🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Gunaydinlar:KK66:

Kizlar ben dun hata yapmışım yaa:KK70: 3 cesit liste verdi kafam karışmis. et pilav salata yogurt yicekmisim ben çorbayı da eklemisim:) ilk gunun günahı olmaz diye avutuyorum kendimi:)yemekten sonra da diyorum ki kenfi kendime ben nasil bu kadsr doydum ya normalde bu kadsr doymuyodum diye düşünüyorum bide :)

Selamlar :KK54:

enerji_kusagi enerji_kusagi

Hedefimiz;
Kalıcı kilo vermek, sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmek, kilomuzu korumak,🍏
Kaçamak yapılsa bile battı balık yan gider diyip ipten kopmuscasina yememek, 🙈
Hesapta olmayan bir kriz durumunda o halin geçici olduğunu bilmek buna göre davranmak,🤞
Kaçamak ardından bol su içmek, bitki çayı tüketmek ve kaldığımız yerden devam etmek.👊

🌸Kurallar🌸
🏃‍♀️Cuma günü tartılıp kilo bildirmek
🏃‍♀️Haftada bir gün kacamak yapmak (kaçamak yapmayan bizden degildir🤭)
🏃‍♀️Haftanın en az 3 gunu spor yapmak
🏃‍♀️Bol su icmek (en az 2 litre)
🏃‍♀️Her gün menü yazmak
🏃‍♀️İstikrarlı olmak (disiplin şart)
🏃‍♀️Günde 3000 adım atmak

Kilo Bildirimi Örneği
Geçen hafta:
Bugün:
Fark:

***Tabloya konuda 1 hafta süreklilik sağlayanlar eklenecektir. Aktif olmak zorunludur.

İsimBaşlangıç kilosuGüncel kiloHedef kilo
Civciv72.570.964👉53
enerji_kusagi enerji_kusagi 75.473.965👉56
@asliogretmen76.9475.7568👉62
@sonngulen90.279
L lisbethsalander00 91.586.380
@_BuRc_69.370.458
@LADY VEGA58.857.050
@sudansebep6967.259👉55
Humakaser Humakaser 6357.5055

Yeni Gelenler Listesi (1 hafta düzenli menü yazmayanlar listeden çıkarılacaktır)
TarihİsimBaşlangıç kilosuGüncelHedef
13 ocak@SebastianCheesecake76.50
13 ocak D Deltavealfa 75.167👉57
53

Adım Tablosu
İsimPzrtSaliCarPer
Civciv4560565223905408
enerji_kusagi enerji_kusagi 107851237714916-
@asliogretmen71271007311168
@sonngulen
@LADY VEGA10000-10000
@sudansebep--5000
L lisbethsalander00 1050060009400
@_BuRc_---
@Willemijn--6586
Humakaser Humakaser 10321000
Tablo güncel mi😁

4E15F862-4C59-450C-98FF-CE7BDE8AD0EA.jpeg

Kizlar ben dun hata yapmışım yaa:KK70: 3 cesit liste verdi kafam karışmis. et pilav salata yogurt yicekmisim ben çorbayı da eklemisim:) ilk gunun günahı olmaz diye avutuyorum kendimi:)yemekten sonra da diyorum ki kenfi kendime ben nasil bu kadsr doydum ya normalde bu kadsr doymuyodum diye düşünüyorum bide :)
Kaç kilo gitti senin toplam ? Listeler faydalı oldu değil mi
Ben de liste ile devam edeceğim artık
Kaçamaklara son 😅

bence de listeyle gitmekte fayda var en azindan günlük neler yediğini planlayinca kacamak yapamiyosun:) suan 8.1 kg gitti:)
Çok iyi ben zaten 8 kg versem çok ciddi fark olur fiziğimde herkes anlar zayıfladığımı😂
Ben sürekli 1 kilo verip 2 kilo alıp tekrar verdiğim için uzun zamandır aynıyım :KK43:

Çok iyi ben zaten 8 kg versem çok ciddi fark olur fiziğimde herkes anlar zayıfladığımı😂
Ben sürekli 1 kilo verip 2 kilo alıp tekrar verdiğim için uzun zamandır aynıyım :KK43:
karbonhidrati minimum alin senin listelerinde cok oluyor gibiydi ondan aliyosundur. benim suanki 2 haftalık listem de ekmek yok hic. onun yerine karabugday patlagi , grissini ya da galeta var.

Günün Raporunu Atıyorum:)

23.01.2023--6.Hafta--42.Gün--Yeni Liste-2.Gün

11:00--Smoothie yanında 3 adet çubuk galeta ve 1 buyuk dılım kaşar

smothıe: ( 1 portakal + 1 k. muz + 1çay bardağı laktozsuz süt+ 2 ceviz)

12:00--Filtre Kahve

13:00--1 Bardak Kuşburnu

14:00--Sütlü Türk Kahvesi+10 Badem+2 Ceviz+Sade Soda

18:30--Koca bır tabak yeşil salata içine haşlanmış 5 yk kuskus + 8 yk h. yeşil mercimek + kırmızı pancar + sırke + lımon + 10ar adet cığ badem + fındık yanında 1 buyuk kupa sebze çorbası bol baharatlı

Akşam:şekersiz çay+kuşburnu

Hayırlı akşamlar hanımlar♥️
Bugün 3 ayların başlangıcı olduğu için oruçluydum.
Akşam da orucumu gilaburu suyu ile açtım ve su içtim. Şimdi de arpa suyunu iciyorum. Birde pynirlati suyumu da içtim.yarin sabah 7 de sıvı diyetim bitiyor inşallah hanımlar. Bugünüm böyleydi. Herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum.

Merhaba bende katılabilir miyim aranıza. 71.6 kilom biraz itelenmeye ihtiyacım var. 76/69 arası dalgalanıyor kilo vermem 😞 altına inmeyi başaramadım. Haftada üç kez reformer diğer günler yürüyüşte yaptım ama anlamıyorum veremedim bugün dvit takviyesine başladım doktor onayıyla yine vermezsem hormon baktıracağım.

Merhaba bende katılabilir miyim aranıza. 71.6 kilom biraz itelenmeye ihtiyacım var. 76/69 arası dalgalanıyor kilo vermem 😞 altına inmeyi başaramadım. Haftada üç kez reformer diğer günler yürüyüşte yaptım ama anlamıyorum veremedim bugün dvit takviyesine başladım doktor onayıyla yine vermezsem hormon baktıracağım.
Hosgeldiniz:) Kendinizi tanitir misiniz:)

Merhaba Aslı ben 29 yaşındayım, cuma takımlarında zayıflamıştım bikaç sene önce
2 oğlum var doğumlarda kilo aldım istediğim kadar veremedim şuan kaç kiloyum bilmiyorum.
Yarın sabah tartılıp bildiririm 65 70 arası gidiyordum hedefim 50li kilolara inmek
Hosgeldin tekrardan canım yasitmisiz☺️
İnşallah basarirsin🥰
Hangi takimdaydin biz de bikac yil önce zayiflama takimlarinda vermistik de. Sonrasini sorma😂 koruyamadik:KK70:
Günaydınlar:)2 saat kadsr once luleburgaza geldik.herkes kahvalti yapti bilin bakalım kim sadece filtre kahvesini icti:) hemen esimin ablasına evde olan sebze meyve vs sorfum:) eksiklerimi almaya cikacagim biraz uyuduktan sonra . sizlere bi selam vereyim dedim:)
Helal sana lisbetim😍 gittiği evi bile diyetine uyduruyor hatun maşallah ❣️
Mutlu Pazarlar Canlarım

Sonunda geldim. İlk öncelikle kilo bildirimimi yapayım.

14 Ocak 74.900

21 Ocak 74.550

Fark : - 350 gram

En son yazdığım gün akşam gelirim dedim ama bir türlü gelemedim. Bu hafta karne, karne süsleri, karne hediyeleri yok sınıf panosu vs derken kendime yine yetişemedim. Ama sonunda bitti çok şükür. Çokkkkk mutluyum :halay:

Umarım herkes iyidir. Eki Görüntüle 3195480 Eki Görüntüle 3195482

Eki Görüntüle 3195483 Eki Görüntüle 3195484 Eki Görüntüle 3195486 Eki Görüntüle 3195490 Eki Görüntüle 3195492
Ayyy inanmıyorum bunlar neee😍😍😍 yaa ne kadar şanslılar sinifindakiler balim🥰
Devlet okulundaydin dimi sen? Ben hep devlet okulundaydim ama hiç böyle şeyler olmazdı🤩 çok ince dusunulmus❤
Ah hayallerim , tebrik ederim.

Çok teşekkür ederim canım 🙏🏻 çok şükür bitti. ❤️

teşekkür ederim Civcivim. Sonunda beklediğime kavuştum. Umarım yavaş yavaş geçer tatil 🤲🏻 Civcivim şükür iyiiym ama totom hala acıyor 🙃 ama buna şükür.

Wuuuuu :KK9:

Sizde mi 1 siniz ☺️😍

evet Hemdemim nazara da gelmiş olma ihtimalim çok fazla. Bugünlerde çok olumlu şeyler yaşamıyorum. Bu hafta İStAnbuL a ailemin yanına gideceğim. Babama kendimi bir güzel okutacağım 🤭 ki döneme bomba gibi başlayayım. ❤️🙏🏻 şu an iyiyim çok şükür. Tek istediğim tatilin yavaş geçmesi. Çünkü dinlenmeye çokkkkkk ihtiyacım var.

Tebrik ederim Hümacığım :KK9:

muhteşem :KK9: Tebrik ederim

tebrikler :KK9:kilomuz birbirine çok yakın. ❤️ sizin boyunuz ve hedefiniz kaçtı?

Tebriklerrrr :KK9:

hemdemimmmmmm süpersinnnnn :KK9:

sağlık olsun bir tanem. Umudumuzu kırmak yok. 💪🏻

hoş geldin adaşım 🌼
Ahh kıyamam:KK43: tamamen geçmesi için zaman lazım tabi :KK43:
Teşekkür ederim inşallah böyle devam ederim bikaç kilo versem hevesim daha da artçak inşallah cuma gününe kadar iyi bi sonuç alırım sabah 67.4 çıktım

Ne güzel daha ciddi tabi diyetisyenle devam etmek
Tek başına başarmak daha zor ya diyet yapan arkadaşlar her zaman en büyükyardımcı o yüzden bende burdayım tek başıma olmadı bi türlü kaç kere denedim yok bozdum hep

Teşekkür ederim sizede 😊

Aminn kaç yaşlarındalar

Hoşbuldumm:KK68:
Bu mesajı kilonu unutmuyum diye alıntı yaptım😁
kizlar aksam yemeği öncesi 45 dk tempolu yurudum:)esim ben de gelicem dedi bankta oturdu benj bekledi😄😄dedim beni bi sal git geri eve rahat rahat yürüyeyim yok gitmedi de😄😄
Enişteee sasirmaa sabrimizii tasirmaaEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
Bugünün menüsü
11.00 menemen, bir dilim peynir, yarım dilim ekmek
12.00 sade Türk kahvesi
17.00 mercimek köftesi bol yeşillik, közlenmiş biber
19.00 1 bardak ev yapımı limonata
2 lt su ile günü kapatıyorum
Kapatmalıyım
Kapatmam lazım
Kapattım 😂
Kapatiyor muyuz kesin tükkanı 🤣
En azından 72 olsam sonra 69 olsam 🙃 lütfen ya yapabilirim bırakmıyorum
Allahm bu duaya ben de amin diyorum ben de olayım nolur çok istiyorum🥺

Haha bi çorbanın lafımı olur be balım😂 miden bayagi küçülmüş demekki😍
Tablo güncel mi😁
Ayy değil değil enerji_kusagi enerji_kusagi balim eğer yogun degilsen tek mesajda toplayabilir misin ya ben firsat bulursam yapcam ama🥺 bu ara çok bölünüyor mesajlarim
40 dk bisiklet de yaptım
Belki Leslie bile yapabilirim enerjim yüksek bugün 😁
Hey masallah🤩
Delta ve alfayi biraraya getirdin tetayi neden disladın balım bu arada:KK12:
Tetanin canı yok mu:63:
Günün Raporunu Atıyorum:)

23.01.2023--6.Hafta--42.Gün--Yeni Liste-2.Gün

11:00--Smoothie yanında 3 adet çubuk galeta ve 1 buyuk dılım kaşar

smothıe: ( 1 portakal + 1 k. muz + 1çay bardağı laktozsuz süt+ 2 ceviz)

12:00--Filtre Kahve

13:00--1 Bardak Kuşburnu

14:00--Sütlü Türk Kahvesi+10 Badem+2 Ceviz+Sade Soda

18:30--Koca bır tabak yeşil salata içine haşlanmış 5 yk kuskus + 8 yk h. yeşil mercimek + kırmızı pancar + sırke + lımon + 10ar adet cığ badem + fındık yanında 1 buyuk kupa sebze çorbası bol baharatlı

Akşam:şekersiz çay+kuşburnu
Balım smoothie ben de severim ama doyamıyorum sanki ya. Daha dogrusu midem doyuyor da gözüm🥺
Neyse konumuz bu degil😁 şey dicektim portakal hiç katmamistim onu da bi deniyim yakisir🥰
Hayırlı akşamlar hanımlar♥️
Bugün 3 ayların başlangıcı olduğu için oruçluydum.
Akşam da orucumu gilaburu suyu ile açtım ve su içtim. Şimdi de arpa suyunu iciyorum. Birde pynirlati suyumu da içtim.yarin sabah 7 de sıvı diyetim bitiyor inşallah hanımlar. Bugünüm böyleydi. Herkese bol yağ yakmalı bir hafta diliyorum.
Yarın ben de tutmayı düşünüyorum canım bakalım inş
İnşallah verirsin canım aynen biraz da böyle dene bakalim💚

X