🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

24 Ocak Sali Menüm
Sabah 12.00 1 yumurtayla omlet, yarım havuç, 1 dilim peynir, biber çay
Ara 14.00 Türk kahvesi, 1 avuç leblebi
Ara 16.00 3 kaşık yoğurt, 1 çay kaşığı tarcin, yarım mandalina hatta çeyrek çünkü minnacıkti
Akşam 18.00 yarim kepçe mercimek çorbası, 3 kaşık kuru fasulye, 2 kaşık pilav, turşu (aslında salata yapcaktim ama malzeme almaya cikamadim)
Ara 20.00 nescafe, 1 dilim tam buğday ekmeğine azcık tahin pekmez sürdüm yedim
Şimdi 00.30 kirazsapi ve kayısı çayını karistirdm içiyorum.

Spor; 25 dk eliptik bisiklet
Su; 3 lt

Canım afiyet olsun

Merhabalar
Epeyce oldu ben gelip menü yazamadım. Sanırım hormonlarımdaki bu yükselme nedeniyle kendimi aşırı duygusal/ağlamaklı hissettiğim bir süreçti ve menü yazıp beslenme kontrolü yapmak istemiyordum çok özür dilerim yazamadığım için. Ufak tefek kaçamaklarım oldu ama günlük 15K adım üzeri adım atıp telafi etmeye çalıştım
Bugün regl oldum ve sonunda duygusal günler bitti çok şükür

Hayirli gunlar kizlar:)
Hayırlı günler
Merhaba

24.01.2023--6.Hafta--44.Gün--Yeni Liste-3.Gün

11:00--2 yumurta beyazindan omlet+bol yeşil salata+3 galeta+1 bardak laktozsuz sut+2 Ceviz
12:00--Filtre Kahve

13:00--1 Bardak ihlamur

14:00--yarim ayva limonla +10 findik +10 badem+sade soda

18:30--8 kasik sebze turlusu+1 kase yogurt +kis salatasi+turp+sogan salatasi

Akşam:şekersiz çay+ıhlamur

Duzenleme : Çizkek sonradan tekrar başladıgını söylemiş :) kilo:77
Kuzularım doğru misafir olarak devam ediyorum Saricivcivcikcik
Aklıma bişey esiyor bırakmak isteyebiliyorum.Ama yakınınızda olmak güzel yine de ve aradada olsa menü paylaşıp yavaştan düzen edinmek istiyorum

bende iç bacaklarımdan şikayetçiyim heves ettm o çemberdende aldım ama düzenli hiç kullanamadım siz etkisini gördünüz mü

Çok geçmiş olsun
Canım güzel bi video var iç bacak için atabilirim istersen.

Bugün yapamadım zaten ama bitki çayları çok içiyorum Hafif bir yürüyüş yapabilirsem temiz havaya ihtiyacım var teşekkür ederim

Hosgeldin Vega umarım hızlıca atlatırsın bu sureci❤ seni ve yulaf yulaf ya da yogurt yogurt yazdigin menüleri ozledik:)

Bugün yapamadım zaten ama bitki çayları çok içiyorum Hafif bir yürüyüş yapabilirsem temiz havaya ihtiyacım var teşekkür ederim
Özlem merhaba, aramıza hoşgeldin

Benim günlerim biraz yoğun geçiyor, onun için seninle tanışamadık, fakat okuyorum mesajlarınızı :)

Merhaba Vegacım, hoşgeldin ve de gözümüz aydın :) Regl olmak bir dert, olamamak 2 dert, sonunda toparlamışsın çok sevindim
Ama özledik yani bilesin ❤

Saricivcivcikcik
Civcivim geçmiş olsun, deprem korkuttu mu Antalya da fena sallandı. Akdeniz, 5.9 deniyor, sana benden daha yakın konumu.
Enercim ben de tam sana yazmaya girdim.
Ben evde değildim şimdi girdim eve ama telefonuma bildirim gelmiş ordan gördüm. Hissetmedim yani yürüyordum

Sen hissettin galiba Çok mu kötüydü bayağı da sallamış ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…