🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Çok sağol canım zaten kış geldi geleli 1 hafta iyiler 1 hafta kötü

belki onunda zayıflamaya ihtiyacı vardır evrenin mesajıdır
Haha en son 2010da girmis sanirim artık gelemez
Gunaydinlar:) Saricivcivcikcik civcivim burda tarti yok o yuzden tartilamiyorum ama eve gidince ilk sabah tartilip yazacagim buraya .
Tamam lisbetim sen zaten dün kaçamak yapmıştın bugün tartilman iyi olmaz boşa moralin bozulur (artı değilsindir orası kesin de)
Tamam yarın yazarsin
spora da varım diyorum:)hangi takımda olursam takımım icin elimden geleni yapmaya calisacagimfighting
Vaayy herkes çok istekli bu hafta o zaman picaklar cekilsin
gunaydin
gecen hafta 70.00
bu hafta 69.7
fark 300 gram
yuzde 0.428
Tebrik ederim canım
Selanik gevregini ben de çok severim afiyet olsun tartidan önce olmayaymis daha iyiymiş ama dengelemissin sanki.

Kızlar genelimiz gram olarak veriyoruz kiloyu. Haftaya kilo farkının yüzdesini de yazalım. Grupların yuzdelerini de kapistiralim bence. Yoksa hepimiz kaçamak kurbanı oluyoruz.
Haftaya 1 kilo eksileri görelim
gruplar takimlar yarismalar diyorsunuz da (uzun zaman girmeyince ) anlamiyorum.

gruplar takimlar yarismalar diyorsunuz da (uzun zaman girmeyince ) anlamiyorum.
Sen girmeyeli değişen bir şey yok canim spor yarışması yapicaz. İlk sayfaya puanları yazdım yine menunun altına sporunu yazacaksın bu sefer puanını da yazacaksın.
Gruptakileri ikiye ayırcam. İki grup hem spor puaninda hem de kilo yüzdesinde yarışacak en yüksek yapan grup kazanacak

Kilo Bildirimi

Başladığım da pazartesi sanırım 71.6 idi
70.9 güncel
Halsiz ve hasta İdik kızım ile çok fazla hareket olmamasına rağmen mutlu oldum tabi gerçek iştah da yoktu oda etken olmuş olabilir
Tebrik ederim canım güzel eksi hastalığa rağmen iyi verdin

Nasıl oldunuz bu arada

Tebrik ederim canım güzel eksi hastalığa rağmen iyi verdin

Nasıl oldunuz bu arada
Çok teşekkür ederim öksürüğe çevirdi şimdi de normal soğuk algınlığı gibi bıktım demeyeceğim Ama çocuklar olunca iki kat zor oluyor herşey ya

Çok teşekkür ederim öksürüğe çevirdi şimdi de normal soğuk algınlığı gibi bıktım demeyeceğim Ama çocuklar olunca iki kat zor oluyor herşey ya
Haklısın canım bu hastalık da bi tuhaf bitiyor yeniden başlıyor döngüye giriyor resmen.
Aman bitsin bi daha gelmesin insallah

Haklısın canım bu hastalık da bi tuhaf bitiyor yeniden başlıyor döngüye giriyor resmen.
Aman bitsin bi daha gelmesin insallah
Dikkat edin kendinize gerçekten. Dönem boyu iyiydik karne ile başladı bizim kv değilde kendi memleketime gidecektim ahı mı tuttu kadının

Bu arada spor yarışmasına bende katılırım. Adım ölçerimi bulabilirsem inş adımlar da ne yaptığımı takip edemiyorum

tesekkur ederim canim bu hafta bol bol eksiler olacak ins

Dikkat edin kendinize gerçekten. Dönem boyu iyiydik karne ile başladı bizim kv değilde kendi memleketime gidecektim ahı mı tuttu kadının
Bende de var aynı model bi kv
Bu arada spor yarışmasına bende katılırım. Adım ölçerimi bulabilirsem inş adımlar da ne yaptığımı takip edemiyorum
Tamam canim yarına bulursun inşallah

2-3 gün yemeyle de 2-3 kilo alacaksak ölelim artık civcivim

İyiki dengem bozuldu diye kalan günleri sallamadın balım, güzel eksiyle geldin Komple düzenli gitsen 1 kilo rahat gidecekmiş :))
başlangıç: 67.4
güncel: 66.6
fark: 800 gram
Canım güzel eksi tebrik ederim
Günaydın
Geçen hafta 74,7 idi
Bu hafta 74,5 çok vermişim gerçekten -200 gr
Olsun fıstık üzülme, regl dönemi dedin, ne güzel haftaya daha çok eksi gelirsin işte Pes etmek yok :)
gunaydin
gecen hafta 70.00
bu hafta 69.7
fark 300 gram
yuzde 0.428
Balım tebrik ederim, 70 sayfasını kapatıp 60lara giriş yaptın Peşin sıra geliyoruz :))
Kilo Bildirimi

Başladığım da pazartesi sanırım 71.6 idi
70.9 güncel
Halsiz ve hasta İdik kızım ile çok fazla hareket olmamasına rağmen mutlu oldum tabi gerçek iştah da yoktu oda etken olmuş olabilir
4-5 günde 700 gr mı verdin, harikasın canım
İnşaallah bir an önce hastalığı tamamen anlatırsınız

valla buranın bereketi sanırım gerçekten pes etmek üzereydim 1 aydır dikkat ediyorum bu hafta dışında üç gün aletli pilatese de gittim o bel fıtığı için ama gr tartıda vermiyordum vücut şoka girdi sanırım. Son çare buraya takılıp endoktrine gidecektim Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için.

Balım 2 gün olsa iyi cumadan beri bi düzelemedim ki o yüzden eyvah demiştim yani gerçekten şaşırdım dediğin gibi iyi ki bırakmamisim
Canim pilates gerçekten tartıda gram oynatmıyor.. kardiyo gibi değil. Amma velakin vücudu müthiş sikilastiriyor.. verdiğinden daha fazla kilo vermiş gibi görünüyorsun
Haftaya daha da güzel olur inşallah

Birlikte olmamızın kerameti de olabilir :)))

Canım biz eskiden çok güzel ve kolay kilolar vermiştik. Sonra biraz şımardık galiba dağıttık kendimizi, tabi kilolar geri geldi fakat eski motivasyon bir türlü geri dönememişti. Bazen yediklerimiz göze masum geliyor. Ummadığın dandik bir şeyin kalorisini öğrenince şok oluyorsun. Kim bilir neden gitmiyordu kilolar.

Burada hep beraber bir yola girdik artık ❤ bazen çok güzel eksi gelir, bazen biraz artı gelir, bazen belli kiloda günlerce takılı kalır, elimizden geldikçe dikkat edelim, arada sapıttığımız gün olsada ertesi gün dengeleyelim, birbirimizi denetleyip gerekirse uyaralım, böyle böyle istediğimizi elde edene kadar pes etmek yok. Elde edince de pes etmek yok tabi yine birlikteyiz, bir de onu korumak lazım :) Birimizin motivasyonu düşerse diğerlerimiz destek olacağız

Platese gitmen iyi olmuş, kilo verdirmesede sağlık ve sıkılaşma için faydalı. Umarım bel ağrıların geçmiştir :) Aramızdan Aslı öğretmen ve Songül de reformer platese gidiyordu, onlarda epey memnundu

Benim de arkadaşlarımdan ikisi plates hocası fakat hiç deneme şansım olmadı, arada sahilde belediyenin spor aletleri denk geliyor, o demirlerde şöyle bir iki sallanıyorum teselli oluyorum diyelim

Balım 2 gün olsa iyi cumadan beri bi düzelemedim ki o yüzden eyvah demiştim yani gerçekten şaşırdım dediğin gibi iyi ki bırakmamisim
Cumadan sonraki sessizliğin sebebi şimdi daha net belli oldu
Mutfak çekmecelerini iyice inceledin mi balım eskiden kalma 'çikiletalar' var mıymış Varsa bitti mi

Bir daha öyle şey edince tüy dikmeden koş gel yanımıza

Sevgim geçen hafta cidden derbederdim yani regl yaklaştı diye mıdır nedir aşırı moralim bozuktu bir yandan dersler bir yandan satış (ki hala devam ediyor) her şey üst üste geldi. Disarda işler olunca hep disarda yedik.

Aslında çikolata hiç yemedim desem balim daha çok İskender, döner tarzı şeyler belki de biraz poğaça

Ama toparladım ruhen iyiyim şükür şimdilik balım yeni bir bunalıma girmezsem girsem de inş bu hafta iyi gecer

Canom ben izleyiciyim
İyi gidiyor şimdilik
Bir düzen kuruyor gibiyim
Eksim de var bakalım devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…