🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tünaydın tünaydın tünaydın
11 Ocak
11.30 Türk kahvesi
12.30 Haşlanmış yumurta, 2 saltalık, bol yeşillik, 1 ceviz, 1 dilim beyaz peynir
14.00 1 kase yoğurt çorbası
15.00 pırasa yemeği
-Bu arada kedim rahatsızlandı veterinere görürdük ne yemek yapabildim ne yiyebildim çok şükür şimdi iyi haberi geldi🙏-
21.00 3 galeta 2 bardak ayran
2 lt su 5 bin adım

Allahım bizi eşlerle mi sınıyorsun :olamaz:
Benimki de aynı öyle, özellikle diyete girdiğim gün sipariş miktarı 5 kat artar, ye yee baskıları 5 kat artar, baskı yaptığı yetmez gibi bi de dram yapar, sensiz boğazımdan geçmiyor der, Lisbetimin soldan çıkan şeytan dediği gibi :KK70: paçamızdan çekselerde başaracağız, eşlere rağmen yapacaz kızlar 😍

Teşekkür ederim Lisbetim 😘 Menüyü az görmen normal çünkü hepsini yememiştim :))))

Humacım nice mutlu senelerin olsun, yeni yaşında hayallerine kavuşman dileğimle iyi ki doğdun 💐
Dün fırsat bulabilseydim sürpriz olarak sana güzel bir şeyler yazma niyetim vardı, bir dahaki sefere inşaallah ❤
Hiçbir şeye geç kalmış değilsin, yaşın çok genç, önünde uzun yıllar var. Yapmak isteyip yapamadığın şeyler sana böyle hissettiriyor, aynı şeyleri çoğumuz yaşadık, yaşıyoruz, inan her şey olması gerektiği yerde 😘

Canım 1000 adım az değil mi, özellikle az hareket etmenin sağlıkla ilgili bir durumu var mı? Belki sadece o gün için öyle denk gelmiştir bilemedim şimdi.

Sayfamızın misyonları arasında 'günlük en az 3000 adım' atmak vardı. Bunu spordan ziyade sağlık için düşünmüştük.
Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için ♥️

Aslında diyet icin demistim ama olsun o da mantıklı canım :KK70:

İradene hayranim gerçekten maşallah afiyet olsun 💚

Afiyet olsun canım bi başladın pir başladın 🤩

Maşallah iradene👌 kendi dogum gününde yememek💚
Verdgim bi dilimi naptin :KK12:

Uyumuştum 😁

Günaydın balim💚
Ayy keşke benim de yemek yapmaya bile mecalim olmasa be Aslım 🥺 evde bos bos oturunca yemege sariyorum.
Kütüphaneye gitmeyi dusunuyorum calismak icin aslında. Orda yemek yasak calisirken nasıl olsa😁

Maşallah canım her zamanki gibi🤩

30 gündür böyle besleniyorsun öyle mi? Eminim cok güzel incelmissindir odemini atmissindir ❤️
Bir gün o da olacak civcivim. Sonra tüh zamanında keşke daha çok dinlenseydim diyeceksin ❤️
Hemdemim, Canım Aslım ❤ senin bu menülerin beni ürpertiyor, sana yetmiyor gibime geliyor, proteini de yeterli alamıyorsun sanki. Hiç değilse sabah 1 bardak süt iç, kendine dikkat et.
Adımların ise daima güzel 😘
çok haklısın Hemdemim. 15 tatilden sonra okul için yanıma sağlıklı şeyler koyacağım. Daha dikkat edeceğim ❤️ çokkk teşekkür ederim biriciğim 😘
11 Ocak Çarşamba

09:00
1 haşlanmış yumurta, 1 kk peynir
1 ceviz,3 badem, domates, yeşillik
1 dilim ekmek(24 gr),
3 kepekli galeta(37gr)

11:00
1 çb süt, 1/2 elma

13:00
1 kase yoğurt, 3 kepekli galeta (38gr)

15:00
1 çb süt, 1/2 Trabzon Hurması

18:00
1,5 kase mercimek çorbası
1/2 tabak mantarlı tavuk sote
3 yk yoğurt + 1 yk keten tohumu
1/2 kase salata, 1 galeta (13gr)

20:30
1 bardak ayran, 1 portakal

Su 2,5 lt
Spor 14.916
hemdemimm spor yarışmasında kesin 1. sin. Bu nasıl bir adımdır 🏃🏼‍♀️ :rapci:
11 Ocak
11.30 Türk kahvesi
12.30 Haşlanmış yumurta, 2 saltalık, bol yeşillik, 1 ceviz, 1 dilim beyaz peynir
15.00 pırasa yemeği
-Bu arada kedim rahatsızlandı veterinere görürdük ne yemek yapabildim ne yiyebildim çok şükür şimdi iyi haberi geldi🙏-
2 lt su 5 bin adım
geçmiş olsun, çok sevindim 🐈
Hayırlı akşamlar kızlar ♥️
Bugünkü menüm
- sabah gilaburu suyu
-öğlen peyniralti suyu
  • ikindin kırmızı pancar ve havuç suyu ve arpa suyu
  • akşam da yeşil çay ve yeşillik suyu içip açlık orucumu sabah 7 de bitireceğim 💕
maşallahhhhh :KK36:

Ben
Selam kizlar, bugunu cuma hazirligi olarak hafif geciricem insaallah. Bu arada haftada ortalama kac kg veriyorsunuz? Benim ortalamam 500 gram anca. Aslinda memnunum, yavas ve kalici olur ama , amasi var iste :) artik haftada 1 kg vermek istiyorum ki o da makbul. Sıkıldım bu yavasliktan. Marttan beri, gıdım gıdım .

@LADY VEGA insaallah darisi bizlere. Beslenme seklimiz benziyor seninle, biraz tabi :) aralikli bana da yaramiyor. İstemsizce, yogunluktan yiyemedigim gunlerin aksami, tabiri caizse gözüm dönüyor. Baglasalar duramiyorum..Belki bikac gun sabrederek denesem iyi gelebilir ama maalesef o sabir ben de yok.. Bu arada tebrik ederim. İyi kilo vermissin. Benim de bu gidisle hedefime ulasmam 1,5-2 seneyi bulur.
bugün ıf denedim ama yine olmadı akşam pizza yedim :KK43: gözüm dönüyor cidden ıf sanırım herkese göre değil

Bugünkü menüm
- sabah gilaburu suyu
-öğlen peyniralti suyu
  • akşam da yeşil çay ve yeşillik suyu içip açlık orucumu sabah 7 de bitireceğim 💕
Gilaburu nedir desem 🤭 hiç bilmiyorum

11 Ocak
11.30 Türk kahvesi
15.00 pırasa yemeği
2 lt su 5 bin adım
Afiyet olsun canim, kedine geçmiş olsun💚
Bugünkü menüm
- sabah gilaburu suyu
-öğlen peyniralti suyu
afiyet olsun canim

12 Ocak Cuma Menum
Sabah 09.00 lorlu Susamlı omlet, peynir, kilbiber, 1 dilim ekmek kuşburnu çayı

Ara 11.00 Türk kahvesi, 1 kuru erik 1 kuru kayısı
Ara 13.00 nescafe
Ara 16.00 3 galeta, Türk kahvesi

Akşam 18.30 1 kase mercimek çorbası, 1 dilim ekmek, 8 tane fırın hamsi

Spor; yapmadım sadece adımlar var 5408
Su; 2 litre

12 Ocak Cuma Menum
Sabah 09.00 lorlu Susamlı omlet, peynir, kilbiber, 1 dilim ekmek kuşburnu çayı

Ara 11.00 Türk kahvesi, 1 kuru erik 1 kuru kayısı
Ara 13.00 nescafe
Ara 16.00 3 galeta, Türk kahvesi

Akşam 18.30 1 kase mercimek çorbası, 1 dilim ekmek, 8 tane fırın hamsi

Spor; yapmadım sadece adımlar var 5408
Su; 2 litre
Çok güzel menü

Akşam tatlı çekiyor mu canınız

12 Ocak Perşembe
12.00 Türk kahvesi
13.00 şekersiz 1 kase granola, yulaf, süt
15.00 Türk kahvesi
17.00 bezelye yemeği, yoğurt
20.00 2 yk bezelye yemeği, 2 köfte
2.5 lt su 3034 adım birazdan leslie 30dk yaparım adımı eklemeden yazıyorum ki bu hafta adım yazmaları nasılsa unuttum diye.
* geçmiş olsun dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim🙏 sizi seviyorum 💕

Çok güzel menü

Akşam tatlı çekiyor mu canınız
Yani tabi çekiyor ama şu an alışma sürecinde oldgum icin çekiyor..daha önce de diyet yapmistim alismistim hiç canim istemiyordu midem de almiyordu zaten..

Eğer çok dayanamazsam 1 bardak süte Kakao ya da tarçın ya da vanilya katip iciyorum😊
Ya da ayni şekilde yoğurda tarçın katıp yiyorum..

Katılmak isterseniz geçici listeye aliyim sizi 😊

12 Ocak Perşembe
12.00 Türk kahvesi
13.00 şekersiz 1 kase granola, yulaf, süt
15.00 Türk kahvesi
17.00 bezelye yemeği, yoğurt
20.00 2 yk bezelye yemeği, 2 köfte
2.5 lt su 3034 adım birazdan leslie 30dk yaparım adımı eklemeden yazıyorum ki bu hafta adım yazmaları nasılsa unuttum diye.
* geçmiş olsun dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim🙏 sizi seviyorum 💕
Afiyet olsun canım 💚
Spor da güzel. Tamam canim nasilsa tekrat yaparız yarış sorun değil ☺️ bu sefer cift olarak yaparız belki daha cekismeli olabilir:KK70:

Ben de seni sizi seviyorum :KK68:

Yani tabi çekiyor ama şu an alışma sürecinde oldgum icin çekiyor..daha önce de diyet yapmistim alismistim hiç canim istemiyordu midem de almiyordu zaten..

Eğer çok dayanamazsam 1 bardak süte Kakao ya da tarçın ya da vanilya katip iciyorum😊
Ya da ayni şekilde yoğurda tarçın katıp yiyorum..

Katılmak isterseniz geçici listeye aliyim sizi 😊
Alın beni de ❤️
Başlamaya çalışıyorum 😅
Artık varım
Kilolardan çok sıkıldım 😕

Günaydın Ballarım

Mutlu bir gün olsun. Çabuk yarın olsun. :dua:
(Alarm sesi olmadan güne başlamak istiyorum. )

12 Oxak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa kahve

12.30 1 lahmacun (okulda arkadaş ısmarlamış, çok ısrar edince yemek zorunda kaldım.)

17.00 8 yk taze fasülye yemeği, 1 kase yoğurt, 1 ayva

2 litre su

8900 adım 🏃🏼‍♀️

X