ve kefir içerim içemezsem de yazarım düzeltme de günü kapatıyorum.

Su eksik tamamlayacağım

1 saat 10 dk yürüdüm geldim . bugun de gorev tamam:)
Maşallah canim
Afiyet olsun canım fast food gerçekten büyük sınav tebrik ediyorum kokusu benim bile burnuma geldi
Spor da çok güzel

27 Ocak Cuma Menüm
Sabah 09.00 yarım simit, zeytin salatası (zeytin, domates, biber, zeytinyağı,limon), roka, 1 dilim peynir çay

Öğlen 14.00 2 dilim kek, filtre kahve(keki dün gece resmen aserdim tokanmayin)

Akşam 18.30 2 kaşık mercimekli bulgur pilavı, 1 kase kıtır salata çok az yağlı (domates, roka, 4 tane diyet bisküvi zeytinyağı, limon, maydanoz) sonngulen balimin tarifi yıllar sonra yapabildim şükür

Spor yok
Su; az içtim Su an farkettim uyuyana kadar içerim.

Ay tablo harika eline sağlık ayrıca temizliğin olması çok iyi atlar zıplar etrafı cifler mario gibi puanları toplarım bence

Gozunaydin canım oo herkesin maşallahı var hadi bakalim heyecanlandim
Ay tablo harika eline sağlık ayrıca temizliğin olması çok iyi atlar zıplar etrafı cifler mario gibi puanları toplarım bence
Ne demek
Aynen canım ben de temizlik yaparken kan ter içinde kalıyorum bazen spora halim bile kalmiyor
Tabi spor kadar kalori yaktirmiyor olabilir ondan puanı düşük zaten, ama olsun Mario da tek tek topluyordu sonunda 10bin oluyordu

Spor yok ama gerçekten totom yer görmedi bugün yani habire ayakta koşturur haldeydim yazmayı unutmuşum.

26 Ocak Cuma

10:00 2 galeta, 6 badem, 1/4 ayva,
1 filtre kahve

12:30 1 kase çorba, 1 galeta

15:30 4 adet kinoalı form bisküvi,
1 duble Türk Kahvesi

18:00 1 tabak dolusu bamya yemeği

21:00 1 kase patlamış mısır

Su; 1,5 lt daha içerim
Spor; 10.575 adım

Oow, Super Mario seni

İşte balım biz ona kısaca 'hunharca temizlik' diyoruz

Hele geçen yıl spor olsun diye bi hortum takıp evlerimizi yıkamadığımız kaldı civcivimle

Spor yarışı başladı mı
30 dk bisiklet
15 dk yoga
Canım böyle yazmıştı Civciv, yarın başlıyoruz.

Bugün de güzel spor yapmışsın, artık yarın Allah ne verdiyse :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…