🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ben geçenlerde tartildim abartı bi kilo çıktım 73lerde. Ama bir gün önce poğaça çörek börek Allah ne verdiyse yemiştim ona yordum çok sallamadim o kiloyu🤣🙈
Başlangıç kiloma onu mu yazsaydım ki ya. Ama 1 2 haftadır 71 civariydim.

Kararsız kaldım simdi
Motive olurum diyosan 73 lerde olan kilonu yaz :))

Hoşbuldum..35 yaşındayım. 1.63 boy,91.6 kilodayım. Diyete başladığımda 93 tüm. Sağlık problemlerinden dolayı zayıflamam şart oldu . Diyetisyenle çalışmaya başladım. Hergün yediklerimi not alıyorum sizlerle de paylaşırım. Evliyim.Kamu kurumunda bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Diyetim 11:00 -19:00 arası iki ana öğün 2 ara ara öğün olacak şekilde verildi. Hepimize bol eksiler diliyorum .
Hoş geldiniz 🌼
Dünün Raporunu Aşağıda Paylaşıyorum :
25.12.2022- 2.Hafta- 13.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.

10:00 -- filtre kahve
10:45--1 bardak detoks suyu
11:00-- 2 yumurta beyazindan menemen+bol yesillik+3 ceviz+cay

14:30 --1. ara ogun: ELma+10 badem+10findik
16:30 -- 2.Araögun --Türk kahvesi +soda+2 hurma
18:30--Fırında karnıbahar+unsuz mantar çorbası++1 Kase Yoğurt+ bol kış salatasi
Akşam :2 mil leslie yaptım..
akşam su ve detoks suyu dısında bısey yıyıp içmedim.
maşallah süper bir menü 👏🏻
Ben geçenlerde tartildim abartı bi kilo çıktım 73lerde. Ama bir gün önce poğaça çörek börek Allah ne verdiyse yemiştim ona yordum çok sallamadim o kiloyu🤣🙈
Başlangıç kiloma onu mu yazsaydım ki ya. Ama 1 2 haftadır 71 civariydim.

Kararsız kaldım simdi
71 leri yaz o zaman civcivim :KK53:

Hoş geldiniz 🌼

maşallah süper bir menü 👏🏻

71 leri yaz o zaman civcivim :KK53:
Balım bugün öylesine tartildim ama kahvaltı ve kahve sonrası ve giyinik 🤣 72.9 geldim. Öyle olunca bi acaba mi dedim çünkü şu an artı gelmem imkansız zaten.

Neyse nasıl olsa her sayıyı görcez 50ye kadar yolu var :KK70: mevla görelim neyler neylerse güzel eyler diyip bağlıyım konuyu😁

Balım bugün öylesine tartildim ama kahvaltı ve kahve sonrası ve giyinik 🤣 72.9 geldim. Öyle olunca bi acaba mi dedim çünkü şu an artı gelmem imkansız zaten.

Neyse nasıl olsa her sayıyı görcez 50ye kadar yolu var :KK70: mevla görelim neyler neylerse güzel eyler diyip bağlıyım konuyu😁
Sabah WC sonrsı iç çamasırıyla tartılıyorum ben oyle dedı dıyetısyen :KK70: sen topuguna sıkmışsın :KK70:yarın öyle bi dene o zaman motıve olursun diger türlü diyet de yorar :) bir de basen ,göbek,göğüs,kol,bacak ölçümlerimi aldım. diger seansa kadar incelmememi de kontrol edeceğiz. belki siz de alırsınız diye yazayım dedim :)

Civcivim yarın sabah tartıl bence 😉:21:

Sabah WC sonrsı iç çamasırıyla tartılıyorum ben oyle dedı dıyetısyen :KK70: sen topuguna sıkmışsın :KK70:yarın öyle bi dene o zaman motıve olursun diger türlü diyet de yorar :) bir de basen ,göbek,göğüs,kol,bacak ölçümlerimi aldım. diger seansa kadar incelmememi de kontrol edeceğiz. belki siz de alırsınız diye yazayım dedim :)
Yok canim normalde ben de sabah lavabo sonrası ve giysisiz :KK53: tartiliyorum da😁
Öyle içimden geldi bugün zırt pırt tartilmayi da sevmem aslında 😁
Yarin sabah bi netlestireyim ben bu isi😀
Civcivim yarın sabah tartıl bence 😉:21:
Tamam öyle yapıyım ben elimde net bi veri olur hem👍

Şimdi bol su icme zamanı o zaman yarın korkunçlu bir gün:KK70: :KK70:

Simdi uzun bi alıntı yapcam hazır olun shsnznzns

İnşallah öyledir balım boş boş lavaboya gidip gelmek hiç hoş değil yoksa😅😅

Oo afiyet olsun enişte ağzının tadını biliyor Çıtır çıtır bol limonlu tuzlu🤤🤤 balık dünyadaki hem sağlıklı hem lezzetli nadir şeylerden biri bence :KK70: şairine konuşmalara başladım yine diyette oldugum belli oluyor mu balım shsnnsns:KK70:

Hic sorun değil balım daha yolun basindayiz🤗 evet aslında fazla yapmadım ama tombik olunca çok zorladi spor😁

Bunlar hep secret :skandal:

Afiyet olsun balım İlk menü için gayet normal bence😬 adımlar da güzel👌

Teşekkür ederim canım🥰 gel beraber olsun😬

Yaşasın yemek yeemeekk diyip konudaki herkesi şok etmem yok mu snssnsn:KK70:

Teşekkür ederim cizkekim hosgeldin🥰

Tamam Aslım maşallah adımlar yine bıraktığımız gibi🤩

Haha korkma balım vukuat yok sırf kötü bir şey yaşanmasın diye erkenden yatağa girdim :KK70: uykum da gelmedi surundum dün gece hem aç hem uykusuzum şu an 🤣

Bunu niye alıntı yapmıştım acaba hatirlamiyorum🤣
Neyse gördüğümü aldiysam demek :KK45:

Tabi ki canım hosgeldin o zaman bence de sen yabanci degilsin🥰

Teşekkür ederiz☺️❤️
Yalnız bilgi çok iyiymiş bundan sonra çaydanlık sözcüğü beni de aşırı rahatsız edecek teşekkür ederim hwnsnsndn🤣
Harbiden çaylık ne güzel olurdu ya çok mantıklı.. direkt işlevine hizmet ediyor. Çaydanlık.. biraz şey🙄

Tabi ki hoşgeldiniz 🌸
Kendinizi tanıtır misiniz?
Yaşınız, kilonuz boyunuz, medeni durumunuz, çalışıyor musunuz vs
♥️ 29 yaşındayım. Kilom 63 ama hedefim 55 😂 boyum 160 1 buçuk senelik evliyim. Çalışmıyorum.

Evet bi ara alıyordum ölçüleri iyi oluyor inceldigini görmek🤩
Üşenmezsem alayim yine🙈

Civcivim geçici ek liste yapıp tüm kızları toplayalım mı? İlk menü yazdıkları günü ilk gün sayarız, tarihini yazmak gerekecek tabi. Birde ana listeye girene kadar ek listedeki arkadaşlar menülerinde birimizi etiketlerse takip kolay olur di mi?

Sen sadece ek listeyi yap, isimleri sırala. Bende bir deftere not alayım, 1 hafta menüyü düzenli paylaşanları işaretler sana söylerim, sende o ismi tabloya alırsın. Evet böyle daha kolay olacak.

X