🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Hosgeldiniz:) Kendinizi tanitir misiniz:)
İsmim Özlem 36 yaşımdayım 2 çocuğum var doğum kilolarının birini vermeden diğerini de yapıştırınca üzerime 52 den 76 kiloya kadar geldim.
69/76 kilo arasında gidip geliyorum güncel kilom 71.6. Sizle inş 60 ve 50 leri görmeyi çok isterim.
Leslie 3 mil yaptım bugün. Ortalama 1250 kalori aldığım bir yeme düzenim de var

Umarım benim öyle yapıştı ki kilolar oğlum 12 kızım 6 yaşında herkes mutlu olduğu kiloda olur umarım

23 Ocak Menüm
Türk kahvesi diyeti ilk gün+ eklemelerim
Kahvaltı 2 dilim kepekli ekmek ve 1 dilim beyaz peynirle tost, salatalık biber domates 3 zeytin ve sade türk kahvesi
Ara züber balkabaklı bar
Öğlen 100 gr et sote, kızarmış patlıcan 4 dilim, 5 kaşık bulgur pilavı
Ara siyah çay
Latte,3 kare şekersiz bitter çikolata, 1 küçük zencefilli kurabiye
Akşam limonlu form çay, 2 haşlanmış yumurta, 2 kaşık haşlanmış maş fasülyesi,havuç ve salatalık

2 lt su

9.628 adım ve 10 dk kardiyo

Son düzenleme:
Evet aslicigim büyük oglum 1. sınıfa gidiyor bu sene:)
tesekkur ederim:)
seni tekrar buralarda görmek guzel:)
Canım her konuda yardımcı olurum. Aklında olsun e mi? teşekkür ederim.
inşallah Hemdemim
Sen benim can yoldaşım ol benim sana hep ihtiyacım var
kizlar aksam yemeği öncesi 45 dk tempolu yurudum:)esim ben de gelicem dedi bankta oturdu benj bekledidedim beni bi sal git geri eve rahat rahat yürüyeyim yok gitmedi de
maşallahhhh azimli bal
boyu boyuma benim de 168
O zaman yarış başlasınnnnnnnnnn
Off hala acıyor mu ya Nasıl kaydınki öyle Hemdemim, buz muz kar yok di mi oralarda?
hayır biriciğim. Evde düştüm ben. Terliğim kaydı. kuyruk sokumum hala acıyor maalesef. Yan oturuyorum.
Saatlerimiz de aynı. Evren bizim için bütün enerjiyi yollamış.
Allah kabul etsin Hümacığım.
Hoş geldiniz
evet civcivim devlet okulundayım. Kuzular mutlu olsun istedik.
sen hemen toparlarsın Civcivim. Moralin niye bozuk biriciğim? Ben bir şey mi kaçırdım?

14. takımdaydım 73ten 61e inip mezun olmuştum sonra hamile kaldım 68le tekrar başladm masterfitteydim yine verdim ama bende koruyamadm çocuklardan çıkamıyorum spor yapmaya her zaman vakit olmuyo onlara sinirlenip gidip yiyorum bide en son tartım bozulmuştu bi süre tartılamadım sonuç bu yine geldim buraya tek başıma yapamadım hep beraber başarıcaz inşallah

22 Ocak Menü Bildirimi

12.00 Yarım simit, 1 yumurta, 1 kk kadar peynir, 1 domates, 1 biber, 1 elma

17.00 4 yk pırasa kavurması, salata ve 1 kase yoğurt

2 gün kurusu kayısı

2 litre su

Geçen haftaki toplam adım sayım 64.563

23 Ocak Menü Bildirimi

12.00 1 yumurta, 1 domates, 1 kk kadar peynir, 5 zeytin, 1 biber, 1 elma, 1 mandalina

18.00 6 yk karnıbahar yemeği, salata ve 1 kase yoğurt
2 gün kurusu kayısı

2 litre su

5718 adım

3. günümden herkese iyi akşamlar

Sabah kahvaltıda 1 haşlanmış yumurta, 4 5 tane siyah zeytin, peynir, şekersiz çay, 1 tanede milföy böreği
öğlen duble sade türk kahvesi
arada duble şekersiz sütlü nescafe
akşam mayonezsiz rus salatası, bi parça tavuk göğsü
yeterli su içtim
az önce naneli yeşilçay içtim
toplamda 6.400 küsur adım atmışım

melisa- A Alyasena Kızlar sizi geçici listeye aldım 1 hafta düzenli katılım saglarsaniz kalıcı listeye aliyorum

D Deltavealfa balım seni de Kalıcı listeye aldım tabloyu tam düzenlemedim yavaş yavaş yapcam. Herkes çok aktif bu ara çok kalabalık aradığım kişileri bulamıyorum zaten minicik civcivim ezilme tehlikesi geciriyorum

1.gün listem
12 de Omlet bir dilim peynir yeşillik bir tahıllı ekmek
Ara öğün 100 gr yoğurt, sütlü Türk kahvesi, 7/8 çiğ badem

Akşam haşlama tavuk iki kaşık pilav.
Brokoli salatası bir küçük kase yoğurt

Ara öğün bir küçük mandalina.

3 litre su içildi 3 mil Leslie yapıldı.

İnşallah beraber görürüz özlem
Leslie hepimizin kader arkadaşı vefakar leslie
Umarım benim öyle yapıştı ki kilolar oğlum 12 kızım 6 yaşında herkes mutlu olduğu kiloda olur umarım
Maşallah Allah bağışlasın
Bugün başladım kızlar 77 kg
Hayırlı olsun cizkekim
evet civcivim devlet okulundayım. Kuzular mutlu olsun istedik.

sen hemen toparlarsın Civcivim. Moralin niye bozuk biriciğim? Ben bir şey mi kaçırdım?
Çok güzel dusunmussunuz hele şu Türk Kahveli olana içim eridi maşallah size❤
Balım önemli bir şey yok azcık eşimle tartıştık da canım sıkıldı bir de bu ara arabayı saticaz habire birileri arıyor ilandan. Genel olarak bi gerginim yani bunlar olurken bir yandan ders çalışıyorum böyle yani şükür tabi yine önemli bir şey yok
İnşallah toparlarım aslim
İnşallah canım
Afiyet olsun canım bence güzel menün (milföy boregini gormuyorum) adımlar da güzel spor yapıyor musun yoksa ev içinde hareketli olduğun için mi böyle adımlar? Yazdıysan kaçırmış olabilirim hızlı okudum geçmişi.
Bu arada melisa ismini cook seviyorum ben hep bi sempati duymusumdur

Afiyet olsun canım menü de spor da güzel aralıklı oruç mu yapıyorsun?

Afiyet olsun canım menü de spor da güzel aralıklı oruç mu yapıyorsun?
Teşekkür ederim aralıklı oruç ile 6 kilo verdim ama sonrası iştah olarak beni çok kötü yaptı şuan evcek influenza geçiriyoruz o yüzden iki öğün gibi oldu.
1 litre alkali su denedim ilk kez bugün fayda sağlarsa yazarım forumlarda araştırdım ama epey eski yazışmalar da var burada

Ya Leslie de düzen otursa çok faydasını göreceğim de buradan sizlerden feyz alırım inşallah

Çok geçmiş olsun canım bu aralar zaten kırılıyor herkes
Alkali suyla ilgili deneyimlerini bekliyoruz o zaman.

Evet leslie aşırı iyi ya ben de başlamak istiyorum ama sağlam bi şekilde..

Çok geçmiş olsun canım bu aralar zaten kırılıyor herkes
Alkali suyla ilgili deneyimlerini bekliyoruz o zaman.

Evet leslie aşırı iyi ya ben de başlamak istiyorum ama sağlam bi şekilde
Çok teşekkür ederim dikkat edin.
Çok sıkıyor Leslie bir noktada 90 lar müzik açınca nasıl geçtiği anlaşılmıyor sürenin.
Tat olarak tuhaf tüm suya İngiliz karbonatı atmaya cesaret edemedim açıkcası çay kaşığı ile başladım umarım fayda sağlar

Teşekkürler eline sağlık
markete filan çıkıyorum uzaktakine gidiyorum biraz daha yürüyeyim diye yoksa spor yapmayı çok seviyorum ama ev içinde çok sabote ediliyorum bende çok seviyorum melisa ismini kızım olursa koymayı çok istemiştim ama kısmette yokmuş

İnşallah canım. Perşembe günü tutarsan da çok sevap olur o gün kandil ya .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…