🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Haşhalı da ımm çok severim 🤪 of diyet yapmak çok zor ya bende bugün menü yazmaya utanıyorum 🥺 spor yapacağım ama çünkü yarışa girdim 😁
Delta sen benimle aynı gruptasin tamam dün bazi hatalar yapılmış belli ki :KK70: bugün artık dengele bak grubu tehlikeye atma fururum he :sopa: kazanalım hep beraber kaçamak yaparız:KK70:

Haşhalı da ımm çok severim 🤪 of diyet yapmak çok zor ya bende bugün menü yazmaya utanıyorum 🥺 spor yapacağım ama çünkü yarışa girdim 😁
Of haşhaşlı yenmez mi ya 😂😂 buzdolabına gidip koklayım hashaş aylardır bekliyor gözleme yapmamı yarıştan sonra ödül için yapalım 🤪

Delta sen benimle aynı gruptasin tamam dün bazi hatalar yapılmış belli ki :KK70: bugün artık dengele bak grubu tehlikeye atma fururum he :sopa: kazanalım hep beraber kaçamak yaparız:KK70:
Tamam elimdeki her şeyi kenara bıraktım bisiklet yoga ve yürüyüş gibi hedeflerim var akşam ve yarın diyete de dikkat edeceğim 🤓

Allah seni napmasin hiç güleceğim yoktu :KK70: :KK70: soğuktan akıllı saatin aklı kaldı mı acaba :KK45:
Off ben de telefonumu sürekli saçma sapan bi yerlere koyup unutuyorum bir de sessizde :KK70:
Seni rakip gören bir kızçen olup saçma sapan yerlere kişisel eşyaları saklayınca aklına ben geleyim 🤣🤣 radar var gibi çocukta 😇 bozulmamış ama şarjı bitmişti 😁

L lisbethsalander00 lisbet reis seninle rakip olmak da varmis:KK19:
Gorumcen haşhaşlıdan verdi mi yanınıza? Düşündüm de ben sabah sana haksızlık ettim hashaslidan daha çok yemeliydin senin hakkındi 5 6 tane:kk77:
Yanına da kahve benden olsun:KK45:
Civcivim, rakibem, Lisbetimi yoldan çıkaramana müsaade edemicem :KK70:
Lütfen çörekleri börekleri kendi grubunuza yediriniz :KK70: :KK70:

Vay be, kaderde seninle karşı tarafta olmak da varmış :KK70:

iyiyim canim. hastslik kabizlik derken epey bir zaman ugrayamadim.

bu arada takim arkadasi olmusuk
Geçmiş olsun balım, şimdi daha iyisin ama di mi?
Kabızlık için kimyonu şiddetle tavsiye ederim. Tohumu veya tozunu 1/2 tk su ile yut. Aç tok farketmez. Bağırsağı çabuk boşaltır, şişkinliği alır. Doğal bir bağırsak düzenleyicidir.

Evet aynı gruptaymışız :)) Rakipler işe koyuldu bileee 😨

Merhabalar, uzun suredir fazla kilolarimla ugrasiyorum, bir alip bir veriyorum. Hamilelik ve dogum sonrasi kilolarimdan uzun sure kurtulamiyorum. Istikrar problemim var. Biri 6 yasinda biri 6 bucuk aylik iki cocugum var. Yasim 37, boyum 161 cm civari, kilom bu sabah ac karnina 76.9 du. Son 10 yilda en dusuk kilom 60 oldu. Doguma 86 kg la girdim bu yaz. Emziriyorum. Hedefim once 70, sonra 60 kg olmak temmuza Kadar. Su an calismiyorum.
Merhaba, aramıza hoşgeldiniz 😊

Hatalar insanlara mahsustur deyip ben bu hafta Deltaya toleranslı olmaya karar verdim :KK70:
Pizza, çikolata falan yerse görmezlikten gelicem :KK70:

Of haşhaşlı yenmez mi ya 😂😂 buzdolabına gidip koklayım hashaş aylardır bekliyor gözleme yapmamı yarıştan sonra ödül için yapalım 🤪
Bi an bu mesajı ben yazdım sandım ha :KK70:

Benimde dolapta haşhaş vardı, aylarca bekledi, beklerken bozulacak diye buzluğa attımda kurtuldum 😅

Ödül olarak hangimiz yicek acaba merak ettim :KK8:

Seni rakip gören bir kızçen olup saçma sapan yerlere kişisel eşyaları saklayınca aklına ben geleyim 🤣🤣 radar var gibi çocukta 😇 bozulmamış ama şarjı bitmişti 😁
Balım Civcivi mi rakip görüyorsun, aynı grupta değil misiniz :KK57: Bi listeye bakim benimde kafam karıştı :KK53:

1. Grup
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
A Alyasena
asliogretmen asliogretmen
D Deltavealfa
@sudansebep

2.Grup
enerji_kusagi enerji_kusagi
@melisa-
L lisbethsalander00
@Humakaser
@_BuRc_

:KK31:Kızlar yarışma bugün başlıyor :KK31:

🍏Lütfen sporlarınızı puanlariyla birlikte menülerinizin altına (beni etiketlerseniz işimi kolaylastirmis olursunuz) yazın. İlk sayfada ayrıntısıyla puan listesini paylaştım. Anlamadığınız bir şey olursa sorarsınız.

🍏Yarisma; cumartesi, pazar, pazartesi, salı, çarşamba günleri olacaktır. Perşembe günü dinlenme günü olacak, spor yapıp yapmamak size kalmış ama perşembe günü yapılan sporlar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

🍏Bu hafta, günde en az 1 kez sayfaya ugramanizi rica ediyorum. Birbirimizi motive etmemiz için bu şart, yoğun olan arkadaşları her zaman idare ederiz onda problem yok:KK36:

🍏Grupları tamamen karışık yaptım haksızlık olmaması adına. Bir baştan bir sondan seçtim kisileri.

:KK73:İyi olan kazansın ayaklara kuvvet:KK73:

Dipnot: Bu hafta kaçamak yapmanızı tavsiye etmem. Çünkü cuma günü kilo bildirimlerinde de yüzde belirticez. 2 grup kilo yüzdeleriyle de kapışacak ona göre :KK70: cuma gunu zaten yüzdeleri hatirlaticam siz spora konsantre olun😚
💪🏻 korkun bizden geliyorrrrrr birinci grup :rapci:

L lisbethsalander00 lisbet reis seninle rakip olmak da varmis:KK19:
Gorumcen haşhaşlıdan verdi mi yanınıza? Düşündüm de ben sabah sana haksızlık ettim hashaslidan daha çok yemeliydin senin hakkındi 5 6 tane:kk77:
Yanına da kahve benden olsun:KK45:
ahahah Civcivim yarışma başlayınca içinden başka bi civciv cikti:) gece cikacahiz yola buyuk ihtimal verir ama ben yemem:)
Ben bi çıkıyorum kızlar gelirim 😘
Benimle aynı grupta olanlar kendinize hakim olun kaçamak yapman guzuumm :KK4:

Rakip grup siz de boş durman baklavalar böreklerin boynu bükük kalmasın hadi bakalım :KK69:
ahaha Civciv ya:)

Ben bi çıkıyorum kızlar gelirim 😘
Benimle aynı grupta olanlar kendinize hakim olun kaçamak yapman guzuumm :KK4:

Rakip grup siz de boş durman baklavalar böreklerin boynu bükük kalmasın hadi bakalım :KK69:
Kuzum bol hareketler Leslie 40 dakika bitti bir market yaptım geldim üzerine
Çocuklara kek koydum fırına nefsimi sonuna kadar taciz edip yenilmeyeceğim ama

X