🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Motive olurum diyosan 73 lerde olan kilonu yaz :))

Hoş geldiniz
maşallah süper bir menü
71 leri yaz o zaman civcivim

Hoş geldiniz

maşallah süper bir menü

71 leri yaz o zaman civcivim
Balım bugün öylesine tartildim ama kahvaltı ve kahve sonrası ve giyinik 72.9 geldim. Öyle olunca bi acaba mi dedim çünkü şu an artı gelmem imkansız zaten.

Neyse nasıl olsa her sayıyı görcez 50ye kadar yolu var mevla görelim neyler neylerse güzel eyler diyip bağlıyım konuyu

Sabah WC sonrsı iç çamasırıyla tartılıyorum ben oyle dedı dıyetısyen sen topuguna sıkmışsın yarın öyle bi dene o zaman motıve olursun diger türlü diyet de yorar :) bir de basen ,göbek,göğüs,kol,bacak ölçümlerimi aldım. diger seansa kadar incelmememi de kontrol edeceğiz. belki siz de alırsınız diye yazayım dedim :)

Civcivim yarın sabah tartıl bence

Yok canim normalde ben de sabah lavabo sonrası ve giysisiz tartiliyorum da
Öyle içimden geldi bugün zırt pırt tartilmayi da sevmem aslında
Yarin sabah bi netlestireyim ben bu isi
Civcivim yarın sabah tartıl bence
Tamam öyle yapıyım ben elimde net bi veri olur hem

Şimdi bol su icme zamanı o zaman yarın korkunçlu bir gün

29 yaşındayım. Kilom 63 ama hedefim 55 boyum 160 1 buçuk senelik evliyim. Çalışmıyorum.

Evet bi ara alıyordum ölçüleri iyi oluyor inceldigini görmek
Üşenmezsem alayim yine

Civcivim geçici ek liste yapıp tüm kızları toplayalım mı? İlk menü yazdıkları günü ilk gün sayarız, tarihini yazmak gerekecek tabi. Birde ana listeye girene kadar ek listedeki arkadaşlar menülerinde birimizi etiketlerse takip kolay olur di mi?

Sen sadece ek listeyi yap, isimleri sırala. Bende bir deftere not alayım, 1 hafta menüyü düzenli paylaşanları işaretler sana söylerim, sende o ismi tabloya alırsın. Evet böyle daha kolay olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…