🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Gunaydinlar

Kizlar ben dun hata yapmışım yaa 3 cesit liste verdi kafam karışmis. et pilav salata yogurt yicekmisim ben çorbayı da eklemisim:) ilk gunun günahı olmaz diye avutuyorum kendimi:)yemekten sonra da diyorum ki kenfi kendime ben nasil bu kadsr doydum ya normalde bu kadsr doymuyodum diye düşünüyorum bide :)

Tablo güncel mi

Kaç kilo gitti senin toplam ? Listeler faydalı oldu değil mi
Ben de liste ile devam edeceğim artık
Kaçamaklara son

bence de listeyle gitmekte fayda var en azindan günlük neler yediğini planlayinca kacamak yapamiyosun:) suan 8.1 kg gitti:)
Çok iyi ben zaten 8 kg versem çok ciddi fark olur fiziğimde herkes anlar zayıfladığımı
Ben sürekli 1 kilo verip 2 kilo alıp tekrar verdiğim için uzun zamandır aynıyım

Çok iyi ben zaten 8 kg versem çok ciddi fark olur fiziğimde herkes anlar zayıfladığımı
Ben sürekli 1 kilo verip 2 kilo alıp tekrar verdiğim için uzun zamandır aynıyım
karbonhidrati minimum alin senin listelerinde cok oluyor gibiydi ondan aliyosundur. benim suanki 2 haftalık listem de ekmek yok hic. onun yerine karabugday patlagi , grissini ya da galeta var.

Günün Raporunu Atıyorum:)

23.01.2023--6.Hafta--42.Gün--Yeni Liste-2.Gün

11:00--Smoothie yanında 3 adet çubuk galeta ve 1 buyuk dılım kaşar

smothıe: ( 1 portakal + 1 k. muz + 1çay bardağı laktozsuz süt+ 2 ceviz)

12:00--Filtre Kahve

13:00--1 Bardak Kuşburnu

14:00--Sütlü Türk Kahvesi+10 Badem+2 Ceviz+Sade Soda

18:30--Koca bır tabak yeşil salata içine haşlanmış 5 yk kuskus + 8 yk h. yeşil mercimek + kırmızı pancar + sırke + lımon + 10ar adet cığ badem + fındık yanında 1 buyuk kupa sebze çorbası bol baharatlı

Akşam:şekersiz çay+kuşburnu

Hayırlı akşamlar hanımlar
Bugün 3 ayların başlangıcı olduğu için oruçluydum.
Akşam da orucumu gilaburu suyu ile açtım ve su içtim. Şimdi de arpa suyunu iciyorum. Birde pynirlati suyumu da içtim.yarin sabah 7 de sıvı diyetim bitiyor inşallah hanımlar. Bugünüm böyleydi. Herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum.

Merhaba bende katılabilir miyim aranıza. 71.6 kilom biraz itelenmeye ihtiyacım var. 76/69 arası dalgalanıyor kilo vermem altına inmeyi başaramadım. Haftada üç kez reformer diğer günler yürüyüşte yaptım ama anlamıyorum veremedim bugün dvit takviyesine başladım doktor onayıyla yine vermezsem hormon baktıracağım.

Hosgeldiniz:) Kendinizi tanitir misiniz:)

Hosgeldin tekrardan canım yasitmisiz
İnşallah basarirsin
Hangi takimdaydin biz de bikac yil önce zayiflama takimlarinda vermistik de. Sonrasini sorma koruyamadik
Helal sana lisbetim gittiği evi bile diyetine uyduruyor hatun maşallah
Ayyy inanmıyorum bunlar neee yaa ne kadar şanslılar sinifindakiler balim
Devlet okulundaydin dimi sen? Ben hep devlet okulundaydim ama hiç böyle şeyler olmazdı çok ince dusunulmus❤
Ahh kıyamam tamamen geçmesi için zaman lazım tabi
Bu mesajı kilonu unutmuyum diye alıntı yaptım
kizlar aksam yemeği öncesi 45 dk tempolu yurudum:)esim ben de gelicem dedi bankta oturdu benj bekledidedim beni bi sal git geri eve rahat rahat yürüyeyim yok gitmedi de
Enişteee sasirmaa sabrimizii tasirmaa
Kapatiyor muyuz kesin tükkanı
En azından 72 olsam sonra 69 olsam lütfen ya yapabilirim bırakmıyorum
Allahm bu duaya ben de amin diyorum ben de olayım nolur çok istiyorum
Haha bi çorbanın lafımı olur be balım miden bayagi küçülmüş demekki
Tablo güncel mi
Ayy değil değil enerji_kusagi balim eğer yogun degilsen tek mesajda toplayabilir misin ya ben firsat bulursam yapcam ama bu ara çok bölünüyor mesajlarim
40 dk bisiklet de yaptım
Belki Leslie bile yapabilirim enerjim yüksek bugün
Hey masallah
Delta ve alfayi biraraya getirdin tetayi neden disladın balım bu arada
Tetanin canı yok mu
Balım smoothie ben de severim ama doyamıyorum sanki ya. Daha dogrusu midem doyuyor da gözüm
Neyse konumuz bu degil şey dicektim portakal hiç katmamistim onu da bi deniyim yakisir
Yarın ben de tutmayı düşünüyorum canım bakalım inş
İnşallah verirsin canım aynen biraz da böyle dene bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…