🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Gozunaydin canım☺️ oo herkesin maşallahı var hadi bakalim :KK73: heyecanlandim:rolleyes:

Ne demek💚
Aynen canım ben de temizlik yaparken kan ter içinde kalıyorum bazen spora halim bile kalmiyor😁
Tabi spor kadar kalori yaktirmiyor olabilir ondan puanı düşük zaten, ama olsun Mario da tek tek topluyordu sonunda 10bin oluyordu :KK70: :KK70:
Kız 10 bini nasıl hatırladın valla helal olsun :KK70:

Ben bi mantarları ve prensesi hatırlıyorum. Birde dev gibi oluyordu, sonra hızlandırma oluyordu.. Birde zor bir uçurum vardı hep düşüyordum oradan :KK70:

Puandan başka her bi şeyi hatırladım he, o sıralar sayılarla aram iyi değildi galiba :KK70:

Kızlar ben bugün evime geldim ama sabah tartılamadğım için yarın tartılcam, almamışımdır inşallah da vermesem de olur gibi bir haftadan çıktım resmen. Saatimi şarja takıyorum veee yarışmaya hazırlanıyorum hemen:spor:
Evine hoşgeldin canım 😍

Of, o kadar zor mu geçti haftan :KK17:
İnşaallah en kötü sabit çıkarsın o zaman, sabah ola hayrola 🙏

Valla alet edevat her şeyi hazırla, yarışma çetin geçecek gibi :))

Spor yarışı başladı mı
30 dk bisiklet
15 dk yoga 🧘🏼‍♀️
Hayır canım yarin.
Sporlarını yazarken yanlarına puanlarını da yazarsin canım
Kız 10 bini nasıl hatırladın valla helal olsun :KK70:

Ben bi mantarları ve prensesi hatırlıyorum. Birde dev gibi oluyordu, sonra hızlandırma oluyordu.. Birde zor bir uçurum vardı hep düşüyordum oradan :KK70:

Puandan başka her bi şeyi hatırladım he, o sıralar sayılarla aram iyi değildi galiba :KK70:
Hatırlamadım ki salladım balım :KK70: :KK70:
Off evet çok stresliydi hele en sondaki oyun süreliydi tam prensesin pembe elbisesini ucundan görüyorum sürem bitiyor kurtaramadan:KK70: vay be şu prenses kadar değerli olamadık :KK70:

Hayırlı sabahlar canlarım. Dünkü menümü yazmayı unutmusum.
Sabah 10:00 elma suyu iki adet hurma tahinli pekmez . Tam buğday ekmeği.
Öğlen 14:00 türk kahvesi
Akşam 18:00 ıspanaklı yumurta yoğurt ve turşu.
Günüm bu şekilde bitti misafirliğe gittik bir tabak pastalari borekleri geri çevirdim hiç pisman değilim ♥️♥️♥️

Günün Raporunu Atıyorum :)

27.01.2023--6.Hafta--46.Gün--Yeni Liste-6.Gün
11:00--Smoothie yanında 3 adet çubuk galeta ve 1 buyuk dılım kaşar

14:30--Sütlü türk kahvesi+10 Badem 10 Fındık+sade Soda

Akşam yemeğinden önce 1saat 10 dk yürüyüş

19:00-- Koca bır tabak yeşil salata içine haşlanmış 5 yk kuskus + 8 yk h. yeşil mercimek + kırmızı pancar + sırke + lımon + 10ar adet cığ badem + fındık yanında 1 buyuk kupa sebze çorbası bol baharatlı
+ 1 tane haşhaşlı çörek :KK43:

Kızlar yürüşten geldim ki görümcem haşhaşlı çörek yapmış ..kendimle çok savaştım biraz dayandım ama malesef yenildim ve yedim :KK43: Evime dönüp kendi düzenime dönmeyi istiyorum artık . kalabalıkte diyetimi sürdürürken çok zorlandım .Sürekli bişeyler yapılıp yeniliyo ve yemediğim zaman sürekli evde yapılır dıyet vs dıye mobinge maruz kaldım .Gerçekten zorlandım. Bugun eve dönecegiz inşALLAH gece yola cıkıyoruz . Yarından itibaren sıfır kaçamakla yoluma devam etmem lazım. gözünüz benim üzerimde olsun :)

Selam
Yeni menüm ile geldim yorumlara açığım 😅
11:00
1 dilim peynir
5 zeytin
1 dilim yumurtalı ekmek
Domates yeşillik

14:00
1 büyük kase tavuklu salata

14:30
Sütlü kahve

17:00
1 parça kek

18:00
3 kanat
2 kaşık bulgur
1 bardak ayran ve brokolili salata

Şimdi akşam yemeğini yedim bir kiraz sapı çayı yaptım ama geceden korkuyorum gece ne olur ne olmaz diye 1 ayran daha mı içsem

25 dk yoga 🧘🏼‍♀️
Canımcıgım keke kadar menun çok guzelmıs :KK200:kekin oldugu yere sade turk kahvesi+hurma ya da kuru kayısı ve sade soda öneriyorum :)

Günüm bu şekilde bitti misafirliğe gittik bir tabak pastalari borekleri geri çevirdim hiç pisman değilim ♥️♥️♥️
Canım seni iraden ve azminden dolayı ayakta alkışlıyorum helal olsun :KK9: :KK9: :KK9:

Maşaallah balım, bir kahveyi hak ettin, inşaallah bende birazdan tamamlayacağım :)))

Enişte bey refakat etmeye devam ediyor mu :)
Teşekkür ederim enerjiciğim :) yok balım ne refakati :)ilk çıktıgımızda da eve gelince diyoki:KK70: iyi oldu acık havada oturdum geldim :KK70::KK70: hiç teklif bile etmiyorum ona kendim kafama göre cıkıp geliyorum :KK70::KK70:

Civciv--
Geçen hafta: 70.9
Bugün: 70.4
Fark: -500 gr
--------------------
melisa--
başlangıç: 67.4
güncel: 66.6
fark: 800 gram
------------------
deltavealfa--
Geçen hafta: 74.7
Bugün: 74.5
Fark: -200 gr
-------------------
BuRc --

gecen hafta 70.00
bu hafta 69.7
fark 300 gram
yuzde 0.428
---------------------
Alyasena--
Gecen hafta: 71.6
Güncel:70.9
Fark--700
-----------------
enerji_kusagi--

Geçen Cuma 72.0
Bu Cuma 71.1
Fark: - 900
-------------------
Humakaser
gecen hafta:57.500
guncel:56.800
fark :700

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik şöyle bir toparlama yaptım . guncelledin mi bilmiyorum ama :)

Afiyet olsun ve tebrikler hümam🤩 maşallah azmine💚💚💚
Gunaydinlar:) kizlar esimin ablasında bi tarti varmis bi deneyeyim dedim sabit ciktim . moralim bozuldu ama eve gidip kendi tartimda ufak da olsa eksi gorme umuduyla yaşıyorum:KK70:
Şimdi bi espri yapcam görümce tartısı işte ne bekliyorsun dicem ama:KK70: :olamaz: demiyorum:KK70:

Balım sen moralini bozma sabitsen de bugün eksi olacaksin💚
Günün Raporunu Atıyorum :)

27.01.2023--6.Hafta--46.Gün--Yeni Liste-6.Gün
11:00--Smoothie yanında 3 adet çubuk galeta ve 1 buyuk dılım kaşar

14:30--Sütlü türk kahvesi+10 Badem 10 Fındık+sade Soda

Akşam yemeğinden önce 1saat 10 dk yürüyüş

19:00-- Koca bır tabak yeşil salata içine haşlanmış 5 yk kuskus + 8 yk h. yeşil mercimek + kırmızı pancar + sırke + lımon + 10ar adet cığ badem + fındık yanında 1 buyuk kupa sebze çorbası bol baharatlı
+ 1 tane haşhaşlı çörek :KK43:

Kızlar yürüşten geldim ki görümcem haşhaşlı çörek yapmış ..kendimle çok savaştım biraz dayandım ama malesef yenildim ve yedim :KK43: Evime dönüp kendi düzenime dönmeyi istiyorum artık . kalabalıkte diyetimi sürdürürken çok zorlandım .Sürekli bişeyler yapılıp yeniliyo ve yemediğim zaman sürekli evde yapılır dıyet vs dıye mobinge maruz kaldım .Gerçekten zorlandım. Bugun eve dönecegiz inşALLAH gece yola cıkıyoruz . Yarından itibaren sıfır kaçamakla yoluma devam etmem lazım. gözünüz benim üzerimde olsun :)
Lisbetim balım sen de insansın kendine sakın yüklenme💚 tabi ki yicektin orda tüm aile keyif yaparken sen diyeti dusunemezdin. Hem de haşhaşlı yerken(kendisi favori coregimdir:KK70:)..

Tamam dün bitti gitti zaten yuruyusunle yine kalori açığı oluşturdun bence sıkıntı yok.

Amaaa bugünden itibaren menülerin mercek altında dün dündür bugün bugündür hadi bakalım :sopa:

Şimdi bi espri yapcam görümce tartısı işte ne bekliyorsun dicem ama:KK70: :olamaz: demiyorum:KK70:

Lisbetim balım sen de insansın kendine sakın yüklenme💚 tabi ki yicektin orda tüm aile keyif yaparken sen diyeti dusunemezdin. Hem de haşhaşlı yerken(kendisi favori coregimdir:KK70:)..

Tamam dün bitti gitti zaten yuruyusunle yine kalori açığı oluşturdun bence sıkıntı yok.

Amaaa bugünden itibaren menülerin mercek altında dün dündür bugün bugündür hadi bakalım :sopa:
Kesinlikle civcivim didikle menülerimi :) bugun kaçamaksız bu evden cıkmam lazım artık :KK70::KK70:

Civciv--
--------------------
melisa--
------------------
deltavealfa--
-------------------
BuRc --

gecen hafta 70.00
bu hafta 69.7
fark 300 gram
yuzde 0.428
---------------------
Alyasena--
Fark--700
-----------------
enerji_kusagi--

Geçen Cuma 72.0
Bu Cuma 71.1
-------------------
Humakaser

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik şöyle bir toparlama yaptım . guncelledin mi bilmiyorum ama :)
Yaaa lisbetim cook teşekkür ederim ellerine sağlık :KK60:
Ama beni alıştırıyorsun bak her hafta seni etiketlicem böyle giderse yetiş bacı diye:KK70: :KK70:

Balım birkaci gözümden kaçmış simdi düzelttim💚🤩

Yaaa lisbetim cook teşekkür ederim ellerine sağlık :KK60:
Ama beni alıştırıyorsun bak her hafta seni etiketlicem böyle giderse yetiş bacı diye:KK70: :KK70:

Balım birkaci gözümden kaçmış simdi düzelttim💚🤩
Hiç sıkıntı değil balım oturdugum yerden bes dk da hallediyorum :) herseyı sen yapıp yorulma :)ufak bı katkı olsun ekibimize :)

Teşekkür ederim canım sayenizde♥️

Civciv--
--------------------
melisa--
------------------
deltavealfa--
-------------------
BuRc --

gecen hafta 70.00
bu hafta 69.7
fark 300 gram
yuzde 0.428
---------------------
Alyasena--
Fark--700
-----------------
enerji_kusagi--

Geçen Cuma 72.0
Bu Cuma 71.1
-------------------
Humakaser

Sudansebep
Geçen hafta: 66.9
Güncel: 66.7
Fark: 200
😂Kendim ekleniyim hemen. Bu arada ben dikkat ettiğimde de yediğimde de gram gram veriyorm bu nasıl oluyor bilmiyorum 😄

X