🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Merhabalar, beni de aranıza alır mısını ? :) Ben de diyet yapıyorum bugun 14. günümdeyim.
Hosgeldin kendini tanıtır misin yas boy kilo medeni durum, calisiyor musun nasıl bir diyet uyguluyorsun?

Konuda 1 hafta süreklilik sağlayanları tabloya ekliyoruz bilgin olsun

Hosgeldin kendini tanıtır misin yas boy kilo medeni durum, calisiyor musun nasıl bir diyet uyguluyorsun?

Konuda 1 hafta süreklilik sağlayanları tabloya ekliyoruz bilgin olsun
Hoşbuldum..35 yaşındayım. 1.63 boy,91.6 kilodayım. Diyete başladığımda 93 tüm. Sağlık problemlerinden dolayı zayıflamam şart oldu . Diyetisyenle çalışmaya başladım. Hergün yediklerimi not alıyorum sizlerle de paylaşırım. Evliyim.Kamu kurumunda bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Diyetim 11:00 -19:00 arası iki ana öğün 2 ara ara öğün olacak şekilde verildi. Hepimize bol eksiler diliyorum .

Dünün Raporunu Aşağıda Paylaşıyorum :
25.12.2022- 2.Hafta- 13.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.

10:00 -- filtre kahve
10:45--1 bardak detoks suyu
11:00-- 2 yumurta beyazindan menemen+bol yesillik+3 ceviz+cay

14:30 --1. ara ogun: ELma+10 badem+10findik
16:30 -- 2.Araögun --Türk kahvesi +soda+2 hurma
18:30--Fırında karnıbahar+unsuz mantar çorbası++1 Kase Yoğurt+ bol kış salatasi
Akşam :2 mil leslie yaptım..
akşam su ve detoks suyu dısında bısey yıyıp içmedim.

Ben de 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok kpssye hazırlanıyorum gıda mühendisiyim (Allahim darısı başıma bir gün ben de kamu kurumunda çalışıyorum demek istiyorum çok amin)

Hadi bakalım başarılar azmin elinden hiçbir şey kurtulmuyor beraber basaricaz insallah
Menü çok güzel öncelikle
Detoks suyunu nasıl hazirliyorsun?

Leslieyi ben de çok severim bi ara çok yapıyordum sağlam sıkılastiriyor gerçekten. Bu aralar uzak kaldık kendisiyle

hosbuldum. bol eksiler hepimize
Ben de 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok. Ben de ev hanımı öğrenci arasındayım memnun oldum

Hosgeldin aslimm
Canim istersen sen cumartesi tartil sorun olmaz
Hedefin neydi balım bir de onu söyleyiver
bende memnum oldum hosbuldum

yarışma bence de güzel fikir. Daha çok motive edebilir :)

insallah canim. allah butun emek verenleri emeklerini bosa cikarmasin. sende ogrenciyim demissin neye hazirlaniyon
Amin amin
Ben de kpssye hazırlanıyorum canim
İnşALLAH istediğin kuruma yerleşirsin :) ben 2013 te atandım 10. yılımı dolduruyorum yaşlıyım baya :)benim iki oglum var .Biri 7 yaşında biri 16 aylık.
Ayy inşallah
Estağfurullah
Maşallah taze annesin sen o zaman

napıyorsun canım
Şükür canım, iyiyim. Bu yıl birinci sınıf okutuyorum. Çok yorulunca formu biraz ihmal ettim. sen nasılsın güzel kekim?
Ben de 29 yaşındayım evliyim çocuğum yok. Ben de ev hanımı öğrenci arasındayım memnun oldum

Hosgeldin aslimm
Canim istersen sen cumartesi tartil sorun olmaz
Hedefin neydi balım bir de onu söyleyiver
yaaaa çok sevindim Civcivim. yakın hedef 68 uzak hedef 62 olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…