🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ahahahah emojide bir ekonomi krizi diyorsun yani teşekkür ederim canım
Aslında diyet icin demistim ama olsun o da mantıklı canım
İradene hayranim gerçekten maşallah afiyet olsun
Afiyet olsun canım bi başladın pir başladın
Çok teşekkür ediyorum doğum günüm olmasına rağmen diyetimi bozmadım ve pasta yemedim
Maşallah iradene kendi dogum gününde yememek
Verdgim bi dilimi naptin
Selam kizlar, uyudunuz mu :))
Uyumuştum
Günaydın balim
Ayy keşke benim de yemek yapmaya bile mecalim olmasa be Aslım evde bos bos oturunca yemege sariyorum.
Kütüphaneye gitmeyi dusunuyorum calismak icin aslında. Orda yemek yasak calisirken nasıl olsa
Maşallah canım her zamanki gibi

30 gündür böyle besleniyorsun öyle mi? Eminim cok güzel incelmissindir odemini atmissindir

Bendeki irade değil de yaşam biçimi oldu artık eskiden yiyemiyorum kötü oluyorum diyenlere asla inanmazdım ama alışınca fazla bişey yiyemiyor insan hemen kötü oluyorum. Çok teşekkür ederim

Bendeki irade değil de yaşam biçimi oldu artık eskiden yiyemiyorum kötü oluyorum diyenlere asla inanmazdım ama alışınca fazla bişey yiyemiyor insan hemen kötü oluyorum. Çok teşekkür ederim
Canim sen ne kadar sürede kaç kilo vermiştin? İlk günler soylemistin sanırım ama hatırlayamadım.
Haklısın alışkanlık haline getirmek cok önemli

Canim sen ne kadar sürede kaç kilo vermiştin? İlk günler soylemistin sanırım ama hatırlayamadım.
Haklısın alışkanlık haline getirmek cok önemli
Ben 1.5 - 2 sene gibi bir sürede 78den 55e düştüm. Benim evdeki tartım 1.5 kg fazla ölçüyor galiba diyetisyene göre 57 çıkıyorum çünkü ama fark eden bişey yok pek eksiyi görmek önemli.

Evet Civcivim bir ayı geride bıraktım çok şukür .15 gunde bir olan off gunum dısında yedıklerımı yazdım hep. Çok nadir canım cok bısey ıstedıyse bır lokma aldım bıraktım o da 2 ya da 3 kere oldu .Adet dönemi çok zorladı beni.Çok şükür verdim biraz kilo ama vücuduma yansıyan görüntü daha fazla vermişim gibi gösteriyor. Ben daha once voleybol oynuyodum ,daha sonra agırlık çalıştım o yuzden vucudum sıkı aslında. Kiloları verince de fit görüntüme ulaşırım ınşALLAH.

İlk ödül günümde bunu yaşadım ben de . Dünyaları yiyebilirim sanmıştım ama diyetisyenin ye dediklerini yediğim zaman bile akşam mahvolmuştum. Aslında vücut istemiyor .tamamen alıskanlıktan yapıp vücudumu da mahvetmişim.

Yok, "bunlar" dan kastım, menüler yani? Arinma programi, ya da detoks gibi, gecici bir beslenme sekli mi?
Yok canım arınma programı değil. İnşALLAH geçici bir beslenme sekli de olmaz. Ben diyetiyene gittim dedim ki:) Ayagımda problem var ,tansıyon hastasıyım ,bunları bunları yıyorum ,bunları hıc yıyemıyorum dıye konuştum. O da bana bu şekilde 2 ana 2 ara şeklinde liste yazdı. Ama bu beslenme şekliyle çok mutlu ve rahatım. İnşALLAH sağlıklı beslenme ve sporu ,yaşam şeklim haline getirebilirim.

Evet ömrümde ilk defa diyet yapıyorum inşallah devamı gelir.

Onu sanald kabul ettim ama yinede yemedim pasta dilimini

Allahım bizi eşlerle mi sınıyorsun
Benimki de aynı öyle, özellikle diyete girdiğim gün sipariş miktarı 5 kat artar, ye yee baskıları 5 kat artar, baskı yaptığı yetmez gibi bi de dram yapar, sensiz boğazımdan geçmiyor der, Lisbetimin soldan çıkan şeytan dediği gibi paçamızdan çekselerde başaracağız, eşlere rağmen yapacaz kızlar
Enerjiciğim menulerin cok guzel :)bana cok da gelmedi . İnşALLAH güzel kilolar vereceksin

Sporlar cok ıyı
Teşekkür ederim Lisbetim Menüyü az görmen normal çünkü hepsini yememiştim :))))
29 yaşına girdim teşekkür ederim. Hayata geç başlamış gibi hissediyorum kendimi bu yaşta hissetmiyorum..
Humacım nice mutlu senelerin olsun, yeni yaşında hayallerine kavuşman dileğimle iyi ki doğdun
Dün fırsat bulabilseydim sürpriz olarak sana güzel bir şeyler yazma niyetim vardı, bir dahaki sefere inşaallah ❤
Hiçbir şeye geç kalmış değilsin, yaşın çok genç, önünde uzun yıllar var. Yapmak isteyip yapamadığın şeyler sana böyle hissettiriyor, aynı şeyleri çoğumuz yaşadık, yaşıyoruz, inan her şey olması gerektiği yerde
Ben dunki adımı söylemedim hemen bildiriyorum bin adım
Canım 1000 adım az değil mi, özellikle az hareket etmenin sağlıkla ilgili bir durumu var mı? Belki sadece o gün için öyle denk gelmiştir bilemedim şimdi.

Sayfamızın misyonları arasında 'günlük en az 3000 adım' atmak vardı. Bunu spordan ziyade sağlık için düşünmüştük.

Hemdemim, Canım Aslım ❤ senin bu menülerin beni ürpertiyor, sana yetmiyor gibime geliyor, proteini de yeterli alamıyorsun sanki. Hiç değilse sabah 1 bardak süt iç, kendine dikkat et.
Adımların ise daima güzel

Ben 1.5 - 2 sene gibi bir sürede 78den 55e düştüm. Benim evdeki tartım 1.5 kg fazla ölçüyor galiba diyetisyene göre 57 çıkıyorum çünkü ama fark eden bişey yok pek eksiyi görmek önemli.
Darısı bize olsun motive olalım diye soruyorum çünkü dediğin gibi çok guzel rayına oturtmussun
Arada bir anlat uzun uzun dinleyip gaza gelelim
Peki bu 1.5 2 sene de aralarin oldu mu yoksa hep böyle mi devam ettin? gerci zaten canın isteyince bir gun bıkana kadar yiyorum sonra devam ediyorum demistin
Büyük başarı gerçekten inş hep beraber hedeflerimize ulaştığımız gunleri de gorucez
Evet spor kesinlikle daha cok kilo vermissin gibi gösteriyor..
Onu sanald kabul ettim ama yinede yemedim pasta dilimini
Haha hatun sanal pastayi bile yemiyor işte cesaret iste feraset iste adam gibi adamlik
Anaa ben o kurali dun kendim çiğnenmiş olabilirim Aslında bayağı da kosturdum ama 2 bin kusurlerde kaldim

Bugün telafi edeyim inşallah

11 Ocak Çarşamba

09:00
1 haşlanmış yumurta, 1 kk peynir
1 ceviz,3 badem, domates, yeşillik
1 dilim ekmek(24 gr),
3 kepekli galeta(37gr)

11:00
1 çb süt, 1/2 elma

13:00
1 kase yoğurt, 3 kepekli galeta (38gr)

15:00
1 çb süt, 1/2 Trabzon Hurması

18:00
1,5 kase mercimek çorbası
1/2 tabak mantarlı tavuk sote
3 yk yoğurt + 1 yk keten tohumu
1/2 kase salata, 1 galeta (13gr)

20:30
1 bardak ayran, 1 portakal

Su 2,5 lt
Spor 14.916

İnsaallah canim. Temennimiz de yasam sekli haline getirmek.
Evet ömrümde ilk defa diyet yapıyorum inşallah devamı gelir.
İnsaallah ya
Afiyet olsun, ben de dün kepekli galeta tipi yemistim :)) grissini :) bir daha zor alirim, cunku frenleyemiyorum kendimi ben, cok lezzetli urunler karsisinda .

Selam kizlar, bugunu cuma hazirligi olarak hafif geciricem insaallah. Bu arada haftada ortalama kac kg veriyorsunuz? Benim ortalamam 500 gram anca. Aslinda memnunum, yavas ve kalici olur ama , amasi var iste :) artik haftada 1 kg vermek istiyorum ki o da makbul. Sıkıldım bu yavasliktan. Marttan beri, gıdım gıdım .

L LADY VEGA insaallah darisi bizlere. Beslenme seklimiz benziyor seninle, biraz tabi :) aralikli bana da yaramiyor. İstemsizce, yogunluktan yiyemedigim gunlerin aksami, tabiri caizse gözüm dönüyor. Baglasalar duramiyorum..Belki bikac gun sabrederek denesem iyi gelebilir ama maalesef o sabir ben de yok.. Bu arada tebrik ederim. İyi kilo vermissin. Benim de bu gidisle hedefime ulasmam 1,5-2 seneyi bulur.

Ne kadar uzun yazmisim öyle. Bu arada bir sey kesfettim, onu da reklamlardan sonra anlatirim
Disari cikip adim kazanayim
Bizimki sabahtan beri 967 saymis

Onu 1.000 yapip, fotosunu alayim, sifirlamadan. Disarda telden devam.

Bir 5.000 lik olup geleyim, amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…